Erzurumspor - Galatasaray Maçı Yorum Konusu - 03.03.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sibirya yakınlarındaki Erzurum karşısında 114 yıllık tarihinin gelmiş geçmiş en zorlu deplasmanlarından birine çıkacak olan Galatasaray’ın kadrosu belli oldu. Hafif sakatlıkları bulunan Linnes ve Diagne yedeklerde bulunurken sağ bekte Semih Kaya, sol bekte Emre Taşdemir forma giyecek. İşte 19.00’da başlayacak maçta Galatasaray’ın ilk 11’i:

D0ve2VaWkAAfp1o

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Maçı kaybedersek ya da berabere kalırsak zaten şampiyonluk şansı bitiyor ama kazansak bile bu saatten sonra çok zor, bugünkü Yeni Malatya maçıyla birlikte pek inancım kalmadı artık şampiyonluğa, ortada alenen kollanan, olmayan penaltılar verilen bir proje takımı var ve her hafta rakip tanımadan takır takır galip geliyorlar. Bu saatten sonra en iyi senaryo ikinciliği koruyup Şampiyonlar ligi elemlerinde oynayacağımız iki maça odaklanmaktır. Şampiyon olmayıp da şampiyonlar ligine gitmek, şampiyon olup da men yüzünden Şampiyonlar ligine gidememekten prestij ve ekonomik açılardan daha karlı sonuçta.

Yine de olur da bu imkansız Maçı bile kazanırsak bu saatten sonra puan kaybedecek olan Galatasaray olmaz ve şampiyonluk meşalesi sönmeden hedefe yürümeye devam eder zayıf olsa dahi...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hocanın Semih Kaya ve Selçuk tercihlerini pek beğenmedim açıkçası. Özellikle Semih Kaya tam bir saatli bomba, umarım patlamaz bu sefer ve bizi yanıltır. Kaybedersek liderin 9 puan gerisine düşüyoruz zaten, mutlaka kazanmamız lazım ki tüm olumsuzluklara rağmen kazanacağımızı düşünüyorum. Galatasaray bu tarz final maçlarının üstesinden hep gelmiştir, koşullar ne kadar kötü olursa olsun.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hocanın Semih Kaya ve Selçuk tercihlerini pek beğenmedim açıkçası. Özellikle Semih Kaya tam bir saatli bomba, umarım patlamaz bu sefer ve bizi yanıltır. Kaybedersek liderin 9 puan gerisine düşüyoruz zaten, mutlaka kazanmamız lazım ki tüm olumsuzluklara rağmen kazanacağımızı düşünüyorum. Galatasaray bu tarz final maçlarının üstesinden hep gelmiştir, koşullar ne kadar kötü olursa olsun.

Sanırım 3-5-2 tarzı bir sistem olacak diyecektim ama tek forvet var. Donk ve Linnes maça sonradan girecektir geriye düşersek fakat Linnes yarı sakat olduğu için Diagne’yi oyuna alıp 3-5-2 tarzı bir şeye dönülebilir eğer geriye düşersek.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O nasıl bir hata? Zaten Erzurum daha etkili oynuyor, üstüne bi' de bu gol kötü oldu. Geriye yaslanma olmazsa GS çok zorlanır.

Galatasaray'ın kendine gelmesi lazım. Golden önce de hataları vardı ama şimdi daha da arttı.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sanırım 3-5-2 tarzı bir sistem olacak diyecektim ama tek forvet var. Donk ve Linnes maça sonradan girecektir geriye düşersek fakat Linnes yarı sakat olduğu için Diagne’yi oyuna alıp 3-5-2 tarzı bir şeye dönülebilir eğer geriye düşersek.
O nasıl bir hata? Zaten Erzurum daha etkili oynuyor, üstüne bi' de bu gol kötü oldu. Geriye yaslanma olmazsa GS çok zorlanır.

Galatasaray'ın kendine gelmesi lazım. Golden önce de hataları vardı ama şimdi daha da arttı.
Marcao müthiş defans leyn, Serdar'dan 54518 gömlek üstün oyuncu :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben Fenerbahçe maçları dışında ligi düzgün takip etmediğim için pek bir şey diyemem ama Serdar Aziz Kayserispor maçında takımına 2 gol yedirerek kalitesi(zliği)ni göstermişti, diye düşünüyorum. Bu da çok muazzam bir hata tabii.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben Fenerbahçe maçları dışında ligi düzgün takip etmediğim için pek bir şey diyemem ama Serdar Aziz Kayserispor maçında takımına 2 gol yedirerek kalitesi(zliği)ni göstermişti, diye düşünüyorum. Bu da çok muazzam bir hata tabii.
Serdar da yeri geliyor hata yapıyor tabi ama Marcao geldiğinden beri 1-2 maç hariç hep hata yapıyor.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu maç böyle bitmemeli, ki gerekli değişiklikler zamanında gelirse bu maçı çeviririz diye düşünüyorum. Verilmeyen penaltıyı filan es geçiyorum, genel olarak psikolojik olarak gerideyiz. Ya 2’yi yiyip havlu atarız maça ya da çevirip tur.

Diagne, Donk ve Linnes ivedilikle maça girmeli. Şampiyonluk gittigidiyor...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Daha önce de dediğim gibi zaten pusuda bekliyordunuz Serdar aşkınızı övüp Marcao’yu gömmek için, o yüzden bence uzatmaya gerek yok evet Marcao yüzünden yedik golü, evet iki maçta bir hata yapıyor ama yine ve yine de Serdar’dan beş değil on gömlek üstün. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Daha önce de dediğim gibi zaten pusuda bekliyordunuz Serdar aşkınızı övüp Marcao’yu gömmek için, o yüzden bence uzatmaya gerek yok evet Marcao yüzünden yedik golü, evet iki maçta bir hata yapıyor ama yine ve yine de Serdar’dan beş değil on gömlek üstün. :)
Sen de iyi performans göstermesini bekliyorsun yüceltmek için adamı :A

Bence en az 1500 gömlek üstün Serdar'dan az söyledin sen :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski