Fav10 Haftanın Üyeleri | 19 Ağustos -25 Ağustos 2024

Evet ben de bu kadar performans beklemiyordum kendimden ama bu hafta düşecektir bu sayılar... :A

Tam o gün fragmanı görünce dayanamayıp açtım... :A Halkımız da kaliteli konumuza itibar etmiş demek ki... :A
Hit sayısı itibar edilmediğini gösteriyor aslında :A
Bende normalinden daha fazlasını yazmışım :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes
Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Bu benden korkmuş halimi, sürekli benle uğraşmaya çalışıyor :A @tekin
Küstü geçenlerde zor ikna ettim olsun yeni üye sonuçta ama gözü yükseklerde belli ki yüksek uçuyor :D
------

Kaan bey ile biz bir bütünüz o zirvedeyse ben zirvede yer almışım gibi sevinirim. :Z @Bully
Azıcık rekabet edeydin haftaya onu sollarım deseydin sevinme demedik rekabet iyidir :F @12.Adam da gelsin yetişmeye çalışsin size mesela. Nasıl gaza gelir şimdi var ya 12. Adam :F

Küstü geçenlerde zor ikna ettim olsun yeni üye sonuçta ama gözü yükseklerde belli ki yüksek uçuyor :D
------

Azıcık rekabet edeydin haftaya onu sollarım deseydin sevinme demedik rekabet iyidir :F @12.Adam da gelsin yetişmeye çalışsin size mesela. Nasıl gaza gelir şimdi var ya 12. Adam :F
Rekabet iyidir ama bazı üyeler için geçerli değil bu dediklerim. @serhatt ve @Bully de bunlardan. Neden geçmek için hevesleneyim ki ? :A

Rekabet iyidir ama bazı üyeler için geçerli değil bu dediklerim. @serhatt ve @Bully de bunlardan. Neden geçmek için hevesleneyim ki ? :A
Geçme canım sende yanlarında dur bak serhat ile bully yan yana. Yahu seni de görelim diyoruz işte kötü mü ettik :D motive de olmuyor:F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
------

Kaç kere diyeceğim o küsme mevzusundaki olayla alakam yok diye :A bende kendisi ile ayrı konuşup izah etmiştim durumu.
Göze batan tek yönetici bensem o zaman cevaplar vermeyeceğim. Küsenleri kendi halinde bırakacağım. Kim neyi nasıl düşünüyorsa öyle devam etsin. Tamam anlaşıldı :A

Kaç kere diyeceğim o küsme mevzusundaki olayla alakam yok diye :A bende kendisi ile ayrı konuşup izah etmiştim durumu.
Göze batan tek yönetici bensem o zaman cevaplar vermeyeceğim. Küsenleri kendi halinde bırakacağım. Kim neyi nasıl düşünüyorsa öyle devam etsin. Tamam anlaşıldı :A
Sana küstü demedim ya küstü dedim bak sen alınganlık yaptın şimdi. Asıl tekin sana çok yüklenmiş bu konuda anladım :F
------

2. baharını yaşıyorsun :X @RüzgarGülü
Bilmem ikincisi mi üçüncü mü artık :F

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: tekin and Dosi
------

Rekabet için rakip gerekli, bu forumda benim rakibim olabilecek kimse yok. :Z