2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yok benim mesajıma cevaptı o. Suç atma ona :A
------

Yok mevzu başkaydı ama bence o da tam anlamadı bende saldım…
bak 27-15 benden bahsederken ne güzel isim söylemiyor habire ooo pitipiti yapıyor :F
@Bully aynı yöntemi kullanabilirdi ama direk ismimi verip beni rencide etmiş orda sarsıldım valla :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Senin garezin bana mı, ben gittim sende gitmişsin :A asıl ben yokken konunla ilgilenmen gerekirdi :A
Dinlendiğim yerde uyuya kalmışım :A uykum çok kaçmadan bakınıp kaçmaya çalışayım :A
------

Ben ve @Bully seni etiket ettik görmedin, etiketsiz mesajları gör ve yorum yap anca :A
------

@serhatt olduğu sürece @xemrexxx anca ceza alacağı zaman yönetimde bahsi geçer. Ne yönetime gelmesi, yanından bile geçmesine müsade etmeyiz :A
------

Seni politikacı seni. Biz anlayacağımızı anladık :A

Etiket gelmedi ki sizden :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
bak 27-15 benden bahsederken ne güzel isim söylemiyor habire ooo pitipiti yapıyor :F
@Bully aynı yöntemi kullanabilirdi ama direk ismimi verip beni rencide etmiş orda sarsıldım valla :(

Biz @Bully ile hafif küsüştük gibi ama şimdi seni sevindirmeme adına bunu da askıya alırız :A
Sen gelince o da damladı foruma :A @Yakamoz-Asi
------

En az 10 etiket ettik :A
@tekin e bu kadar müsamaha yeter, artık bedel ödeme vakti geldi.

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi
Biz @Bully ile hafif küsüştük gibi ama şimdi seni sevindirmeme adına bunu da askıya alırız :A
Sen gelince o da damladı foruma :A @Yakamoz-Asi
ben dedim sana o pinti herifle üç günden fazla anlaşamazsın neder eder insanı çıldırtacak bişeyler yapar sen yine iyi dayanmışsın :F demiştim zamanında bunla samimi olma pişman olursun diye ama sakalımız yokki dinleyenimiz olsun dosi bildiğin dosi inat şirret öff pardon ya bully i kötülüyordum dalmışım :A

• Güldürdün
Kız ben bunu @Bully ’e yazmıştım sjjsjsj
Sen etiketine bakınca bir üst mesaja bakıyorsun hep galiba :A Bully @12.Adam ‘a dedi üstüne alındın. Ben Bully’e dedim üstüne alındın :A @Yakamoz-Asi @xemrexxx
Bacım bende onu sana değil @Bully Kaana dedim Angelica nın aktiflik düştü demiş ya :A
------

@Angelica ablamın devreler yandı biraz rahat bırakalım da takılmak istediği gibi takılsın bari :A

Benim devreler gayet iyi @Dosi yanlış anlamış ben sana dedim ona değil :A

@MasacRE etiketini es geçip umursamamış :A bi kutlama zahmetinde bulunmamış. Anca Fatih Bulut’a laf yetiştirsin :A
Ben gündüz gezmeyi planlıyorum. Havaların soğumasına az kaldı. Fırsatı değerlendireyim :A

@Angelica sonra demesin yok görmedim yok bilmiyorum. Daha ne yapalım :A
------

Bazı isimlere ban vermiyorsak bu tamda dediğin sebepten :A
@xemrexxx ‘te kendini dokunulmaz sansın :A

@MasacRE beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.. Sherlock ve Maskeli’den beklerdim ama ondan beklemezdim..

İyi gezmeler :Z Konu bana emanet, akşam geldiğinde sen de katılırsın :A

@Angelica için her şeyi yapıyoruz ama yok o bizi görmüyor :A
Sabah girdiğimde hiçbir bildirime bakmadım Dosimosi karıştırma ortalığı :A

Bully yoldaşımı can-ı gönülden kutlarım. Yine foruma ufak bir ara verdiğimiz dönemde gerçekleştiği için bu oylama katılımda bulunamadık ama burada olsaydık da şüphesiz Bully yoldaşımıza atacaktık oyumuzu zaten...

Bu arada bu konu neden 14 sayfa oldu ben şu an onun merakı içerisindeyim :A

O bedel için yanımıza gelmen gerekir (şifreli konuşma bu :A )
Yanınıza gelmesem de gerekenin yapılması gerekiyor şart koşamazsın bana aaa talepleri görmezden gelemezsin... Ciddi bir taleptir, şaka değildir...

• İlginç
Sabah girdiğimde hiçbir bildirime bakmadım Dosimosi karıştırma ortalığı :A

Bully yoldaşımı can-ı gönülden kutlarım. Yine foruma ufak bir ara verdiğimiz dönemde gerçekleştiği için bu oylama katılımda bulunamadık ama burada olsaydık da şüphesiz Bully yoldaşımıza atacaktık oyumuzu zaten...

Bu arada bu konu neden 14 sayfa oldu ben şu an onun merakı içerisindeyim :A
Sen diğer konuda yoldaşlarına forum bizsiz durgunmuş dedin, bu konu öyle olmadığının kanıtı işte :A @Bully