eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061
Erkeklerden Joey kadınlardan Phoebe tek geçerim :A
tumblr_mnj07eCl651qkg1vho1_400.jpg

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Bana konsepti anlat :A
İlk mesajda yazıyor ama hadi anlatayım. :A

Şimdi şu an 11 kişi var muhtemelen 12.kişiyi de bulunca başlayacağız. Örneğin ilk hafta 2 kişiyi kura ile belirleyeceğim. Seçtiğim bu iki kişi ve ben üçlü şekilde özel oda açacağız. Ve benim belirleyeceğim bir konu üzerine sizler tartışma yapacaksınız mesela yoğurt kara mı ak mı? Biriniz karayı diğeriniz akı savunacaksınız ve yaptığınız tartışmayı da yine son cümlelerinizi toplayın ve bitireceğiz diyeceğim. Yayın gününde de bu tartışmalarınızı yayınlayacağım ve fikrini en güzel savunan kişiyi diğer yarışmacılar da dahil olmak üzere oylayacaklar. Yani en iyi fikir cambazı kim diyeceğim ve ankette kişiler işaretleme yapıp neden o kişi olduklarını açıklayacaklar. Daha sonra kazanan kişi yarışmaya devam edecek ancak diğer grupların 1.leriyle :D

@FaJi sen de katılmak istersin diye düşündüm. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860

Şimdi şu an 11 kişi var muhtemelen 12.kişiyi de bulunca başlayacağız. Örneğin ilk hafta 2 kişiyi kura ile belirleyeceğim. Seçtiğim bu iki kişi ve ben üçlü şekilde özel oda açacağız. Ve benim belirleyeceğim bir konu üzerine sizler tartışma yapacaksınız mesela yoğurt kara mı ak mı? Biriniz karayı diğeriniz akı savunacaksınız ve yaptığınız tartışmayı da yine son cümlelerinizi toplayın ve bitireceğiz diyeceğim. Yayın gününde de bu tartışmalarınızı yayınlayacağım ve fikrini en güzel savunan kişiyi diğer yarışmacılar da dahil olmak üzere oylayacaklar. Yani en iyi fikir cambazı kim diyeceğim ve ankette kişiler işaretleme yapıp neden o kişi olduklarını açıklayacaklar. Daha sonra kazanan kişi yarışmaya devam edecek ancak diğer grupların 1.leriyle :D

Sorular siyasi olursa çeyrek finali göremeden banlanırım :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195

Güzele benziyor ama ikna et beni. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Valla daha olmadılar ama sinyaller veriliyor bazen şu an Rachel'a tutuk :F
yeni farkettim :D az az bakındığım için gözden kaçıyot.
hatırladım Rachel'a olan ilgi sahnelerini

Chandler da iyidir :A
kim kaldı geriye :A buradada sen kazı çevirmeye çalışmışsın :A

Güzele benziyor ama ikna et beni. :D
katıl bence. yakışırsın :D Deniz ikna et arkadaşımı çok seçicidir yarışmalar konusunda ve adaletine tarafsızlığına inandığım birisi :D

haydi bakalım yeteneklerini kullan bul.
@Doğu katılsa toz eder ortalığı :A
@Doğu bak ne demiştim :A
favorim olursun :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
yeni farkettim :D az az bakındığım için gözden kaçıyot.
hatırladım Rachel'a olan ilgi sahnelerini

kim kaldı geriye :A buradada sen kazı çevirmeye çalışmışsın :A

katıl bence. yakışırsın :D Deniz ikna et arkadaşımı çok seçicidir yarışmalar konusunda ve adaletine tarafsızlığına inandığım birisi :D

@Doğu bak ne demiştim :A
favorim olursun :D
Biz de ikna etmeye çalışıyoruz işte :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,508
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin