eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061
Aynı fikirde olursak ne olacak? :D Oy verme işi can sıkıcı. Oy veren kime oy verdiğini bilmese daha güzel olur. :D o yüzden jüri olayı devreye girelbilir. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
@YıldırıM niye yok :O
eğlence eksiğini tamamlar. Güldüren programı zevkli kılacak yarışmacılarda lazım :D
listeye tam bakmadım ama Yıldırım varmi diye üstten baktım :D
@YıldırıM istedi de biz mi kabul etmedik :A

Aynı fikirde olursak ne olacak? :D Oy verme işi can sıkıcı. Oy veren kime oy verdiğini bilmese daha güzel olur. :D o yüzden jüri olayı devreye girelbilir. :D
Yanlış düşünce çünkü kim hangi gerekçeyle oy verdiğini yazmak durumunda aksi halde oyu geçersiz sayılacak. Ayrıca geçerli bir sebebi olmalı yoksa yine kabul etmem. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061

Yanlış düşünce çünkü kim hangi gerekçeyle oy verdiğini yazmak durumunda aksi halde oyu geçersiz sayılacak. Ayrıca geçerli bir sebebi olmalı yoksa yine kabul etmem. :A
Anlamadın. :D İsmimizi değiştir herkese bir nickname falan ver. Jüri kime oy verdiğinden emin olamasın. :) Renkler olabilir mesela.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

sunucuya güvenelim :D herşeyi detaylı düşünmüştür kesin ama ne önlem alınırsa alınsın herzaman arkadaşa torpil geçen oluyor :D
Deniz işin zor ve tartışmalar olacaktır kesin bu konuda :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Anlamadın. :D İsmimizi değiştir herkese bir nickname falan ver. Jüri kime oy verdiğinden emin olamasın. :) Renkler olabilir mesela.
Tamam dediğin uygulamayı da yaparım madem öyle istiyorsun. :D Ama az çok herkesin konuşma tarzı belli diyaloglardan anlaşılabilir gibi ama tamam öyle yaparız. :D

sunucuya güvenelim :D herşeyi detaylı düşünmüştür kesin ama ne önlem alınırsa alınsın herzaman arkadaşa torpil geçen oluyor :D
Deniz işin zor ve tartışmalar olacaktır kesin bu konuda :)
Daha iyi ya yesinler birbirlerini :A tamam Serhan'ın fikrini göz önüne alıp bir önlem daha alırım. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Tamam dediğin uygulamayı da yaparım madem öyle istiyorsun. :D Ama az çok herkesin konuşma tarzı belli diyaloglardan anlaşılabilir gibi ama tamam öyle yaparız. :D

Daha iyi ya yesinler birbirlerini :A tamam Serhan'ın fikrini göz önüne alıp bir önlem daha alırım. :D
birbirlerini değil seni yerler :A
sen ve oy veren verecek kişiler arasında olabilir :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Benim için bir ilki gerçekleştirmek istersin diye düşünmüştüm neyse yanılmışım ben kimim ki değil mi :A

@MEnes bakıp geçmek var mı delikanlılıkta :A

@utawleee @xemrexxx sizi de yazıyorum :D
La foruma 10 dakikalığına girip öyle bakmıştım. Konuyu okuyup çıktım formatı da unuttum açıkçası. :A 2 kişi yarışıcak her hafta falan demiştin juri var mı yok mu bilmiyorum ama yarışamayacağımı bil yeter. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
La foruma 10 dakikalığına girip öyle bakmıştım. Konuyu okuyup çıktım formatı da unuttum açıkçası. :A 2 kişi yarışıcak her hafta falan demiştin juri var mı yok mu bilmiyorum ama yarışamayacağımı bil yeter. :A
yeterli yarismacıyı bulmuş. yakandan elini çeker :A
bittimi tatilin? :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
yeterli yarismacıyı bulmuş. yakandan elini çeker :A
bittimi tatilin? :)
İyi bari şu şartlarda yarışmam çok zordu internetim zaten çok kısıtlı 2 gün foruma bile giremedim. :A

Tatil devam hala memleketteyim Eylül'ün ilk haftası döneceğim İstanbul'a sonrasına bakacağız artık. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
İyi bari şu şartlarda yarışmam çok zordu internetim zaten çok kısıtlı 2 gün foruma bile giremedim. :A

Tatil devam hala memleketteyim Eylül'ün ilk haftası döneceğim İstanbul'a sonrasına bakacağız artık. :)
hakkında hayırlısı :)
benimde son 1 haftam kaldı. 1 eylül bayramda iş başlıyor :( tamda gününde :)

Forum İstatistikleri

Konular
170,509
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin