Erzurumspor - Galatasaray Maçı Yorum Konusu - 03.03.19

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Gizli Fenerbahçelisin galiba. :A Matematiğe ve Fener'in bu yılki beceriksizliğine ve ruhsuzluğuna benim kadar güvensen, son saniyeye kadar içinde olurdu o takımın küme düşme ihtimali inancın. :A Sezon sonu beni bul. :A

15- Kasımpaşa 40 puan,
16- Fenerbahçe 39 puan.

Ekran görüntüsü al, bu kadar net konuşuyorum. :A

İşimiz şaka ama umarım gerçekleşir. :A

Bu ülkede Fenerbahçe'nin küme düşmesine izin vermezler, bu kadar açık ve net bu durum. Gerekirse Cumhurbaşkanı devreye girer, "bu sezon iki takım küme düşecek" falan gibi bir kural koyar. :A

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu arada herhangi bir sakatlık problemi falan yaşamadığı sürece Yunus Akgün, Onyekuru'nun yerine her maç ilk 11'de başlamalı. Onyekuru'da bu kadar ısrar edilmesini hiç anlamıyorum zaten, adam buraya gelmiş ve piyasa yapmaya çalışıyor ama bunun bize gram faydası yok. Adam bir kere bizim futbolcumuz değil, Yunus'u oynatarak en azından kendi oyuncumuzun piyasa değerini arttırmış oluruz.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Rezillik başka bir şey değil. Şu virajı dönseydik şampiyonduk be.

Takımda müthiş bir bencillik var. Son vuruşlarda pas opsiyonları varken gidip vuran aptalları kes hoca takımdan artık. Onyekuru kabileni seveyim bi pas at diye diye saçlarımı yoldum.

Belhanda ve Feghouli hariç takım çöptü.

Marcao fun club nerede ya sesleri çıkmıyor? Benfica maçında bize tura mal olan golü yedirdi bugün de bizi şampiyonluktan etti. Bak dün Serdar Aziz golünü attı mis gibi adamı egolar yüzünden kaçırttık. Çöp bir stoper nelere mâl oldu. Belhanda konusunda olduğu gibi sanırım yine ben haklı çıktım :) Keşke çıkmasaydım o ayrı mevzu.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Donk kesinlikle 11'de başlamalıydı. Semih Kaya denen kımıl zararlısına çok iş düşmez inşallah.
Kesinlikle donk bu takımın 11 oyuncusudur olmadığı her maç özellikle deplasmanlarda galip gelmemiz mümkün değil oynadığı son 2 maçta galibiyeti getiren adamlardan biriydi büyük ihtimal sözleşmesi otomatik uzamasın diye oynatmıyor hoca ama bu donk gs de kalmalı NET fernando capsizindan çok daha fazla hakediyor bunu
Maça gelince bu futbolcularda ruh ve karakter yok ben saat 2 olmuş hala maçın üzüntüsünden çıkamadım onların umrunda mıdır hiç sanmıyorum

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Son dakikada ceza sahasında topu taca atan düşük IQ'lu bir herifle oynuyorsan şampiyon olamazsın zaten. Bu Onyekuru denen... kiralık olduğu için piyasa yapma derdinde. Yetenekli olsa bir şey demeyeceğim ama ne şut atabiliyor ne de çalım atabiliyor.

Hoca 2 sezondur aynı hatayı yapıyor. Gol lazım olduğunda orta saha çıkarıp forvet alıyor ama takım daha da kötüye gidiyor. Çünkü zaten zayıf olan orta saha iyice kopuyor ve oyundan düşüyoruz. Semihle koca bir 45 dk harap oldu zaten. Benim bu sahada, bu havada ilk koyacağım adam Donk olurdu ama hoca süre vermedi. Bir diğer kiralık beyinsiz Ndiaye ile devam.
Imzami atarım onyekuru denen beyin yoksununu yemin ederim hali sahaya çağırmam bu adam 25 m euroymus ya kardeşim erzurumda ki obertan onyekuruyu top diye oynamazsa adam değilim aldığı her topu kaybeden beyin yoksunu yeteneksiz bi adamla sampiyon falan olunmaz her pozisyon kanser oluyoruz böyle bişey olamaz
Hep dedim yine söylüyorum eski yıldızları alacaksın en düşmüşü bile türkiye de yine yıldız olur ve en düşmüşünün bile kalitesi kaybolmaz bi ton örneği var obertan m.united ta oynamış adam kalitesi ortada sahadaki bütün futbolculardan daha iyiyim diye bağırıyor resmen
Babel 45 yaşına da gelse alacaksın futbolda yas mas hikaye kalite önemli hagi bize geldiğinde 18 yaşında değildi ama neler yapti futbol kaliteli adamlarin işidir. O yüzden eski yıldızları alacaksin babel gel kardeşim onyekuruyu top diye oyna ölün bile bu beyinsizden daha çok iş yapar

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Rezillik başka bir şey değil. Şu virajı dönseydik şampiyonduk be.

Takımda müthiş bir bencillik var. Son vuruşlarda pas opsiyonları varken gidip vuran aptalları kes hoca takımdan artık. Onyekuru kabileni seveyim bi pas at diye diye saçlarımı yoldum.

Belhanda ve Feghouli hariç takım çöptü.

Marcao fun club nerede ya sesleri çıkmıyor? Benfica maçında bize tura mal olan golü yedirdi bugün de bizi şampiyonluktan etti. Bak dün Serdar Aziz golünü attı mis gibi adamı egolar yüzünden kaçırttık. Çöp bir stoper nelere mâl oldu. Belhanda konusunda olduğu gibi sanırım yine ben haklı çıktım :) Keşke çıkmasaydım o ayrı mevzu.
Sen o mis gibi adamı kayseri maçında izledin mi mis gibi 2 gol yedirdi fenere :))) marcao gollük hatalar yapıyor benficada elendik ligte belki de şampiyonluktan olduk ama bu serdarı yolladigimiza uzulecez anlamina gelmez serdar senede en az 4 5 penaltı yaptıran her 3 maçta bir sakatlanan sezonun yarısında oynamayan dengesiz bi stoper asla gs seviyesinde güven veren bi adam değil gittiğine marcao her maç gol yedirse bile çok sevindim zirt pirt sakatlanan mal mal penaltilar yaptiran dengesiz adam sevmem yallah fenere isterse her hafta hatrick yapsın hadi baba hayırlı işler bizden uzak

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Sen o mis gibi adamı kayseri maçında izledin mi mis gibi 2 gol yedirdi fenere :))) marcao gollük hatalar yapıyor benficada elendik ligte belki de şampiyonluktan olduk ama bu serdarı yolladigimiza uzulecez anlamina gelmez serdar senede en az 4 5 penaltı yaptıran her 3 maçta bir sakatlanan sezonun yarısında oynamayan dengesiz bi stoper asla gs seviyesinde güven veren bi adam değil gittiğine marcao her maç gol yedirse bile çok sevindim zirt pirt sakatlanan mal mal penaltilar yaptiran dengesiz adam sevmem yallah fenere isterse her hafta hatrick yapsın hadi baba hayırlı işler bizden uzak
Serdar olsaydı muhtemelen 15.dakikada sakatlanır, maçın geri kalanında Ahmet Çalık izlerdik. :) Marcao eleştirilebilir kabul ediyorum ama Serdar üzerinden vurulmasına aşırı sinir oluyorum. Karakter ve yetenek olarak bu takımın oyuncusu değil. Tarihin en kötü Fb'sinde bile yedek stoper şu anda, Kayseri maçında Kravets gerçek anlamda Serdar'ın üstünden geçmişti. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Serdar Marcao’dan 10 gömlek daha iyi topçu. Bu kadar fahiş bir hata ile gol yedirdiğini hiç hatırlamıyorum Serdar’ın? :) Ofansif anlamda da Serdar daha iyi. Kornerlerde filan gelip atıyordu 3-5 tane bir sezonda en kötü.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
4 5 penalti dedimde o
Serdar Marcao’dan 10 gömlek daha iyi topçu. Bu kadar fahiş bir hata ile gol yedirdiğini hiç hatırlamıyorum Serdar’ın? :) Ofansif anlamda da Serdar daha iyi. Kornerlerde filan gelip atıyordu 3-5 tane bir sezonda en kötü.
aklima gelen malca 3 penaltısını söylüyorum fener maçı ayağındaki topu kaptırıp yaptığı penaltı ve gol alanya şampiyonluk maçı yaptırdığı malca penaltı gol ve konya maçı açı 0 iken adama kazma gibi kayıp durduk yere verdigimiz 2 puan
Sadece bu 3 ünü söylüyorum bak fahiş mi değil mi serdar canlı bombadır yallah fenere

