2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bakalım.
@AhmetBayram offline iken okuman gereken 300 küsür mesaj birikti sjjsjsjjs
Bekliyoruz reaksiyonlarını :A (konunun kendisi en önemlisi tabi :A )
AhmetBayramm arkadaşımızı etiketlemek benim de aklımdaydı da işte malum elinin ayarı yok çok fazla beğeniyor :F Artık olan oldu geçmiş olsun :A

Konuya reaksiyon bırakmayan tebrik etmeyen çok kişi var aslında da zorlamayalım :A İsteyen beğenir tebrik eder :A Zaten etkileşimi fazlasıyla aldık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
AhmetBayramm arkadaşımızı etiketlemek benim de aklımdaydı da işte malum elinin ayarı yok çok fazla beğeniyor :F Artık olan oldu geçmiş olsun :A

Konuya reaksiyon bırakmayan tebrik etmeyen çok kişi var aslında da zorlamayalım :A İsteyen beğenir tebrik eder :A Zaten etkileşimi fazlasıyla aldık :A
bir tek Yakamoz ve AhmedBayrama dedik :A diğerleri kendiliğinden yaptılar :A
Bu arada bu konuda en çok mesaj hakkı senin olsun. Ben susayım yetiştim sana sjjsjjs

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
bir tek Yakamoz ve Ahmede dedik :A diğerleri kendiliğinden yaptılar :A
Bu arada bu konuda en çok mesaj hakkı senin olsun. Ben susayım yetiştim sana sjjsjjs
Ahmed kimdi :F

Aaa olur mu öyle şey bu ikimizin konusu :bhr:

Son 2.5 yılda kullanılan rekor oy sayısı (31), birincinin aldığı rekor oy sayısı (16), rekor hit, rekor yazılan mesaj tüm rekorları kırdık galiba :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
Kız ben bunu @Bully ’e yazmıştım sjjsjsj
Sen etiketine bakınca bir üst mesaja bakıyorsun hep galiba :A Bully @12.Adam ‘a dedi üstüne alındın. Ben Bully’e dedim üstüne alındın :A @Yakamoz-Asi @xemrexxx
Alınma işini azaltalım çocuklar. :A
@Angelica ablamın devreler yandı biraz rahat bırakalım da takılmak istediği gibi takılsın bari :A

Bacım bende onu sana değil @Bully Kaana dedim Angelica nın aktiflik düştü demiş ya :A
------

Benim devreler gayet iyi @Dosi yanlış anlamış ben sana dedim ona değil :A

Sabah girdiğimde hiçbir bildirime bakmadım Dosimosi karıştırma ortalığı :A

Bully yoldaşımı can-ı gönülden kutlarım. Yine foruma ufak bir ara verdiğimiz dönemde gerçekleştiği için bu oylama katılımda bulunamadık ama burada olsaydık da şüphesiz Bully yoldaşımıza atacaktık oyumuzu zaten...

Bu arada bu konu neden 14 sayfa oldu ben şu an onun merakı içerisindeyim :A

Biraz ben ve senin devrelerde yanmak üzereydi :A
Dur biz kavgamızı ileriki talihlere atalım. 6 Kasım (bunun maç ile hiç bir alakası yoktur) 6 Kasım 2016’ya gönderme :A

Sen diğer konuda yoldaşlarına forum bizsiz durgunmuş dedin, bu konu öyle olmadığının kanıtı işte :A @Bully
İyi yerden vurdun , tekelciye. :A
Gökberk'i bırakırsan burdaki aktifliğin artar bırak o herifi artık :F
Bırakamaz…
6 Kasım harika bir tarih :bhr: :Z
Yıl 2002 mi? :A
Konu iyice çorba oldu etiketleri takip edemez oldum :F @Dosi @Bully
İstanbul trafiği…
Utku yoldaşım bana oy vermemen beni üzdü ama forumda olmaman geçerli bir sebep elbet... Bu seferlik affedildin diyelim...

@Dosi Hanım sana gereken cevabı vermiş. Tek gerçek Sabar değil elbet. Biz de burdayız, biz de çok güçlüyüz, biz de alandayız...
👍👍👍
@MasacRE forumda değildir ya ondan oy veremememiştir.. Konuyu görseydi bana oy atardı yani öyle düşünmek istiyorum..
Hmm…
O ekipten en masum gördüğüm @MasacRE
Öyle düşünceğim bende
------

Gökberki paylaşırız barışırız :A
Virüsten kaçamıyoruz. :A
Diğerleri maç olarak bilsin gerçek sadece ikimizin arasında :Z
------

Sabar da güçlü bir oluşum elbet ama biz de güçlüyüz.. İstediğimizde neler yapabileceğimiz bu konudan belli..

Aynen yoldaşım sana inanıyorum.. Neyse ki fark açtım da oyuna ihtiyaç olmadı..
------

Benden başka da dile getirenler oldu demek :A
Bu kez çözdüm.Deşifre etmeyeceğim.En güçlü sizsiniz zaten inkar eden çarpılır. :A

Alınma işini azaltalım çocuklar. :A

İyi yerden vurdun , tekelciye. :A

Bırakamaz…

Yıl 2002 mi? :A

İstanbul trafiği…

👍👍👍

Hmm…

Virüsten kaçamıyoruz. :A

Bu kez çözdüm.Deşifre etmeyeceğim.En güçlü sizsiniz zaten inkar eden çarpılır. :A
Yoldaşım senin de sayende bu konu rekora koştu :A Onlar Sabar ama bizim tayfada sen de varsın ve en önemli üyelerdensin :A