eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

Yaa duygulandırdın. :bhr: Bende sevdiğim insanların kuyusunu kazmam. :A
Gerçek hislerini söyler misin gerçekten inanmak istiyorum çünkü ne söylersen de inanacağım gerçekten seviyor musun beni yoksa benim inanmadığım gerçeği doğru mu :D

İçinizdekileri buradan harcamayın bence. Deniz de bir bölüme kendini konuk olarak alır ikiniz yarışırsınız. :A
Aman yok ben yarışmam sonra kazanınca laf oluyor :A

Gerçek hislerini söyler misin gerçekten inanmak istiyorum çünkü ne söylersen de inanacağım gerçekten seviyor musun beni yoksa benim inanmadığım gerçeği doğru mu :D

Aman yok ben yarışmam sonra kazanınca laf oluyor :A
Ya sen niye beni hiç ciddiye almıyosun. :A Sevmesem uğraşmam senle. :D

Ya sen niye beni hiç ciddiye almıyosun. :A Sevmesem uğraşmam senle. :D
Hayır mantıken ben de böyle düşünüyorum aslında ama senin üstünde hoşlanmadığım ama adını da koyamadığım tuhaf ve sinsirik bir enerji görüyorum nedense ama belki de bana öyle geliyor olabilir :F

@YıldırıM @12.Adam @RüzgarGülü sizleri de programımda yarışırken görmek sevindirir. :D

Hayır mantıken ben de böyle düşünüyorum aslında ama senin üstünde hoşlanmadığım ama adını da koyamadığım tuhaf ve sinsirik bir enerji görüyorum nedense ama belki de bana öyle geliyor olabilir :F

@YıldırıM @12.Adam @RüzgarGülü sizleri de programımda yarışırken görmek sevindirir. :D
Teşekkür ederim. Ben yarışmalara, etkinliklere katılmıyorum :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun @denizz19 :)
görüldüğü gibi günlük aktif olmaktada zorlanıyorum oyüzden seyirci olacağım :)
başarılar

Ayy herkes seyirci olmak istiyor ben de seyirci olayım :( tweşekkürler :A
seninkinin formatı bana hiç uygun değil. akşamlarımı çok daha önemli şeylere ayırıyorum. Forumada zaten girince 5-10 dakika bakıp çıkıyorum.
bir süre yada hep öyle olur bilemiyorum. Verimli olamam yani :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc