eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Emek göstereceğim bir programı karalamak size yakışır ancak o yüzden sorun etmiyorum diyelim :D
Tamamdır sen de kadromuzdasın :A @Harunnn60 seni de alıyorum boş çene çalacağına anlamlı şeylere kafa yorarsın .ss
Üstte karalama mesajını okurken hissetiğim :)
giphy.gif

Konuyu sen mi seçeceksin yoksa biz mi? birde münazara tarzı mı olacak?

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,577
Puanı
1,061
Sataşmayı bırak artık.ss :unamused:

Tamam yaz münazara da lisede 1.olmuştum burada da bir şeyler yapmaya çalışırım.:A
Tamam yazıyorum seni de önce sen sataştın Çiğdem'in program 1 bölüm sürmüş hatırlamıyorum bile doğru dürüst :F

Hayırlı olsun, başarılar. :D

@Çiğdem- biz de TVen'de "Bu Tartışma Sönmez"i başlatalım. :A
Yarışırsın dimi :D

@dizi kolik @MayısKralı @Sherlock forumun önemli isimleri olarak sizlerin de yarışmacı olmasını temenni ediyorum :D beni kırmayacağınızı düşünüyorum :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Tamam yazıyorum seni de önce sen sataştın Çiğdem'in program 1 bölüm sürmüş hatırlamıyorum bile doğru dürüst :F

Yok katılamam. Hiçbir dizime, yarışmama destek olmayan görmezden gelen sen birde yarışmana katılacam üstelik rakip kanala gittin. :X Başarılar dilerim. :X

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,577
Puanı
1,061
Yok katılamam. Hiçbir dizime, yarışmama destek olmayan görmezden gelen sen birde yarışmana katılacam üstelik rakip kanala gittin. :X Başarılar dilerim. :X
Böyle mi düşünüyorsun sahiden? Yürüyen Ölüleri okuyordum tatile gitmeden ama 2 haftalık tatil sonrası bölümler epey yayınlanmış bende şimdi okusam da anlamam diye okumuyorum sadece. Başka ne programın var İtiraf programı senin kanalın onu da okuyorum ve yorumluyorum da zaten başka ne kaldı ki?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Böyle mi düşünüyorsun sahiden? Yürüyen Ölüleri okuyordum tatile gitmeden ama 2 haftalık tatil sonrası bölümler epey yayınlanmış bende şimdi okusam da anlamam diye okumuyorum sadece. Başka ne programın var İtiraf programı senin kanalın onu da okuyorum ve yorumluyorum da zaten başka ne kaldı ki?
Boşver ben bu konuya fazla girmek istemiyorum. :D Dediğim gibi başarılar. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

@dizi kolik @MayısKralı @Sherlock forumun önemli isimleri olarak sizlerin de yarışmacı olmasını temenni ediyorum :D beni kırmayacağınızı düşünüyorum :A
Bu ara zaman problemim var canım. Çok fazla bulunamıyorum forumda. :T: