En Favori Türk Müzik Grubu | Final maNga - Seksendört

Şampiyon Hangi Grup Olsun?

• maNga

Oy: 18 50.0%
  • Seksendört

Oy: 18 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
24138875_548458318825484_366944722_o-jpg.57930

En Favori Türk Müzik Grubunda Final Zamanı!

Şampiyon belli oluyor!

2 yarışmacı uzun süren elemeler sonrası rakiplerini teker teker eleyerek finale kadar gelmeyi başardı.

İşte Finalistler!

maNga

manga-31024manga.jpg

SEKSENDÖRT

thumb_1280_720_2103.jpg

Son düzenleme:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Neredeyse her şarkısı muhteşem olan, kadife sesli Fermanlı maNga :bhr:

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
MFÖ vs Duman finali görmek varken fiyasko :(
maNga vs Duman, Mor ve Ötesi hatta Athena'lı her hangi bir kombinasyon olabilirdi, hatta ve hatta MFÖ vs maNga bile olabilirdi. Seksendört tamamen olayın ciddiyetini bozuyor. :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Duman gibi bir grubun finale çıkamaması tam bir fiyasko. Seksendört’ün ne işi var finalde? Duman vs Manga, Duman vs MFÖ falan olmalıydı. Seksendört, Manga’yı geçer şampiyon olursa daha büyük fiyasko olur.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bari şampiyon olmasınlar. Millet ziyaretçi olarak konulara bakıyor. Rezil olacağız herkese. :T:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
İşte beklediğim bildiğim bir final ama kime oy vereceğim hakkında çok tereddütlüyüm. Birisi bana göre kaliteli, diğerininde sanki şarkıları bir tık daha hitap ediyor. Zaman çok zaten. Iki grubunda şarkılarını dinleye dinleye bir karara varırım.

Tahmin yürüteceksem Seksendört alır gibi. Bir önceki turda daha fazla oy almış.

harikasın @vadikızı tabiki aklın yolu bir, seksendört gibi bir kalite dururken tumana oy vermek hiç bir müziksevere yakışmaz :)

@Dosi beni kıracağına isveçi yakar :) o yüzden tumana oy vermesi ihtimal dahilinde değil:)
hem zaten kendi müzik anlayışına seksendört daha yakın :)

bu daha iyi günlerin tepsi düşmanı :)

yapmaz @dosi onun huyunu bilirim, iki arada kalırsa çekimser kalır genelde :) ve şu an seksendört önde olduğu için çekimser kalması bile bana bir destektir sen derdine yan :)
Beni iyi tanıyorsun destere :A şuan karasızım ve belki çekimser kalırım :D

O zaman ben bir öksüyerim belki etkisi olur :A Öhöm öhöm @Dosi :A
Ya siz bunları yazarken az yukarılara baksaydınız oyumun kimin olduğu belliydi :A
Aslında ben son gün oylayacaktım ama acil Almanya'ya gittiğim için oy verip gittim ve şansa ben oy verince eşitliği bozup Seksendört grubunun 12-11 öne geçmesini sağlamışım. Sonra baya fark atmışlar :eek:

@S.G.A.T. emeğine sağlık. Bana zamanında grup eşleşmesi için danışmadığın için teşskkürler :A bu grupların önceki turda eşleşmesi hele de ben vesile olsaydım yüreğimi acıtırdı :F

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Çocukluğumda derin izler bıraktığı ve Eurovision’daki unutulmaz performansları sebebiyle maNga dedim. Normalde iki geubu da çok severim, şarkılarını severek dinlerim. :)