Erzurumspor - Galatasaray Maçı Yorum Konusu - 03.03.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Zorlamaz direkt yenerler, açık ve net söylüyorum bunu. Benfica bizi yedekleriyle, kendi evimizde yendi. Fenerbahçe, Zenit'e elendi. Türk kulüpleri eski güçlerinden çok uzak, kabul etmek lazım bazı şeyleri. Tek çıkış yolumuz şampiyon olmak, o da iyice imkansız bir hal aldı. Gerçi ben hem Fener'in, hem bizim Başakşehir'i yeneceğini düşünüyorum. O yüzden şampiyon olma şansımız hala var ve bence ikinci olup Şampiyonlar Ligi'ne kalabilme şansımızdan hala daha yüksek. :A

Başakşehir’in fikstürü:

Fenerbahçe
Kayseri (D)
Konya
Beşiktaş (D)
Rize
Göztepe
Sivas (D)
Ankaragücü
Galatasaray (D)
Alanya

Deplasmanda oynayacağı 4 maçın 4’ünde de puan kaybetme ihtimali çok yüksek, diyecektim ki deplasmanda Malatya’yı elini kolunu sallaya sallaya yendikleri aklıma geliyor. Evindeki maçlarda ise Konya maçı dışında sürpriz beklemiyorum, belki Aykut hoca yaparsa yapar bizim için. Fenerbahçe Rize’yi yenerek kazanma ihtimalini bitirdi zaten, beraberlik de olmayacaktır Galatasaray’a faydaları dokunmasın diye Fener’in.

Galatasaray’ın fikstürü

Antalya
Bursa (D)
Yeni Malatya
Fenerbahçe (D)
Kayseri
Konya (D)
Beşiktaş
Rize (D)
Başakşehir
Sivas (D)

Bence fikstür olarak Galatasaray daha avantajlı, Konya ve Fenerbahçe deplasmanları haricinde puan kaybeder diyebileceğimiz bir maç yok. Zaten Fener’e kadar üçte üç yapıp olur da imkansız gerçekleşir ve Fener’i de yenersek o havayla 10’da 10 yaparız büyük ihtimalle ama o bile yetmeyebilir bu saatten sonra :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Başakşehir’in fikstürü:

Fenerbahçe
Kayseri (D)
Konya
Beşiktaş (D)
Rize
Göztepe
Sivas (D)
Ankaragücü
Galatasaray (D)
Alanya

Deplasmanda oynayacağı 4 maçın 4’ünde de puan kaybetme ihtimali çok yüksek, diyecektim ki deplasmanda Malatya’yı elini kolunu sallaya sallaya yendikleri aklıma geliyor. Evindeki maçlarda ise Konya maçı dışında sürpriz beklemiyorum, belki Aykut hoca yaparsa yapar bizim için. Fenerbahçe Rize’yi yenerek kazanma ihtimalini bitirdi zaten, beraberlik de olmayacaktır Galatasaray’a faydaları dokunmasın diye Fener’in.

Galatasaray’ın fikstürü

Antalya
Bursa (D)
Yeni Malatya
Fenerbahçe (D)
Kayseri
Konya (D)
Beşiktaş
Rize (D)
Başakşehir
Sivas (D)

Bence fikstür olarak Galatasaray daha avantajlı, Konya ve Fenerbahçe deplasmanları haricinde puan kaybeder diyebileceğimiz bir maç yok. Zaten Fener’e kadar üçte üç yapıp olur da imkansız gerçekleşir ve Fener’i de yenersek o havayla 10’da 10 yaparız büyük ihtimalle ama o bile yetmeyebilir bu saatten sonra :A
Sen bunu yazarken bile, kendi evinde Beşiktaş'a yenildin. :A İyisi mi siz bu şampiyonluk şansını bize bırakın, yolumuza bakalım. :A Belhanda ile, Feguli ile falan olacak iş değil sizinki. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sorma ya, ne hallere düştük. :A Sezon başında Gomis'in maaşına istediği zammı yapmış olsalar şuan bambaşka şeyler konuşuyor olacaktık bence. :A
Ya 25 maç oldu hala doğru düzgün bir forvet performansı göremedik. Ligin ilk devresi saç baş yolduran Eren bile Diagne-Mitroglou ikilisinden daha faydalı olmuş olabilir bize :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Şampiyonluk büyük bir sürpriz olmazsa gitti diyebiliriz. Onyekuru ısrarı, hocanın yanlış oyuncu değişiklikleri ve ısrarla herhangi bir çalışılmış oyun planımızın olmaması ile bir yerden sonra patlayacağımız açıktı. Her maçın ilk yarısını adeta çöpe atıyoruz. Sonra kim şapkadan tavşan çıkaracak diye bekliyoruz. Böyle takım olmaz.

Geçmiş olsun :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Öyle bir ihtimal yok sen unut onu :A Bizim bu sene şampiyon olduktan sonra seneye de şampiyonlar liginde şampiyon olmamız daha yüksek bir ihtimal Fb'nin küme düşmesinden :A
Malatya ve Rize maçında yenilseydi, Beşiktaş'tan puan koparamasaydı bunları demezdin herhalde. :A Ah ah, şu 3 maçtaki 7 puanı alamasa neler olacaktı neler. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yumruk meselesi işte o belirtiğin durumlardaki tepkilerini bana zamanında anlatıp duruyordun ya işte ondan geliyor artı benim "dalga" geçişim tamamiyle senin etkine tepki meselesi çünkü o kompleks dediğin şeyi tam olarakta yapan sensin. Hem fener şöyle böyle diyorsun, hemde takımının durumuna yada yakın rakiplerine bakacağına hep fener hep fener deyip o dalga dediğin şeyin âlasını bana yapıp duruyorsun. Sen gündüzki gibi hareketlerde bulunursan benimde öyle boş oturmamı bekleme. Şuan yine iyi davranıyorum. Zamanı gelince damarına bastığımda bir zamanlarki o garip tepkini tekrardan vermemelisin çünkü kınadığın hareketlerde bulunuyorsan başkası sana yapınca büyük tepki göstermeyeceksin. Diyeceklerim bukadar. Şimdi gidip üzüntünü yaşayabilirsin ?

Valla biz son hafta şampiyonluğu kaçırıp şampiyon olmuş gibi sahaya inip sevinirsek 70 sene sonra bile dalga geçsen haklısın, çünkü bu unutulmaz bir rezillik olurdu ve dalga geçilecekse de kimse neden geçti diye sorgulayamaz haliyle. Ama siz 14.sıradayken 2.sıradaki takımla dalga geçme çabası cidden komik duruyor, biz 2010’da bu seneki siz gibi lig boyunca orta sıraların gerisinde olduğumuz dönemde siz şampiyonluğa oynuyordunuz ve Galatasaray ile kümede kal diye alay ediyorsunuz, ki gayet de doğal sonuçta ezeli rekabet buna kimse bir şey diyemez. Ama siz küme mücadelesi verirken gelip de “hahaha başak şampşyon oldu siz olamadınız ikinci oldunuz” diye dalga geçtiğinizi sanmak, dediğim gibi komik kaçıyor. Bu durumla ilgili uygun atasözleri de vardı ama aklıma gelmiyor şu an :A

Ayrıca dediğim gibi ikidir yumruktan bilmem neden bahsedip alay ettiğini düşünüyorsan, bu pek yaratıcı ve komik durmuyor, laf arasında konuşulmuş şeylerin evrilip çevrilerek başka amaç için kullanılmasının da pek mantığı yok, ben Bursa’dan gol haberi mi var derim sen 6-0’dan girip Kadıköy üstünlüğünden filan çıkarsın bir şey diyemem (sahi aklıma pek bir şey gelmedi Galatasaray’ın geçmişte ve bu sezon büyük rezillikleri çok olmadığı için alay malzemesi bulmakta sıkıntı çekmekte haklısın :A ) neyse 4 hafta sonra Kadıköy’de bizi yenip şampiyonluk şansımızı tamamen bitirerek iyi bir intikam almış olursunuz bu halinizle ne diyelim hayırlısı :A

Ama son kez:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Malatya ve Rize maçında yenilse, Beşiktaş'tan puan koparamasaydı bunları demezdin herhalde. :A Ah ah, şu 3 maçtaki 7 puanı alamasa neler olacaktı neler. :A
Şu olsa bu olmasa falan geç onları, ne yapar ne ederler tutarlar ligde Fener'i, o kadar kolay değil o işler :A

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Şu olsa bu olmasa falan geç onları, ne yapar ne ederler tutarlar ligde Fener'i, o kadar kolay değil o işler :A
Gizli Fenerbahçelisin galiba. :A Matematiğe ve Fener'in bu yılki beceriksizliğine ve ruhsuzluğuna benim kadar güvensen, son saniyeye kadar içinde olurdu o takımın küme düşme ihtimali inancın. :A Sezon sonu beni bul. :A

15- Kasımpaşa 40 puan,
16- Fenerbahçe 39 puan.

Ekran görüntüsü al, bu kadar net konuşuyorum. :A

İşimiz şaka ama umarım gerçekleşir. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Valla biz son hafta şampiyonluğu kaçırıp şampiyon olmuş gibi sahaya inip sevinirsek 70 sene sonra bile dalga geçsen haklısın, çünkü bu unutulmaz bir rezillik olurdu ve dalga geçilecekse de kimse neden geçti diye sorgulayamaz haliyle. Ama siz 14.sıradayken 2.sıradaki takımla dalga geçme çabası cidden komik duruyor, biz 2010’da bu seneki siz gibi lig boyunca orta sıraların gerisinde olduğumuz dönemde siz şampiyonluğa oynuyordunuz ve Galatasaray ile kümede kal diye alay ediyorsunuz, ki gayet de doğal sonuçta ezeli rekabet buna kimse bir şey diyemez. Ama siz küme mücadelesi verirken gelip de “hahaha başak şampşyon oldu siz olamadınız ikinci oldunuz” diye dalga geçtiğinizi sanmak, dediğim gibi komik kaçıyor. Bu durumla ilgili uygun atasözleri de vardı ama aklıma gelmiyor şu an :A

Ayrıca dediğim gibi ikidir yumruktan bilmem neden bahsedip alay ettiğini düşünüyorsan, bu pek yaratıcı ve komik durmuyor, laf arasında konuşulmuş şeylerin evrilip çevrilerek başka amaç için kullanılmasının da pek mantığı yok, ben Bursa’dan gol haberi mi var derim sen 6-0’dan girip Kadıköy üstünlüğünden filan çıkarsın bir şey diyemem (sahi aklıma pek bir şey gelmedi Galatasaray’ın geçmişte ve bu sezon büyük rezillikleri çok olmadığı için alay malzemesi bulmakta sıkıntı çekmekte haklısın :A ) neyse 4 hafta sonra Kadıköy’de bizi yenip şampiyonluk şansımızı tamamen bitirerek iyi bir intikam almış olursunuz bu halinizle ne diyelim hayırlısı :A

Ama son kez:
Ben senin tavrına göre konuşuyorum, sen gelip başka fenerlilerin tavırlarını söyleyip davranışına kulp buluyorsun.
Bu arada bizim Kümeye düşme durumu artı ihtimali bile yok. Siz nasılki birinci ile aranızda 8 puan var ve hâla şampiyon olabiliriz diyorsanız bizimde 4-5. sıradaki takımlarla puan farkımız 8den az. Futbolda dengeler heran değişir ve lig sonunda biz ilk 10'da oluruz oyüzden siz bizim puan kaybımıza değil, Beşiktaş'a 2. liği vermememeye odaklanın.
Eskileremi gidiyorsun, ozaman al canım

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gizli Fenerbahçelisin galiba. :A Matematiğe ve Fener'in bu yılki beceriksizliğine ve ruhsuzluğuna benim kadar güvensen, son saniyeye kadar içinde olurdu o takımın küme düşme ihtimali inancın. :A Sezon sonu beni bul. :A

15- Kasımpaşa 40 puan,
16- Fenerbahçe 39 puan.

Ekran görüntüsü al, bu kadar net konuşuyorum. :A

İşimiz şaka ama umarım gerçekleşir. :A
Zaten Fener toparlanıp küme düşmekten kurtulur demiyorum ben, onlar berbat ama işte sonuçta lig için, digitürk için önemi büyük FB'nin o yüzden düşmesine müsade etmezler :A

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ya 25 maç oldu hala doğru düzgün bir forvet performansı göremedik. Ligin ilk devresi saç baş yolduran Eren bile Diagne-Mitroglou ikilisinden daha faydalı olmuş olabilir bize :A

Oraya hiç girme zaten, Diagne'ye verdiğimiz bonservis bedeli aklıma geldikçe sövme eylemini icra ediyorum. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Haftaya Fenerbahçe'mize güveniyoruz değil mi arkadaşlar? :A

@Sherlock @Doğu @Tolstoyevski @MasacRE- @Danger UA! @DarkLegenD

Fenerbahçede camia olarak Galatasaray komplesi var, başkanları yatıp kalkıp Galatasaray aleyhine gündem yaratma uğraşına giriyor olur da kazayla filan Fenerbahçe puan alırsa Ali Koç bunları yürüyerek göndertir evlerine bir Başakcityden :A

Şaka bir yana Fenerbahçe’nin puan alma ihtimali teknik olarak yok. Beşiktaş ikinci yarısındaki gibi oynasalar puan alırlar, ama niye oynasınlar ki Galatasaray’ın işine gelecekse? :D Galatasaray bunlar gibi değil ama, 2004’te mi ne Trabzon şampiyonluğa oynarken ligin bitimine son hafta kala Trabzonu deplasmanda yenip Feneri şampiyon yapmıştık çocuk halimle hatırlıyorum bunu. Hoş Fener’in de bize Denizli kıyağını unutmamak gerek :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai