eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
çok iddiali konuşunlara gülerim :A @MEnes
Çok iddialı mı değil mi sonucunu göreceğiz elbette. :A Ha ben yapmam gerekeni yaparım ama halk bunu anlamayazsa buna benim yapacağım bir şey de olmayabilir, bu da bir gerçek. :A

Bu arada @denizz19 yarışmayla ilgili bi sorum olacak. Konuyu önceden mi belirleyeceksin yoksa direk yarıştığımız zaman mı? Yani bizim o konu hakkında pek bilgimiz yoksa hakkında bilgi edinecek, savunmak için tez üretecek zamanımız olacak mı yoksa doğaçlama mı takılacağız? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,114
Puanı
1,061
Çok iddialı mı değil mi sonucunu göreceğiz elbette. :A Ha ben yapmam gerekeni yaparım ama halk bunu anlamayazsa buna benim yapacağım bir şey de olmayabilir, bu da bir gerçek. :A

Bu arada @denizz19 yarışmayla ilgili bi sorum olacak. Konuyu önceden mi belirleyeceksin yoksa direk yarıştığımız zaman mı? Yani bizim o konu hakkında pek bilgimiz yoksa hakkında bilgi edinecek, savunmak için tez üretecek zamanımız olacak mı yoksa doğaçlama mı takılacağız? :A
Kendisinin izniyle ben cevap vereyim doğaçlamadan faydalanan bir program olacak artık aklınıza o an ne gelirse. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,114
Puanı
1,061
Güzeeel bol kaoslu ve kargaşalı bir yarışma. Yarışanlar ve halk da buna ayak uydurursa tadından yenmez ben söyliyim. Bekleyelim bakalım. :A
Zaten bu konu bile tek başına bayağı ilgi gördü ve hatta reytinglerde forumun hit yapımlarını geçti. Bölüm yayınlandıktan sonrasını düşünemiyorum bile. :A