eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
yeni farkettim :D az az bakındığım için gözden kaçıyot.
hatırladım Rachel'a olan ilgi sahnelerini

kim kaldı geriye :A buradada sen kazı çevirmeye çalışmışsın :A

katıl bence. yakışırsın :D Deniz ikna et arkadaşımı çok seçicidir yarışmalar konusunda ve adaletine tarafsızlığına inandığım birisi :D

@Doğu bak ne demiştim :A
favorim olursun :D
Teşekkürler :) Sen de katılsana :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
hakkında hayırlısı :)
benimde son 1 haftam kaldı. 1 eylül bayramda iş başlıyor :( tamda gününde :)
Yani hayırlısı artık göreceğiz nerede çalışacağız ne yapacağız. Elbet bir rızık kapısı buluruz heralde, inşallah. :) Hadi ya tam da bayramda başlaması kötü olmuş. :)

Bu arada bu yarışmaya dikkatlice baktım da ilgimi çekti. Tam benim kafada bir işmiş. İkna kabiliyeti üst düzey ve çenesini ustaca kullanan kişilerin öne çıkacağı bir yarışma gibi duruyor. Yer varsa yarışabilirim gibi duruyor. Ne diyorsun @denizz19 ? :A

Ben katılayım diyorum kardeeeş rakibim olmak ister misin?? :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Yani hayırlısı artık göreceğiz nerede çalışacağız ne yapacağız. Elbet bir rızık kapısı buluruz heralde, inşallah. :) Hadi ya tam da bayramda başlaması kötü olmuş. :)

Bu arada bu yarışmaya dikkatlice baktım da ilgimi çekti. Tam benim kafada bir işmiş. İkna kabiliyeti üst düzey ve çenesini ustaca kullanan kişilerin öne çıkacağı bir yarışma gibi duruyor. Yer varsa yarışabilirim gibi duruyor. Ne diyorsun @denizz19 ? :A

Bize fark etmez kardeeeeş bize fark etmez :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,312
Puanı
1,060
ben eskisi gibi aktif degilim.
geri döndüğümden buyana sadece bir kere akşam girmistim :)
günlük girmiyorum bazen.

@denizz19 hayır diyemez bu teklife :A bukadar gönüllü olanida ilkkez görüyorum :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,312
Puanı
1,060
İyi ben geldim artık girersin :A
sen geldin diye bugünde girdim zaten :A
hafta sonu girmem belki :) belli olmaz :D
akşamları girmiyorum ama. Ailemle yaşamanin keyfini çıkarıyorum. Artık zamanımı daha iyi değerlendirmem gerektiğinin farkına vardım :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
sen geldin diye bugünde girdim zaten :A
hafta sonu girmem belki :) belli olmaz :D
akşamları girmiyorum ama. Ailemle yaşamanin keyfini çıkarıyorum. Artık zamanımı daha iyi değerlendirmem gerektiğinin farkına vardım :D
En iyisi :) Ben bu aralar aileme pek vakit ayıramıyorum kızıyorlar bana :) Daha çok vakit ayırmam lazım onlara. Allah yokluklarını göstermesin.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,312
Puanı
1,060
En iyisi :) Ben bu aralar aileme pek vakit ayıramıyorum kızıyorlar bana :) Daha çok vakit ayırmam lazım onlara. Allah yokluklarını göstermesin.
başka gün muhabet ettiğimizde anlatirim detay. Diyecek çok şey var.
Vaktini ayır pişman olursun. illa birşeyler yaşadığımızda farkına varıyoruz bazı şeylerin

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
başka gün muhabet ettiğimizde anlatirim detay. Diyecek çok şey var.
Vaktini ayır pişman olursun. illa birşeyler yaşadığımızda farkına varıyoruz bazı şeylerin
Aynen öyle. Bu evrende bizi koşulsuz seven tek insanlar onlar. Sen kötü bir iş de yapsan seni hala koşulsuz sevmeye devam ediyorlar. Böyle bir kutsiyet böyle bir yücelik başka insanlarda yok. Sadece kan bağıyla birbirine bağlı insanlarda mevcut. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,682
Puanı
1,061
@MEnes tamam seni de kadroya alıyorum ben sana uygun bir gün ayarlarım rahat ol sakallı çocuk :A

@FaJi çok janti adamsın vesselam bazen iticisin ama iyi adamsın severim seni :F

@vadikızı zaten çok gönüllü istemiyordu o yüzden onu ihraç edebilirim. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes tamam seni de kadroya alıyorum ben sana uygun bir gün ayarlarım rahat ol sakallı çocuk :A

@FaJi çok janti adamsın vesselam bazen iticisin ama iyi adamsın severim seni :F

@vadikızı zaten çok gönüllü istemiyordu o yüzden onu ihraç edebilirim. :A
Köyde baya uzadı cidden bugün daraldım kestim gitti. :A Yarışmada fikstürü öyle bir ayarla ki @Doğu ile finale kalayım. İki sıvacının finalde kapışacak olması büyük reyting olur. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,682
Puanı
1,061
Köyde baya uzadı cidden bugün daraldım kestim gitti. :A Yarışmada fikstürü öyle bir ayarla ki @Doğu ile finale kalayım. İki sıvacının finalde kapışacak olması büyük reyting olur. :A
Sakalsız halini de at ınsta'ya takipçiniz reis :F o fikstürde yer alman için rakiplerini devirmen lazım. :A

@vadikızı tam 12 kişi olduğumuz ve senin de bu aralar giriş çıkışların problemli olduğu için çıkardım kadrodan seni. Zaten pek gönüllü de değildin işine gelir bence. Sen de yarışanları oylarsın. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sakalsız halini de at ınsta'ya takipçiniz reis :F o fikstürde yer alman için rakiplerini devirmen lazım. :A

@vadikızı tam 12 kişi olduğumuz ve senin de bu aralar giriş çıkışların problemli olduğu için çıkardım kadrodan seni. Zaten pek gönüllü de değildin işine gelir bence. Sen de yarışanları oylarsın. :D
Atarız elbet uygun koşullar oluşunca. :A Fark ettiysen özellikle memlekette güzel manzara ve arka plan olmadan foto atmıyorum. :A

Rakipler sorun değil çözeriz, çeneme ve ikna kabiliyetime güveniyorum. :A Yanlış da olsa o fikrin doğru olduğuna ya da doğru olma ihtimalinin şüphesini kafalara bir şekilde yerleştiririm. :A Zaten yarışmanın temeli de bunun üzerinden gidecek gibi hissettim, bu yüzden sevdim katılayım dedim. :A