7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
23:15 - 23:30 #sbt #reyting'leri 1) ATV: 5.22 2) NTV: 5.12 3) STAR: 3.59 4) FOX: 3.14 5) SHOW: 2.09

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Nihat Hatipoğlu SESLENİŞ bölümü hastayım ya seslenişte ki müzikte süper oruçta her gün bu bölümü beklerdim :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Şike var şike. :D Vadinin en büyük fanından tahmin alıyon. Adam vadinin içini dışını biliyor. :D
aga ne alakası var tahmin edemiyorum ki sbt ye göre düşüş var ama nasıl düşüş olabilir anlamıyorum bölüm süper ötesi sbt saçmaladı galiba tns de 12.5 üstü gelir ab ye 10 dedim ama garantiye almak isteyenler için 9.50 de yazabilirsiniz belli olmaz bu işler yani

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aga ne alakası var tahmin edemiyorum ki sbt ye göre düşüş var ama nasıl düşüş olabilir anlamıyorum bölüm süper ötesi sbt saçmaladı galiba tns de 12.5 üstü gelir ab ye 10 dedim ama garantiye almak isteyenler için 9.50 de yazabilirsiniz belli olmaz bu işler yani
Şaka yaptım aga zaten. :D @Yakamoz-Asi ile rekabet halindeyiz de biraz çamur atayım dedim. :A Vadide olay basit dediğin gibi. Tns totali 1 reyting falan fazla çıkıyor, ab'si de 1 reyting falan düşük çıkıyor sbt'ye göre.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
amerikada orta halli bir izlenme oranına sahip üçüncü yıl hala devam ettiğine göre çokda başarılı .. ayrıca orda izlenip izlenmemesinin sebepleri bizden çok farklı onlar revenge i yavaş bulur hoşlanmayabilir bizde intikam hızlı bulunur o yüzden fazla ilgi uyandırmaz ..

sabahları unutma beni vesaire gibi ıvırzıvır fox dizilerine rastladıysan dikat et ne hikaye ne oyunculuk ne senaryo nede başka bir fok var dizide ama çok basit diyaloğlar 15 dakika sürüyor ve ev hanımları bıkmadan usanmadan izliyorlar ben izlemeye çalışsam 15 dakika içinde ya baygınlık geçiririm yada kendimi camdan aşağı atarım böyle bir diyaloğu sonuna kadar izleyip zevk alan bir seyirci kitlesinede revenge gibi hızlı senaryoya sahip diziyi izlettirmek imkansız ..

bizim diziler pembe dizi kıvamında olacak 10 bölüm kaçırsanda 11. bölüm yetişince bıraktığın yerde bulacaksın ki izlensin :)
haftanın 5 günü günde 45 dakika süren dizi yaz ve hızlı olsun ve bunu bir haftada yetiştirde göreyim )))) amerikida 40 dakikalık diziyi 1 ayda çekiyor hızlı olması normal. o dizileri izleyen herkes yavaşlıktan şikayet ediyor ama bunun hızlısı da olması imkansız senarist yazsa çekmek imkansız gibi haftada 4 saat nasıl çekilir biraz düşünmeye sevk etmek isterim seni)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
haftanın 5 günü günde 45 dakika süren dizi yaz ve hızlı olsun ve bunu bir haftada yetiştirde göreyim )))) amerikida 40 dakikalık diziyi 1 ayda çekiyor hızlı olması normal. o dizileri izleyen herkes yavaşlıktan şikayet ediyor ama bunun hızlısı da olması imkansız senarist yazsa çekmek imkansız gibi haftada 4 saat nasıl çekilir biraz düşünmeye sevk etmek isterim seni)))

sen düşünmeye sevketmişsinde anlatmak istediğimi anlamamışsın, ben pembe diziler hızlansın demedim pembe dizi kültürüne alışmış halktan tempolu, senaryosu biraz alengirli diziyi anlamasını beklemek hayalcilik olur diyorum yoksa pembe dizinin ismi üstünde basit konuyu ısıtıp ısıtıp tekrarlamaktan oluşuyor onda bir sorun yok sorun o tarz dizileri haftalık dizilerde görmek isteyen değerli izleyici kitlemiz:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kayıp'ın tekrarı pek iyi gitmemiş gibi. Ah Kanal D Galip'i koyacaktın o saatlere. Uçuyordu şimdi reytinglerde..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,707
Puanı
1,060
galipin ve intikamın bölümleri yine çok güzeldi reytinglerde bozuk sbtye göre iyi gitmemişler ama tnsde iyi gelirler:-)