Zey TV Diss Savaşları 10. Bölüm (Yaz Özel Başvuruları) Sonuçlar 10-12 Ağustos'ta 🍒

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
dislike (1).jpg

En son ki bölüme şurayı tıklayarak ulaşabilirsiniz: Diss Savaşları 9. Bölüm

7 aylık aradan sonra Diss Savaşları -Yaz Özel Bölüm başvurusu için karşınızdayız.

Bir zamanlar eğlencesine ben @MasacRE ve @MEnes 'in tatlı rekabetiyle mesaj olarak başlayıp zamanla konuya ve yarışmaya dönen bu etkinlikte sıra Yaz Özel bölümüne geldi.

Herkesin bildiği gibi Şubat 2019'dan itibaren forumumuz yenilenince artık diss sayılarımız sıfırlanıp,başkasının diss sayılarını da göremediğimiz için yarışmamıza mecburi ara vermiştik. Yeni yıla özel bir bölümle tekrar karşınıza çıkmıştık. İlgi yoğun olunca ara ara yayınlamaya karar verdik.

Diss yemeyi seven herkesi yarışmacı olarak bekliyoruz :Z (uzun zamandır aktif ve bol disse sahip olmanız gerekiyor)
Tek yapmanız gereken, başkalarının damarına 'tatlı' yoldan basıp diss kapmak ve zamanı gelince vereceğim tarihte bana ekran resmi ile diss sayınızı özelden belirteceksiniz. Yeni bölümde hepimizin diss sayılarını açıklayıp birinciyi açıklayacağım.

Mevcut kadromuzdaki isimlerin Ocak ayından bu güne olan dissleri kıyaslancak ve aramıza yeni katılacak isimler olursa onları da tüm zamanların diss kategorisine ekleyip bir sonraki bölümde normal kadromuz ile eşit oranda yarışma hakkına sahip olacaklar.
Yani:
2 kategori olacak:
1. Kategori (önemli kısım burası):
Kemik kadromuz Ocak ayından bu yana (7 ayda en çok diss kapan kazanacak)
Yeniler burada olamaz çünkü bir önceki bölümde yoktu.

2. Kategori (bu tamamen yeni isimlere şans vermek için)
Tüm zamanların dissleri. Belki yeni gelen kazanacak ve kemik kadroya haksızlık olmaz.

11. Bölümde Ağustos ayından bir sonraki tarihe kadar olan dissler yarıştırılacak.

Kemik kadromuz:
@Dosi
@MasacRE
@MEnes
@denizz19
@Sherlock
@Tolstoyevski
@Turkuazz
@Forumdash

Ağustos ayının ilk iki haftasında yeni bölümle karşınızda olmaya çalışacağız :Z

Katılmak isteyen konuda belirtebilir :Z

Yeni yarışmacılar:
@Emre Ozansoy
@eskici
@Gerekli24
@Angelica
@Bully
@Aserat
@xdragxx
@The_Erinch

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hayırlı olsun, içimden geldiği için 1 diss ile katkı sağlayacaktım ama sonra cömert davranıp harikaya çevirdim. :bhr: :A @Dosi
Konulara asla diss istemem. İyiki atmadın :A

@eskici eski yarışmcımız olarak yeniden katılmak istermisim? :A (konuya tepki bırak üzücü diss ve şaşırma ifadesi hariç :A)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bilmiyorum. :A Önce ki senelerde ki Diss sayılarına baktım, epey fazlaymış. Ama zaten eğlencesine katılacağız. O yüzden yaz beni de. :A
9. Bölüme göre davran. Öncekiler sıfırlandı :A
İfşa etme diss sayını. Eğer 50 üstüyse sonuncu olmazsın :A :A
@Turkuazz en son az disse sahipti. Ona diss atmaya kıyamıyorlar. En sonuncu olursa şaşırmam :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
9. Bölüme göre davran. Öncekiler sıfırlandı :A
İfşa etme diss sayını. Eğer 50 üstüyse sonuncu olmazsın :A :A
@Turkuazz en son az disse sahipti. Ona diss atmaya kıyamıyorlar. En sonuncu olursa şaşırmam :A

Olayı anlamadım ben şimdi. :A Şuana kadar gözüken disslerim gitti mi? :eek:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ocaktan bugüne kadar olmak yerine neden tüm zamanlar olmuyor nasılsa sıfırlandı daha önce? :A Eğer yeni katılanlara tüm zamanlar, eskilere Ocak’tan itibaren olanlar dahil oluyorsa doğal olarak eşitsizlik olur savaşta, Ocak’tan Temmuza kadar 5 olmamış yemiştir ama toplam 55 vardır. Yeni katılanlarda ise tüm zamanlarda toplam 40 vardır diyelim, şimdi o halde 40’a 5 mi olacak ikisi arasında fark? :A @Dosi

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ocaktan bugüne kadar olmak yerine neden tüm zamanlar olmuyor nasılsa sıfırlandı daha önce? :A Eğer yeni katılanlara tüm zamanlar, eskilere Ocak’tan itibaren olanlar dahil oluyorsa doğal olarak eşitsizlik olur savaşta, Ocak’tan Temmuza kadar 5 olmamış yemiştir ama toplam 55 vardır. Yeni katılanlarda ise tüm zamanlarda toplam 40 vardır diyelim, şimdi o halde 40’a 5 mi olacak ikisi arasında fark? :A @Dosi
2 kategori olacak:

Tüm zamanların dissleri. Belki yeni gelen kazanacak ve kemik kadroya haksızlık olmaz.

11. Bölümde Ağustos ayından bir sonraki tarihe kadar olan dissler yarıştırılacak.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2 kategori olacak:

Şimdi net olarak kafama oturdu, saat 2 olunca beyin yavaş algılıyor haliyle ilk mesajı çok anlayamamıştım bunun gibi ayrıntılı olmadığı için. :A

• Güldürdün