eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

Ee zaten anlık gelişecek her şey. Yarışma günü özelden iki kişiye konuyu bildireceğim o an tartışacaksınız zaten :F

Hadi ya keşke katılsaydın hiç mi vaktin olmayacak seni sonralara atardım :D uygun bir anını beklerdik :D

@berkann sen de seversin bence :D
katılmayı çok isterdim aslında ama bu aralar foruma zor uğruyorum zaten yakında editörlüktende ayrılırım sanırım, konu filan dahi açamadım kaç haftadır forumda ancak yorumlar yazıyorum oda çok az :(:( bu açıdan katılmam çok zor ama öbür sezonlarda olmayı umuyorum:)

Ee zaten anlık gelişecek her şey. Yarışma günü özelden iki kişiye konuyu bildireceğim o an tartışacaksınız zaten :F

Hadi ya keşke katılsaydın hiç mi vaktin olmayacak seni sonralara atardım :D uygun bir anını beklerdik :D

Konsept güzel, dönüşte okuyacak bişeyler olacak demek :X

katılmayı çok isterdim aslında ama bu aralar foruma zor uğruyorum zaten yakında editörlüktende ayrılırım sanırım, konu filan dahi açamadım kaç haftadır forumda ancak yorumlar yazıyorum oda çok az :(:( bu açıdan katılmam çok zor ama öbür sezonlarda olmayı umuyorum:)
Başka bir sezonu olacağını sanmıyorum zaten askerde olacağım neyse sağlık olsun madem :)

İlk hafta sen yarışmıştın hatta seni sıla ile yemeğe göndermiştik ödül olarak :A :A :A
Sıla ile yemeği hatırlıyorum ona sen mi göndermiştin :A

Konsept güzel, dönüşte okuyacak bişeyler olacak demek :X
Yazayım hadi seni de kır şu şeytanın bacağını senin iyi bir tartışma yapacağına inanıyorum :D

Başka bir sezonu olacağını sanmıyorum zaten askerde olacağım neyse sağlık olsun madem :)

Yazayım hadi seni de kır şu şeytanın bacağını senin iyi bir tartışma yapacağına inanıyorum :D
Ben senle özel görüşcem, yemek yiyim gelim :X

aa evet sizi yemek ücretinizden sonra 2.bölümü başlatamadık :A :A :A

sen askerden dönünce olur işallah ayrıca mayıs ayınının sonuna kadar bende olmayacağım forumda çok nadir uğrarım ama dediğim şekilde aktifliğim çok azalacak:)

Yani tartışmayı severim ama tartışmak istediğim konular hakkında. :D Bir keresinde münazaraya katılmıştım da hiç benlik değil, savunmadığın bir şeyi savunuyor gibi yapmak. :D

Ben senle özel görüşcem, yemek yiyim gelim :X
Tamam bekliyorum gel :D

aa evet sizi yemek ücretinizden sonra 2.bölümü başlatamadık :A :A :A
Oha ne yemişiz ki öyle :F

Yani tartışmayı severim ama tartışmak istediğim konular hakkında. :D Bir keresinde münazaraya katılmıştım da hiç benlik değil, savunmadığın bir şeyi savunuyor gibi yapmak. :D
Senin ilgini çekebilecek daha doğrusu herkesin ilgisini çekebilecek konular tartışacağız ya kırma beni :D

Tamam bekliyorum gel :D

Oha ne yemişiz ki öyle :F

Senin ilgini çekebilecek daha doğrusu herkesin ilgisini çekebilecek konular tartışacağız ya kırma beni :D
Maalesef kırıyorum. :/ Ama konulara etiketleyebilirsin. Kim daha iyi/kötü tartışmış; bunun üzerine tartışabilirim. :A