Zey TV Diss Savaşları 10. Bölüm Yaz Özel - Büyük Rekabet

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sana bilerek hiç diss atmamıştım. :A
Kral hareket :Z
tenor-1.gif

• Harika
Reactions: alperuz

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Benim de o geldi ama acıyı deşmemek için bahsetmedim :A Bu arada... bir şey diyecektim ama yazarken unuttum. :eek:
Saat kaç olmuş. Baya yoruldum forumda :F
Yalnız çok iyi bölüm oldu ha. 3 eksik yarışmacı artı 4 nerdeyse yorum yazmayan diğer yarışmacılara rağmen konu mesaj rekoru kırdı eski bölümlere nazaran
akiyor-bu-aksam-masallah_1105082.jpg

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Saat kaç olmuş. Baya yoruldum forumda :F
Yalnız çok iyi bölüm oldu ha. 3 eksik yarışmacı artı 4 nerdeyse yorum yazmayan diğer yarışmacılara rağmen konu mesaj rekoru kırdı eski bölümlere nazaran
Ekli dosyayı görüntüle 90896
İsveçle alakalı eski bir konuya rastlamıştım ondan bahsedecektim sanırım gece gece kafa kalmadı :eek: :A

Ekrem abi bugün iyi hasılat yaptı ve galiba bunun bonkörlüğüyle maaştan kesmek şöyle dursun, zam bile yapacakmış diyorlar, doğru mu :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İsveçle alakalı eski bir konuya rastlamıştım ondan bahsedecektim sanırım gece gece kafa kalmadı :eek: :A

Ekrem abi bugün iyi hasılat yaptı ve galiba bunun bonkörlüğüyle maaştan kesmek şöyle dursun, zam bile yapacakmış diyorlar, doğru mu :A
Senin maaşın kesilecek, üzgünüm :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Senin maaşın kesilecek, üzgünüm :A
Bak ne konusu buldum, bunun hatrına bari kesmeyelim şu maaşı olmaz mı (ekrem abi dememek için zor tutuyorum kendimi öyle bir cümle kurdum ki :A )

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Uykulu haldeyken bile gözden kaçmadı :A Dur uyumadan son bir telafi üçlememi uygulayıp öyle çekileyim karanlığa. Şarkı kadar olmasa da şu ortamda altın değerinde gelecektir. :Z :A
O SS'yi alıp yayınlayarak müdür yardımcılığında tehlikeye girdi. Telafiyi unut👍

Ben uykuya kaçıyorum artık

• Üzücü

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 90868
En son ki bölüme şurayı tıklayarak ulaşabilirsiniz: Diss Savaşları 9. Bölüm
Ve Yaz Özel 10 bölüm başvuru konusu

7 aylık aradan sonra Diss Savaşları -Yaz Özel Bölüm'ü ile karşınızdayız

Bir zamanlar eğlencesine ben @MasacRE ve @MEnes 'in tatlı rekabetiyle mesaj olarak başlayıp zamanla konuya ve yarışmaya dönen bu etkinlikte sıra Yaz Özel bölümüne geldi.

Herkesin bildiği gibi Şubat 2019'dan itibaren forumumuz yenilenince artık diss sayılarımız sıfırlanıp,başkasının diss sayılarını da göremediğimiz için yarışmamıza mecburi ara vermiştik. Yeni yıla özel bir bölümle tekrar karşınıza çıkmıştık. İlgi yoğun olunca ara ara yayınlamaya karar verdik.

Başvuru konularımız da hep yeni isim olarak bir kaç üye eklenirken bu kez ilgi daha büyüdü ve 8 yeni üye ekibe katıldı :Z daha önce çok gelip gidenler oldu ama kemik kadromuz hep bulunmaya devam etti. Bakalım yenilerden kimler bizlerle devam edecek.

Geçen bölümün lideri @Tolstoyevski sert bir düşüş yaşayarak sonlara geriledi
@Turkuazz bu bölümde de sonuncu olmaktan kurtulamadı.
@MEnes diss sayılarını ulaştıramadı ama sondan ikinci olduğu garanti.
@denizz19 foruma pek uğramasada çok iyi bir sıralamada yer aldı.

@Sherlock Survivor'un da etkisi ile büyük bir sıçrama yakaladı.

@Forumdash Survivor konularına pek uğramasına rağmen çok iyi diss sayısına ulaştı A A sıralama olarak 1 sıra gerilemiş oldu.

@MasacRE o da Survivor yarışmasının kaymağını yedi ve önceki sıralamasının üstünde bir sıralamaya yerleşti fakat liderliğe yetmedi bu oran.

Programın sunucusu @Dosi son aylarda fazla mesaj yazmanın kaymağını yedi ve zirveye yerleşti.

@Dosi 31 Temmuz tarihinde @The_Erinch 'e SS atmıştı:

9 Ocak 2020'de alınan diss sayıları (1 yıllık diss sayısı) :
Turkuazz 10
MEnes 26
Deniz 39
Sherlock 49
Silinmiş Üye 68
MasacRE 68
Dosi 70
Forumdash 75
Tolstoyevski 79

31 Temmuz 2020'ye kadar alınan diss tablosu (+ ile olan rakamlar 7 ayda alınan diss sayıları, o rakamlara göre sıralama belirleniyor, totale göre değil) :

@Dosi +245 (315)
@MasacRE +218 (286)
@Forumdash +200 (275)
@Sherlock +190 (239)
@denizz19 +129 (168)
@Tolstoyevski +105 (184)
@MEnes (26) (yeni rakam bilinmiyor ama sıralamasının aynı olduğu kesin)
@Turkuazz +11 (21)

Tüm zamanların diss sayılarını yarıştıracağımız ve 2021'de kemik kadro ile Ağustos ayından itibaren olan diss sayılarını yarıştıracağımız yeni yarışmacılarımızın diss sayılarında sıra:

Yeni üye @Gerekli24 9 diss ile en sonuncu oldu.
@xdragxx eski üye olsada yeni aktif üyelerimizden ve zamanında biz kemik kadro 1 senede çok az diss kaparken kendisi kısa zamanda iyi oranlar aldı.
@The_Erinch o da çok eski değil ve bun rağmen 99 gibi başarılı bir diss sayısı aldı.

@Angelica ise Survivor'un etkisi ile bol diss yedi ve bol diss attı, @eskici yine fazla forumda olmamasına rağmen baya diss kapıp üstüne bonkör davranıp kızgın anlarında kimseye acımadan bol diss dağıttı.

Forumun en dikkatli, her şeyi çok kolay farkeden detaycı admini @Bully ise uzun süre olmamasına rağmen harika oranlar aldı.

@Emre Ozansoy ilk diss sayısını ulaştıran olmuştu ve baya bir şok olmuştım. Tüm kemik kadrodakşlere fark atmıştı ve zirvede olur derken son anda yarışmaya katılan @Aserat 986 gibi rekor bir diss ile eminim herkesi şaşırtacaktır. Kendisini yeni yarışmacıların lideri oluyor. Kendisini tebrik ederiz 🤗

Asıl yarışma şimdi başlıyor. Artık bu ekip hepsi 0 diss ile 2021e kadar kapışacak.

İşte yenilerin diss sayısı:
@Aserat 986
@Emre Ozansoy 571
@eskici 328
@Bully 179
@Angelica 107
@The_Erinch 99
@xdragxx 57
@Gerekli24 9

Herkese katkıları için teşekkür ederim :bhr:
99 :=) Artık asıl 1 yıllık performansımıza bakacağız, teşekkürler 🖐😍😇🙂 Emeğine sağlık Zeynepcim 👊🙂

• Harika