En Muhteşem Karakter Yarı Final--Şehzade Mustafa VS. Hürrem Sultan

Mustafa kazanırsa adamın itibarını geri verin.:D

ııyy o melunun itibarı iade edilir mi hiç.ss

bildiriyor ama etmiyorum diyor :F
@destere nerdesin ya gel de kazanmamıza 1 adım kalsın :)
Baktı cadaloz Hürrem elenecek hemen totoşluk yapıyor işte :F
@destere [HASHTAG]#hurreMeryem[/HASHTAG] e oy vermezsen seni trend topik yaparım ha:F

ııyy o melunun itibarı iade edilir mi hiç.ss

@destere [HASHTAG]#hurreMeryem[/HASHTAG] e oy vermezsen seni trend topik yaparım ha:F
Sanırım @eros da Mustafaya verecekti oyunu :) Böylelikle kazanmış oluyoruz :)

vatan hainidir o babasının sarayına askerle gelmiş yeniçeriyi ayartmıştır .ss​
Mustafa senin gözünün önünde bile bunları yapmamış olsaydı sen yaptı derdin. Senin doğru yolu bulman uzun yıllar alacak :F

vatan hainidir o babasının sarayına askerle gelmiş yeniçeriyi ayartmıştır .ss
Keşke sarayı o katil babasının başına yıksaydı ama yapmadı babasına bir an olsun bile ihanet etmedi. Yeniçeri desteği arkasındaydı istese babasını indirebilirdi. :)

vatan hainidir o babasının sarayına askerle gelmiş yeniçeriyi ayartmıştır .ss
Mustafa senin gözünün önünde bile bunları yapmamış olsaydı sen yaptı derdin. Senin doğru yolu bulman uzun yıllar alacak :F
aç 116. bölümü ile yapmış mı yapmamış mı .ss

Keşke sarayı o katil babasının başına yıksaydı ama yapmadı babasına bir an olsun bile ihanet etmedi. Yeniçeri desteği arkasındaydı istese babasını indirebilirdi. :)
hani yapmamıştı @Almila .A

hani yapmamıştı @Almila .A​
Hani diziye göre yorum yapan bizdik? Neden yaptığını da hatırla istersen 😉

Yahu yaptı mı dedik çarpıtmasana.​
@xemrexxx konunun devamını hatırlamak istemiyor Mustafanın Hürremin oyununa gelmediğini 😉

hani yapmamıştı @Almila .A
Hani diziye göre yorum yapan bizdik? Neden yaptığını da hatırla istersen 😉
nedeni ne olursa olsun yapamaz öyle bir şeyi :A sultan sülüman istediğinin kellesini alır ayrıca bir sandık geldi sadece kimden geldiği belli dğeil sülüman gönderdi diyorlar azıcık aklını kullansa tuzağı anlardı

Cesurlukla alakası yok babasına olan derin sevgi ve sadakati yaktı başını Mustafa'mın. :(
yok artıkın.ss

nedeni ne olursa olsun yapamaz öyle bir şeyi :A sultan sülüman istediğinin kellesini alır ayrıca bir sandık geldi sadece kimden geldiği belli dğeil sülüman gönderdi diyorlar azıcık aklını kullansa tuzağı anlardı

yok artıkın.ss​
Süleyman onu Amasya ya atmış araları zaten bozuktu ne anlayacak? Beni öldüreceksen burada öldür dedi senin cesur şehzadelerin Selim ve Beyazıt'a yapılsa ne yaparlardı acaba :F

yok artıkın.ss
Süleyman onu Amasya ya atmış araları zaten bozuktu ne anlayacak? Beni öldüreceksen burada öldür dedi senin cesur şehzadelerin Selim ve Beyazıt'a yapılsa ne yaparlardı acaba :F
onlar öyle bişi yapmaz anneleri hürrem sultan onların babaları hakkında kötü şey düşünmezler anneleri terbiye etmişti onları :)