En Muhteşem Karakter Yarı Final--Şehzade Mustafa VS. Hürrem Sultan

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
veriyorum ama saymıyor :kiki::kiki:
İşine gelmiyor ;)

Beter ol melun. :A Sana Hürrem'den ekmek yok en iyisi Nigar'a odaklan sen. :F
Hahahah :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
:( [HASHTAG]#kaliteninmerkezihurrem[/HASHTAG] gidiyi :( aslında @Almila da oy kullanmamıştı ilk turlarda ama diziyi kaçırmadan izliyi diye saymıştık saymasak mı(b)
Yok artık bu nasıl yan çizmektir öyle tam senden beklenecek melunluk davranış :F Hakkımızla finale yürüyoruz çomak sokamazsın. :D

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
:( [HASHTAG]#kaliteninmerkezihurrem[/HASHTAG] gidiyi :( aslında @Almila da oy kullanmamıştı ilk turlarda ama diziyi kaçırmadan izliyi diye saymıştık saymasak mı(b)
Tam da bunu bekliyordum. Bunu en başta yapacaktın, yinede istersen sayma. Kabul etmen gereken gerçek :

forumda Mustafa fanları Hürrem'den fazla ;)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,354
Puanı
1,061
Tam da bunu bekliyordum. Bunu en başta yapacaktın, yinede istersen sayma. Kabul etmen gereken gerçek :

forumda Mustafa fanları Hürrem'den fazla ;)
@destere şoparı vahide teyze oldu diye mustiye oy veriyi yoksa hürremci işte tam mustiye oy verenlerin özelliği tipe bakıp oy veriyorlar:A

Belli zaten [HASHTAG]#ruscadisi[/HASHTAG] [HASHTAG]#SehzadeMustafa[/HASHTAG] dan fark yiyecek. :F
bekleyip görelim:A şu ana ka bir son oy bir @xBUGRAx in oyu hayal kırıklığı oldu .ss acaba mehmet günsur fox ta diziye mi başlıcak(b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok artık bu nasıl yan çizmektir öyle tam senden beklenecek melunluk davranış :F Hakkımızla finale yürüyoruz çomak sokamazsın. :D
itiraf ediyor işte bana haksızlık yaptığını :F almıayı saymış ama önceki oylara kullanmama rağmen beni saymamaya çalısıyor :-):-)

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
@destere şoparı vahide teyze oldu diye mustiye oy veriyi yoksa hürremci işte tam mustiye oy verenlerin özelliği tipe bakıp oy veriyorlar:A

bekleyip görelim:A şu ana ka bir son oy bir @xBUGRAx in oyu hayal kırıklığı oldu .ss acaba mehmet günsur fox ta diziye mi başlıcak(b)
Ne alakası var ben Vahide Gördüm'ü daha başarılı buluyorum :)
Hahaha ne alakası var herkes doğruyu görüyor ;)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Adam doğrunun,hakkın,adaletin temsilcisine oy vermiş katil cadıya değil. :A Matrakçının da Mustici olmasının etkisi vardır elbet. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte eksik vermişsin önceki turlarda demek ki yoksa kullanabilirdin sen de :D
destere mustafaya veriyor bu arada emreye kendisi söyledi ben yoru yapmıyorum artık mustafaya say benim oyumu dedi emrede yok kabul etmiyorum falan dedi sen yorum yapamzsan akbul etmme diye dikakt edin desterenin oyunuda yok etmeye çalısıyor :F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,354
Puanı
1,061
destere mustafaya veriyor bu arada emreye kendisi söyledi ben yoru yapmıyorum artık mustafaya say benim oyumu dedi emrede yok kabul etmiyorum falan dedi sen yorum yapamzsan akbul etmme diye dikakt edin desterenin oyunuda yok etmeye çalısıyor :F
@destere konuya yazacak öyle veriyi demekle olmaz:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Geçen oylamada kabul etti de bunda da paşa paşa kabul edecek sıkıntı yok destere'nin emreye bildirmesi yeter :D

@destere konuya yazacak öyle veriyi demekle olmaz:A
:eek: Geçen oylamada saydın ya melun :bağır: