Zey TV Diss Savaşları 10. Bölüm Yaz Özel - Büyük Rekabet

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Tamam işte onun dışında başka bir şey yok. O da bildirimlerin arasında görünmüyor şu anda mesela. Daha önce baksam görürdüm ama silinmiş demek ki. O kadar etiket kaçırma olur Dosi hanım, biraz daha ısrarla bir yerlere etiketleseydiniz bari, boşu boşuna beni küs zannetmişsiniz kendinize :A
Artık sorgulama yok bende. Eskiden olsa özelden yazardım, hayrola problem mi var diye ama artık bıraktım ben :A
Neyse sorun yokmuş madem, arada yaparız etiket :A
Bu arada ben de bu hafta bir ara yoktum ama son günler aktif olunca açığı kapadım :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Keyfi bilir. Bir şey diyemem.
Yok benimki kanaldan çok haftalık enler listesi mevzusu :A bu konuda Acunculuk yaptım ve 300 küsür mesajdan belli oluyor :A her yarışmacıya en az 10 mesaj yazma kotası koydum. Yazmayanı şutlayacaktım ve hepsi harıl harıl mesaj yazdı :A sen ve senin gibi olmayanlar kurtardı ama sen yinede katkı verdin :A
Ben gidip En Favori Erkek Oyuncu 3. Turu hazır edeyim. Oylasaydın Onur Saylak kurtulurdu belki :T:
Anladım durumu şimdi. :A Ben burda olsam eski yönetim zamanı yaptığım gibi kotaya karşı isyan başlatıp bilerek mesaj yazmazdım belki ama bunu bilmediğimden burada onu es geçmiş olduk ve yazdık mesajları. :A Neyse katkımızı vermiş olalım, sana vereceğimiz katkıya üzülmek değil, seviniriz ancak. :A Onur Saylak gibi bir ustanın erken elenmesi kötü olmuş...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Anladım durumu şimdi. :A Ben burda olsam eski yönetim zamanı yaptığım gibi kotaya karşı isyan başlatıp bilerek mesaj yazmazdım belki ama bunu bilmediğimden burada onu es geçmiş olduk ve yazdık mesajları. :A Neyse katkımızı vermiş olalım, sana vereceğimiz katkıya üzülmek değil, seviniriz ancak. :A Onur Saylak gibi bir ustanın erken elenmesi kötü olmuş...
300 küsür demişşm ama meğerse 500'e yaklaşmış :A
11.bölüme 20 mesaj kotası eklerim :A (yeni bölüm 2021'de)

Ya bu kez direk açıklanmış konu açmadım. Tek tek MS ve diğer yarışmalar gibi sonuçları açıkladım. Baya işe yaradı :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
300 küsür demişşm ama meğerse 500'e yaklaşmış :A
11.bölüme 20 mesaj kotası eklerim :A (yeni bölüm 2021'de)

Ya bu kez direk açıklanmış konu açmadım. Tek tek MS ve diğer yarışmalar gibi sonuçları açıkladım. Baya işe yaradı :A
Baya olmuş evet, 20 mesaj bir şey değil yazarız bee. :A

Evet gördüm, konuda baya konuşulmuş bu sayede. :A (hepsini okumadım tabi, şimdilik.. :A ) Hep yeniliklerle ve etkili yöntemlerle geliyorsun karşımıza, takdir edilesi... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Baya olmuş evet, 20 mesaj bir şey değil yazarız bee. :A

Evet gördüm, konuda baya konuşulmuş bu sayede. :A (hepsini okumadım tabi, şimdilik.. :A ) Hep yeniliklerle ve etkili yöntemlerle geliyorsun karşımıza, takdir edilesi... :A
Daha az önce 10 mesaj için isyan çıkardırdım demedin mi? 20 için yazarız diyorsun :eek:

Benim bambaşka bir hainlik planım var :A yarışmacılar son zamanlarda bazı yöntemlere başvurmuş ve şimdi onları uyandırmamak adına açıklama yapmayacağım ama yeni bölümde bir darbe indireceğim kendilerine :A bu seni kapsamıyor çünkü sen ince hesaplar yapmıyorsun bu yarışmada :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Daha az önce 10 mesaj için isyan çıkardırdım demedin mi? 20 için yazarız diyorsun :eek:

Benim bambaşka bir hainlik planım var :A yarışmacılar son zamanlarda bazı yöntemlere başvurmuş ve şimdi onları uyandırmamak adına açıklama yapmayacağım ama yeni bölümde bir darbe indireceğim kendilerine :A bu seni kapsamıyor çünkü sen ince hesaplar yapmıyorsun bu yarışmada :A
Eskiden yaptığım gibi öyle yapardım dedim ama sonra düşündüm ki zaten ilgili olduğum bir konuya 20 mesaj yazıyorum yaani. :A Çok da mesele değil diyip yazarız dedim... :A

Hmm yani yarışmacılar diss almak için farklı yöntemler deniyor ve başarılı oluyor diyorsun. :A Sen de bunun önüne geçmek için bir şeyler kurguladın kafanda. :A Evet benlik bir şey yok, o ince hesapları yapanlar düşünsün... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Eskiden yaptığım gibi öyle yapardım dedim ama sonra düşündüm ki zaten ilgili olduğum bir konuya 20 mesaj yazıyorum yaani. :A Çok da mesele değil diyip yazarız dedim... :A

Hmm yani yarışmacılar diss almak için farklı yöntemler deniyor ve başarılı oluyor diyorsun. :A Sen de bunun önüne geçmek için bir şeyler kurguladın kafanda. :A Evet benlik bir şey yok, o ince hesapları yapanlar düşünsün... :A
Aynen hemen hemen öyle, durumu iyi özetledin :A
Bi sana cevap yazıyorum bir konu açıyorum şuan :A konu açma modum açıldı birden :A
2-3 konu daha var onu da açıp sonra uyuma moduna geçerim belki, sonra yine gelip reyting sonuçlarını ekleyeceğim. Seni de fazla tutmayayım, kalan diğer bildirimlerine yoğunlaş :A yokluğunda epey goygoylar dönmüştür :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aynen hemen hemen öyle, durumu iyi özetledin :A
Bi sana cevap yazıyorum bir konu açıyorum şuan :A konu açma modum açıldı birden :A
2-3 konu daha var onu da açıp sonra uyuma moduna geçerim belki, sonra yine gelip reyting sonuçlarını ekleyeceğim. Seni de fazla tutmayayım, kalan diğer bildirimlerine yoğunlaş :A yokluğunda epey goygoylar dönmüştür :A
İşimiz durum tespiti biliyorsun, bu işte master degree'yimdir... :A

Evet fark ettim modunu açmışsın. :A Benim bildirimler bitti bile dün gece. 250 bildirim vardı çoğuna tepki verip işi çözdüm çoktan. :A Goygoylar sanat içeriği olduğu için yaşandığı an içerisinde güzeldir, bittikten sonra tekrar açılması hoş değildir. O yüzden tepki verip geçmek en mantıklısı diye düşünüp öyle yaptım. Bu yorumu yapacak statüm de var tabi bu işin ustası olduğum için... :A Zaten işe de başladım bugün şuan ofisteyim, beni yoğun günler bekliyor ama köydeki gibi değil başka türlü tabi... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
İşimiz durum tespiti biliyorsun, bu işte master degree'yimdir... :A

Evet fark ettim modunu açmışsın. :A Benim bildirimler bitti bile dün gece. 250 bildirim vardı çoğuna tepki verip işi çözdüm çoktan. :A Goygoylar sanat içeriği olduğu için yaşandığı an içerisinde güzeldir, bittikten sonra tekrar açılması hoş değildir. O yüzden tepki verip geçmek en mantıklısı diye düşünüp öyle yaptım. Bu yorumu yapacak statüm de var tabi bu işin ustası olduğum için... :A Zaten işe de başladım bugün şuan ofisteyim, beni yoğun günler bekliyor ama köydeki gibi değil başka türlü tabi... :A
Kolay gelsin ozaman sana. Ben de bu hafta uzunnnnnnnnn bir aradan sonra şehir dışına çıktım, yeşillikler mavilikler dolu alanlara sakin huzurlu ortamlara gittim. Koca yazı 2 güne sığdırıp yenilendim diyebilirim :A
Aşırı soğuk bir Temmuz ayından sonra aşırı sıcak bir Ağustos ayına geçtik. Garip bir havamız var bu sene :A

2 gün sonra okullar açılıyor. Uyku tembellik modu azalacak artık :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kolay gelsin ozaman sana. Ben de bu hafta uzunnnnnnnnn bir aradan sonra şehir dışına çıktım, yeşillikler mavilikler dolu alanlara sakin huzurlu ortamlara gittim. Koca yazı 2 güne sığdırıp yenilendim diyebilirim :A
Aşırı soğuk bir Temmuz ayından sonra aşırı sıcak bir Ağustos ayına geçtik. Garip bir havamız var bu sene :A