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
4 5 penalti dedimde o

aklima gelen malca 3 penaltısını söylüyorum fener maçı ayağındaki topu kaptırıp yaptığı penaltı ve gol alanya şampiyonluk maçı yaptırdığı malca penaltı gol ve konya maçı açı 0 iken adama kazma gibi kayıp durduk yere verdigimiz 2 puan
Sadece bu 3 ünü söylüyorum bak fahiş mi değil mi serdar canlı bombadır yallah fenere
Fener maçındaki penaltı falan değildi hakemi uydurma penaltısıydı. Alanya maçı geçen sezonmuş o sezon şampiyon olduk zaten ve Serdarın katkısı büyüktü. Sakatlıklardan ötürü oynamadı. Ona rağmen 5 gol 2 asisti var bu adamın. Bi de stoper olmasına rağmen. Ulan orta sahamızda oynayan adamlar 2-3 sezonda bu kadar katkı sağlamıyor. Daha çok arayacağız Serdar gibi yerli Ramos’u. Marcao bizi yakacak bu sezon şampiyonluktan etti. Oyna devam.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fener maçındaki penaltı falan değildi hakemi uydurma penaltısıydı. Alanya maçı geçen sezonmuş o sezon şampiyon olduk zaten ve Serdarın katkısı büyüktü. Sakatlıklardan ötürü oynamadı. Ona rağmen 5 gol 2 asisti var bu adamın. Bi de stoper olmasına rağmen. Ulan orta sahamızda oynayan adamlar 2-3 sezonda bu kadar katkı sağlamıyor. Daha çok arayacağız Serdar gibi yerli Ramos’u. Marcao bizi yakacak bu sezon şampiyonluktan etti. Oyna devam.
Şampiyonlar liginden kaynaklı gelmiş o yeni kural ofsaytaki adama faul yapmayın

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Marcao daha 22 yaşında. Elbet hata yapacak Ozan gibi. Bak Ozan üç defa penaltı yaptı üst üste. Taraftar sahip çıktı bir daha da yapmamaya başladı aynı hataları. Şu an Bundesliga'da dün de iki gol atmış. Marcao üvey evlat değil ki. Elbet hata yapa yapa öğrenecek. Ona rağmen defansta bayağı güven veriyor. Yediğimiz gol sayılarına bak anlarsın. Oyun kuruyor, hızlı ve rakip forvetleri onunla Luyindima paspas ediyorlar. Serdar'dan on defa öndedir. Her GS maçında defansı hallaç pamuğuna çeviren Manu'ya geçen hafta top göstermedik. Bunda Marcao'nun etkisi çok yüksek.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Bu Serdar aşkın ve Marcao nefretin gerçekten çok ilginç, bir de yerli Ramos filan demişsin yahu küme düşme hattındaki takımın bile yedek oyuncusundan mı bahsediyoruz? Yoksa Kayseri maçında iki kez üst üste aynı hatayı yaparak gol yediren adamdan mı? Serdar gibi yürüyen canlı bombayı haftalardır hatta aylardır bu kadar canla başla savunmak ilginç, gören de takımın efsanesiydi sanacak. Defoldu gitti işte Fener’e bitti gitti artık kabullenin şunu. Yallah defolsun Maldivler’e, paşamız önemli bir maçın olduğu gün ay benim midem bozuldu diye maça çıkmayacak ama on saatlik uçağa atlayıp Maldivler’e tatile gidecek ve hala gelmiş bu karakterde adamı tartışıyoruz.

Serdar Aziz ile akrabalık bağınız varsa ya da bir aile dostu yakını filansa bu kadar savunmanı anlarım yakınlık içgüdüsü gereği, onun dışında bu saatten sonra adını anmak bile lüzumsuz. Serdar gibi çıtkırıldım kazmaların bu takımda işi yok. Bize Marcao gibi Luyindama gibi hem sağlam stoper hem de iyi oyun kurucu özelliklere sahip adamlar yeter. Varsın bir iki maç hata yapsınlar, her hatasında yerin dibine gömmeye kalkacaksak zaten dünyada topçu kalmaz Ramos mu hiç hatası yüzünden gole neden olmamış yoksa Puyol mu? Her birinin onlarca hatası olmuştur, sizin Serdar’a olan “aşk”ınız gözünüzü öyle kör etmiş ki Marcao’nun yaptığı 30 hamleden 29’u başarılı 1’i hatalıysa bu aşktan kaynaklı nefretten dolayı Zihni’niz o 29’u değil 1’i görüyor ve sevinçten mutluluktan havalara uçuyorsunuz “yupppiii bakın biz demiştik Marcao çok kötü futbolcu tamam mı biz Serdar’a tapıyoruz yaa kadın olsam ona..” diye. En azından öyle bir izlenim bırakıyorsunuz. :D

Marcao iyisiyle kötüsüyle şu an Galatasaray’ın stoperidir ve konu kapanmıştır. Serdar’ın katlettiği onca maçı unutup da Marcao’nun hata yapmasını pusuda beklemek değişik bir nefret ve fanatiktik şekli. 5 maç çok iyi oynar söz olmaz ama 1 maç 1 hata yapınca çakma Ramos da çakma Ramos. Vallahi bıktık yahu sürekli o herifin konuşulması sıkmaya başladı artık 2 ay geçti ve defolup gitti işte, daha neyin uğraşı bu? Burada Çakma Ramos güzellemesi yapınca Çakma Ramos geri mi gelecek takıma?

Hoş size kalsa Fatih Terim gitsin, çakma Ramos geri gelsin. Tudor gibi adamlar müstehak bu azınlık taraftar grubuna.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Marcao daha 22 yaşında. Elbet hata yapacak Ozan gibi. Bak Ozan üç defa penaltı yaptı üst üste. Taraftar sahip çıktı bir daha da yapmamaya başladı aynı hataları. Şu an Bundesliga'da dün de iki gol atmış. Marcao üvey evlat değil ki. Elbet hata yapa yapa öğrenecek. Ona rağmen defansta bayağı güven veriyor. Yediğimiz gol sayılarına bak anlarsın. Oyun kuruyor, hızlı ve rakip forvetleri onunla Luyindima paspas ediyorlar. Serdar'dan on defa öndedir. Her GS maçında defansı hallaç pamuğuna çeviren Manu'ya geçen hafta top göstermedik. Bunda Marcao'nun etkisi çok yüksek.
22 yaşında yıllardır profesyonel olan eşek kadar herifle 18 yaşında daha yeni bu sezon bu seviyede maç oynayan çocuğu bir mi tutuyorsun? Üstüne üstlük Ozan daha 18 yaşındayken bu Marcao'dan daha çok tecrübe kazanmıştır, hatalarını hemen düzeltti. Marcao bu zamana kadar öğrenemediyse bu saatten sonra çok da bir şey değişmez.

Bir de 22 yaşı genç sayıyoruz ve istatistiklere bakıyoruz madem. Onyekuru 21 yaşında bir "çocuk" ve takımın bu sezon en çok gol atan oyuncusu. Ona niye tahammülünüz yok. O da hata yapa yapa öğrenecektir, sabırlı olsanıza biraz niye sabretmiyorsunuz :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
22 yaşında yıllardır profesyonel olan eşek kadar herifle 18 yaşında daha yeni bu sezon bu seviyede maç oynayan çocuğu bir mi tutuyorsun? Üstüne üstlük Ozan daha 18 yaşındayken bu Marcao'dan daha çok tecrübe kazanmıştır, hatalarını hemen düzeltti. Marcao bu zamana kadar öğrenemediyse bu saatten sonra çok da bir şey değişmez.

Bir de 22 yaşı genç sayıyoruz ve istatistiklere bakıyoruz madem. Onyekuru 21 yaşında bir "çocuk" ve takımın bu sezon en çok gol atan oyuncusu. Ona niye tahammülünüz yok. O da hata yapa yapa öğrenecektir, sabırlı olsanıza biraz niye sabretmiyorsunuz :A
Kütük dostumdan hainlik emareleri :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Utku beyciğim gerekli açıklamaları yapmış, kaos yaratacak açıklamalar bunlar kaos. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE