2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sabah girdiğimde hiçbir bildirime bakmadım Dosimosi karıştırma ortalığı :A

Bully yoldaşımı can-ı gönülden kutlarım. Yine foruma ufak bir ara verdiğimiz dönemde gerçekleştiği için bu oylama katılımda bulunamadık ama burada olsaydık da şüphesiz Bully yoldaşımıza atacaktık oyumuzu zaten...

Bu arada bu konu neden 14 sayfa oldu ben şu an onun merakı içerisindeyim :A

Sen diğer konuda yoldaşlarına forum bizsiz durgunmuş dedin, bu konu öyle olmadığının kanıtı işte :A @Bully
Utku yoldaşım bana oy vermemen beni üzdü ama forumda olmaman geçerli bir sebep elbet... Bu seferlik affedildin diyelim...

@Dosi Hanım sana gereken cevabı vermiş. Tek gerçek Sabar değil elbet. Biz de burdayız, biz de çok güçlüyüz, biz de alandayız...

Kaanın mesajıda alıntı yaptım görmedin mi :A
Benimle iddiaya girme al gör işte benim mesajı alıntı ettin :A
IMG_3082.jpeg
@Yakamoz-Asi @Bully
------

@Dosi Çok pardon gerçekten seni alıntı yapmışım ya :A
Hele şükür :F
------

Utku yoldaşım bana oy vermemen beni üzdü ama forumda olmaman geçerli bir sebep elbet... Bu seferlik affedildin diyelim...

@Dosi Hanım sana gereken cevabı vermiş. Tek gerçek Sabar değil elbet. Biz de burdayız, biz de çok güçlüyüz, biz de alandayız...
Forumda olmadığından emin miyiz :A neyse çok ortalık karıştırmayalım :A

Kız ben bunu @Bully ’e yazmıştım sjjsjsj
Sen etiketine bakınca bir üst mesaja bakıyorsun hep galiba :A Bully @12.Adam ‘a dedi üstüne alındın. Ben Bully’e dedim üstüne alındın :A @Yakamoz-Asi @xemrexxx
Heyatım klasik Meloş teyze işte hem gidip oğlanı izleyip fantezya yapacak hem de dosi beni kovdu hüüüü diye drama yapıp kuyunu kazacak :X bu teyzoştan korkulur :A

Aynısı benim içinde geçerli skjsksjs sonra detaylı bakacağım. Şimdiden atlarsam kusura bakmayın ama kesin geri dönüşüm olur :A @Bully (sende kaçırdın ama şu an normal :A )
Toparlamaya çalışıyorum inşallah hiç kaçırmamış olacağım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Heyatım klasik Meloş teyze işte hem gidip oğlanı izleyip fantezya yapacak hem de dosi beni kovdu hüüüü diye drama yapıp kuyunu kazacak :X bu teyzoştan korkulur :A
Tespit gibi tespit :A
@Angelica nın en kısa sürede kendine gelmesini bekliyoruz :A
Hepsi o aşık olduğu herif yüzünden :A
Bu sefer ilk kez oldu ama yaaa :A

Canımı sıkmazlarsa kendimdeyim zaten :A
Çok kısa sürdü bu kez neyseki :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica