7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Kurtlar Vadisi Pusu da bu hafta sezonun en iyi bölümünü izledik diyebilirim... Cahit ise kivrak zekasi ile Polat'in veliahti oldugunu ispatladi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
vadi geçen ts maçı varkene total 12.86 ab 9.35 almış :) maçın etkisi diye bir durum pek inandrıcı gelmiyi ama neysse :) sbt bu belli olmaz tns vadi 13 falan alır :D o yüzden kesin tahmin yapmayalım bana total 11.8 ab 8.9 gibi geliyor

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
iyi hiakyede bulmak lazım reyting için. kötü hikayeden iyi senaristte bişey yapamaz örnek intikam ))) bak kaç senarist değişti işlem sıfır )))

intikamda hikayede sorun yok

uyarlama dizinin aslı 40 dakika bizde bir buçuk saat, bizim toplum hızlı senaryoya uyumlu değil bakışmaların bol olduğu kapıların bacaların gizlice dinlendiği , anlaşılması basit konulara yatkın belli bir hızın üstüne çıkarsan motor su kaçırıyor:))

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Bölüm her ne kadar güzel olsa da reytingin biraz düşmesinin nedeni Polatın o odadan bir türlü çıkmamasıdır bana göre. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
SBT'nin Kanal D'yi ve özellikle İntikami düsük gösterdigi ortada. TNS ile ilgili düsüncelerim ayni, hatta dün Doksanlarin düsmesiyle kanitlandi diyebilirim.
Benim sorum genel anlamdaydi :) 15 alsa anlikta SBT'nin deneklerini bozuk olarak itham eder miydin :)

Sonucta farkli ölcümlerin farkli denek ve dolayisiyla farkli öncelikleri beraber getirdigi belli. Bozuk denek demek biraz abes olur.
Ben orada bozuğu şakayla karışık yazdım. Destere İntikam açık ara zirvede olur diyince bende öyle bir cevap verdim. :) Bozuk demeyelim ama Kanal D düşük gösteriliyor maalesef..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
intikamda hikayede sorun yok

uyarlama dizinin aslı 40 dakika bizde bir buçuk saat, bizim toplum hızlı senaryoya uyumlu değil bakışmaların bol olduğu kapıların bacaların gizlice dinlendiği , anlaşılması basit konulara yatkın belli bir hızın üstüne çıkarsan motor su kaçırıyor:))
intikam amerikada da düşük reyting alıyor sanırım tek bizimkiler değil amerikalılarda alışık değil )) zateb biz bu hikayeyi ezelde izledik ters çevrilip yeni hikaye diye bize kakalayanda suç

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
arkadaş bu sahneler nasıl 10-11 falan alıyo kafayı yicem ya sinirden gülüyorum artık :kiki:
polat artık çık lan çık çık çık çık yeter yav çık anasını ağlat tapınakçıların :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
oh be berenimi sonununda listede gördüm yoksa söz verdiğim gibi ilan vermek zorunda kalacaktım ))))

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Gökçe'nin bu işininde tutmasına çok sevindim. Daha iyilerine , en iyilerine layık bir oyuncu.. Dram daha çok yakışıyor elbette.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
hakan boyav çok büyük bi üstad tır çoook
bölümü aldı götürdü resmen ama içim ağladı be keşke torunu ölmeseydi adamın hayattaki tek varlığı yazık oldu yazık

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
intikam amerikada da düşük reyting alıyor sanırım tek bizimkiler değil amerikalılarda alışık değil )) zateb biz bu hikayeyi ezelde izledik ters çevrilip yeni hikaye diye bize kakalayanda suç
amerikada yeterince iyi gidiyor dizi zaten pazar günü :) pazar günü furtbol programalrı haftanın en yüksek reytingini alıyor en yüksek dizi 4-.4.5 alırken futbol programalrı 8 i buluyor :) revenge geçen seneye göre düştü ama tehlikesi yok gibi şu an için

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

amerikada orta halli bir izlenme oranına sahip üçüncü yıl hala devam ettiğine göre çokda başarılı .. ayrıca orda izlenip izlenmemesinin sebepleri bizden çok farklı onlar revenge i yavaş bulur hoşlanmayabilir bizde intikam hızlı bulunur o yüzden fazla ilgi uyandırmaz ..

sabahları unutma beni vesaire gibi ıvırzıvır fox dizilerine rastladıysan dikat et ne hikaye ne oyunculuk ne senaryo nede başka bir fok var dizide ama çok basit diyaloğlar 15 dakika sürüyor ve ev hanımları bıkmadan usanmadan izliyorlar ben izlemeye çalışsam 15 dakika içinde ya baygınlık geçiririm yada kendimi camdan aşağı atarım böyle bir diyaloğu sonuna kadar izleyip zevk alan bir seyirci kitlesinede revenge gibi hızlı senaryoya sahip diziyi izlettirmek imkansız ..

bizim diziler pembe dizi kıvamında olacak 10 bölüm kaçırsanda 11. bölüm yetişince bıraktığın yerde bulacaksın ki izlensin :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
akif cahiti bulur ve bölüm biter 23.35 efsane bitti..