eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Ee zaten anlık gelişecek her şey. Yarışma günü özelden iki kişiye konuyu bildireceğim o an tartışacaksınız zaten :F

Hadi ya keşke katılsaydın hiç mi vaktin olmayacak seni sonralara atardım :D uygun bir anını beklerdik :D

@berkann sen de seversin bence :D
katılmayı çok isterdim aslında ama bu aralar foruma zor uğruyorum zaten yakında editörlüktende ayrılırım sanırım, konu filan dahi açamadım kaç haftadır forumda ancak yorumlar yazıyorum oda çok az :(:( bu açıdan katılmam çok zor ama öbür sezonlarda olmayı umuyorum:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Ee zaten anlık gelişecek her şey. Yarışma günü özelden iki kişiye konuyu bildireceğim o an tartışacaksınız zaten :F

Hadi ya keşke katılsaydın hiç mi vaktin olmayacak seni sonralara atardım :D uygun bir anını beklerdik :D

Konsept güzel, dönüşte okuyacak bişeyler olacak demek :X

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,701
Puanı
1,061
katılmayı çok isterdim aslında ama bu aralar foruma zor uğruyorum zaten yakında editörlüktende ayrılırım sanırım, konu filan dahi açamadım kaç haftadır forumda ancak yorumlar yazıyorum oda çok az :(:( bu açıdan katılmam çok zor ama öbür sezonlarda olmayı umuyorum:)
Başka bir sezonu olacağını sanmıyorum zaten askerde olacağım neyse sağlık olsun madem :)

İlk hafta sen yarışmıştın hatta seni sıla ile yemeğe göndermiştik ödül olarak :A :A :A
Sıla ile yemeği hatırlıyorum ona sen mi göndermiştin :A

Konsept güzel, dönüşte okuyacak bişeyler olacak demek :X
Yazayım hadi seni de kır şu şeytanın bacağını senin iyi bir tartışma yapacağına inanıyorum :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Başka bir sezonu olacağını sanmıyorum zaten askerde olacağım neyse sağlık olsun madem :)

Yazayım hadi seni de kır şu şeytanın bacağını senin iyi bir tartışma yapacağına inanıyorum :D
Ben senle özel görüşcem, yemek yiyim gelim :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aa evet sizi yemek ücretinizden sonra 2.bölümü başlatamadık :A :A :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860

sen askerden dönünce olur işallah ayrıca mayıs ayınının sonuna kadar bende olmayacağım forumda çok nadir uğrarım ama dediğim şekilde aktifliğim çok azalacak:)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,730
Puanı
1,060

Yani tartışmayı severim ama tartışmak istediğim konular hakkında. :D Bir keresinde münazaraya katılmıştım da hiç benlik değil, savunmadığın bir şeyi savunuyor gibi yapmak. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,701
Puanı
1,061
Ben senle özel görüşcem, yemek yiyim gelim :X
Tamam bekliyorum gel :D

aa evet sizi yemek ücretinizden sonra 2.bölümü başlatamadık :A :A :A
Oha ne yemişiz ki öyle :F

Yani tartışmayı severim ama tartışmak istediğim konular hakkında. :D Bir keresinde münazaraya katılmıştım da hiç benlik değil, savunmadığın bir şeyi savunuyor gibi yapmak. :D
Senin ilgini çekebilecek daha doğrusu herkesin ilgisini çekebilecek konular tartışacağız ya kırma beni :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,730
Puanı
1,060
Tamam bekliyorum gel :D

Oha ne yemişiz ki öyle :F

Senin ilgini çekebilecek daha doğrusu herkesin ilgisini çekebilecek konular tartışacağız ya kırma beni :D
Maalesef kırıyorum. :/ Ama konulara etiketleyebilirsin. Kim daha iyi/kötü tartışmış; bunun üzerine tartışabilirim. :A