2 gün sonra okullar açılıyor. Uyku tembellik modu azalacak artık :A
Teşekkürler, bakalım ikisini bir arada getireceğiz bir şekilde nasıl olacak göreceğiz. :A İyi yapmışsın bunalmışsındır Temmuz ayında. Köyde de hep yağmur vardı hava genel olarak soğuktu çok gezemedim bu sene zaten. :A Oraların havasına akıl sır ermez, o konuda yorum yapmaya benim de cürmüm yetmez yani. :A

Okullar açılıyor demek, tembellik azalacak dediğine göre mesleğe mi dönüyorsun, ya da ne yapacaksın yani anlayamadım tam. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Teşekkürler, bakalım ikisini bir arada getireceğiz bir şekilde nasıl olacak göreceğiz. :A İyi yapmışsın bunalmışsındır Temmuz ayında. Köyde de hep yağmur vardı hava genel olarak soğuktu çok gezemedim bu sene zaten. :A Oraların havasına akıl sır ermez, o konuda yorum yapmaya benim de cürmüm yetmez yani. :A

Okullar açılıyor demek, tembellik azalacak dediğine göre mesleğe mi dönüyorsun, ya da ne yapacaksın yani anlayamadım tam. :A
Yok çalışmamaya devam ama ben evde dursam bile boş duran biri değilim :A ailedeki tüm bireyler ilk okuldan üniversiteye giden nekadar yakın akrabam varsa hepsi en ufak bir sınav, tez vs. durumda soluğu yanımda almaktalar :A bana da iyi geliyor. İlerde okumak için yoluma devam edersem paslanmamış olurum :A şu korona olmasaydı şimdi yine üniversite havası soluyacaktım :A
Bi de telefon üzeri tercümanlık işine girişeceğim arada. Bazen sabahın köründe kalkacağım mecburi :A bu tamamiyle keyfi yapacağım bir şey :A ben öyle fazla tembelliğe de gelemiyorum :A kafayı dağıtmak gerekir bir şekilde.

Edit: senin de 10 mesaj kotan tamamlanmış ama seni kapmasıyordu gerçi :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok çalışmamaya devam ama ben evde dursam bile boş duran biri değilim :A ailedeki tüm bireyler ilk okuldan üniversite ye giden nekadar yakın akrabam varsa hepsi en ufak bir sınav, tez vs. durumda soluğu yanımda almaktalar :A bana da iyi geliyor. İlerde okumak için yoluma devam edersem paslanmamış olurum :A şu korona olmasaydı şimdi yine üniversite havası soluyacaktım :A
Bi de telefon üzeri tercümanlık işine girişeceğim arada. Bazen sabahın köründe kalkacağım mecburi :A bu tamamiyle keyfi yapacağım bir şey :A ben öyle fazla tembelliğe de gelemiyorum :A kafayı dağıtmak gerekir bir şekilde.

Edit: senin de 10 mesaj kotan tamamlanmış ama seni kapmasıyordu gerçi :A
Hı tamam anladım şimdi durumu. :A E gayet güzel bir durum dediğin gibi sana da iyi geliyordur zaten, paslanmıyorsun. :A Korona eğitimi ve eğitimcileri baya aksattı zaten ya, onu anlayabiliyorum. :A Kısmet değilmiş demek ki soluyamadın tekrardan o havayı. :A Tercümanlık işi ilginçmiş bak ama dilden bol ne var sende. :A Keyfi de olsa severek yaptıktan sonra ötesi yok. :A Tembellik bir süre sonra alışkanlık haline geliyor, dediğin gibi bir şeyler yapmak lazım. :A

Zaten o kotayı doldurmama ihtimalim çok düşüktü, bunu hepimiz biliyoruz. :A

• Güldürdün

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Hı tamam anladım şimdi durumu. :A E gayet güzel bir durum dediğin gibi sana da iyi geliyordur zaten, paslanmıyorsun. :A Korona eğitimi ve eğitimcileri baya aksattı zaten ya, onu anlayabiliyorum. :A Kısmet değilmiş demek ki soluyamadın tekrardan o havayı. :A Tercümanlık işi ilginçmiş bak ama dilden bol ne var sende. :A Keyfi de olsa severek yaptıktan sonra ötesi yok. :A Tembellik bir süre sonra alışkanlık haline geliyor, dediğin gibi bir şeyler yapmak lazım. :A

Zaten o kotayı doldurmama ihtimalim çok düşüktü, bunu hepimiz biliyoruz. :A
şimdianladım..dıskle onu bişrinci yapmak istemiyom sınır bozucu iyi.o zaman

• Harika