7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

berene sbt gülüdür güldür çekiyor ))) güldür güldürün tekrarı bile listede beren hala yok. bereni listede bir 15 likte daha görmezsek kayıp ilanı vereceğim )))
gzleirm yaşardı beren sevgisi insana parayla gazeteye ilan verdiriyor :)

beren aşkı memnuda iyi oynamıştı (senaryo çok iyiydi odunu koysan aşkı memnuda güzel oynardı )))) ) ama intikamda resmen dökülüyor (senaryonun da katkısı var hakkını yemeyelim ) bende diyorum işte tekrar çıkış yakalamak istiyorsa iyi senaryoda oynamalı bunuda türkiyede becerebilen ece melek ve bir kaç senarist var onların dizlerinin dibinden ayrılmasın işte )))

bu ece melek sevdası nerden çıktı tamam kadınlar çok iyi senaryo yazıyor ama onların yazdığı her senaryo tutmuyor senaryoyu hayata geçirecek kaliteli oyuncular lazım mesela ece meleğin senaryosunda beni başrole koysalar reyting 0, 2 yi geçmez berene verseler 18 e çıkar demekki burda aslolan oyuncu senarist her ne kadar iyi yazsada oyuncu kaliteli değilse çuvallar bir kuzey güneyde beren olsa reytingi 8 değil 18 olurdu burdan yola çıkarak berenin tek başına çok şey olduğu su götürmez bir gerçek..

bu ece melek sevdası nerden çıktı tamam kadınlar çok iyi senaryo yazıyor ama onların yazdığı her senaryo tutmuyor senaryoyu hayata geçirecek kaliteli oyuncular lazım mesela ece meleğin senaryosunda beni başrole koysalar reyting 0, 2 yi geçmez berene verseler 18 e çıkar demekki burda aslolan oyuncu senarist her ne kadar iyi yazsada oyuncu kaliteli değilse çuvallar bir kuzey güneyde beren olsa reytingi 8 değil 18 olurdu burdan yola çıkarak berenin tek başına çok şey olduğu su götürmez bir gerçek..
iyi senaryo çuvalıda oynatır merak etme

Acaba simdi Kanal D SBT'de 15 anlik alsaydi bunu yazar miydim diye düsündün mü hic? :)
Reyting sisteminde sıkıntı olduğunu sen de söylüyordun abi kararın mı değişti yoksa bir günde? :) Kanal D'nin artık 8 bile görmesi zor. Yaptığı dizilerle de alakası var tabii ama bence düşürülüyor. 15 anlığı görsün bi o zaman konuşuruz. :D İmkansızlıklar üzerinden konuşmayı sevmem. :D

21.14 vadi 30 sn diye reklama giriyo 45 saniye sürüyo uyanıklara bak

21.18 vadi yine reklamda
karanın sahneleri ne öyle ya yeminle hakan boyav gibi oyuncu çok azdır mükemmel oynuyo adam acıyı yaşıyo resmen çok üzüldüm karadır kaşların türküsü de çaldı gözlerim doldu resmen :(

oynatsa ece meleğin her dizisinden bir fatmagül yada aşk-ı memnu başarısı gelmesi lazım demekki çuval çuvallıyor :))
o diiziler de onalrın başarısı sayılmaz pek sıfırdan yazdıkları senaryo çok az gibi :) tek başarıları yaprak dökümü ok ısa-sıkıcı kitaptan 5 sezon çıkarabildiler :)

oynatsa ece meleğin her dizisinden bir fatmagül yada aşk-ı memnu başarısı gelmesi lazım demekki çuval çuvallıyor :))
iyi hiakyede bulmak lazım reyting için. kötü hikayeden iyi senaristte bişey yapamaz örnek intikam ))) bak kaç senarist değişti işlem sıfır )))

Reyting sisteminde sıkıntı olduğunu sen de söylüyordun abi kararın mı değişti yoksa bir günde? :) Kanal D'nin artık 8 bile görmesi zor. Yaptığı dizilerle de alakası var tabii ama bence düşürülüyor. 15 anlığı görsün bi o zaman konuşuruz. :D İmkansızlıklar üzerinden konuşmayı sevmem. :D

SBT'nin Kanal D'yi ve özellikle İntikami düsük gösterdigi ortada. TNS ile ilgili düsüncelerim ayni, hatta dün Doksanlarin düsmesiyle kanitlandi diyebilirim.
Benim sorum genel anlamdaydi :) 15 alsa anlikta SBT'nin deneklerini bozuk olarak itham eder miydin :)

Sonucta farkli ölcümlerin farkli denek ve dolayisiyla farkli öncelikleri beraber getirdigi belli. Bozuk denek demek biraz abes olur.