16 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Ben Okan için dedim yani o kadar kibar davranmasını beklemiyordum. Laf sokar nasılsa Türkçe bilmiyorlar diye bekledim ben.
Ben bu zamana kadar görmedim
Ama çevirmene takılsaydı iyi olurdu
Kendisi ingilizce bilmediğinden çevirmenle de dalga geçemiyor işidir diyip onada kibar davranıyor

Ben bu zamana kadar görmedim
Ama çevirmene takılsaydı iyi olurdu
Kendisi ingilizce bilmediğinden çevirmenle de dalga geçemiyor işidir diyip onada kibar davranıyor
Daha önce oldu diye hatırlıyorum ben. Genelde Beyaz daha çok yapıyor bunu ama Okan'da yapmıştı diye hatırlıyorum ben.

Aslında Gülse Avrupa Yakası'ndan sonra çarşambadan başka güne geçmeseydi
Çarşambaya geri dönse yine izlenir
AB'si yine 8-9'ları görürdü
Gerçekten Kanal D niye görmüyor bunu?

Geçen sene Cuma bomboştu sürekli Cumaya geçsin dedim almadılar. 5 reyting alan A/B`de 1. oluyordu. Bu sene Cuma doldu Cumaya aldılar.

Şimdi Çarşamba uygun. Çünkü Muhteşemden başka elle tutulur bir rakip yok. Muhteşemin özeti de 5 alıyor. Yalan Dünya banko 2. olur o gün. Muhteşem bittikten sonra zirveye çıkar. Totali de düzelir. Evet Kanal D al Çarşambaya son kararım.

carsambaya sevdaluk gelecek bosuna hayal kurma iki grupta da zirvede

Bugünün Saraylısı AB`de sürpriz yapa bilir

Düngece reyting sistemi bozulmuş galiba😕 Nerde kaldı

haftasonu reytingler geç çıkıyo hala öğrenemediniz mi

Kiskirtma beni sevdaluk ofsaytsa kurtlar vadisi pusu 1. Dereceden gol tehlikesini kasti faulle engellemekten kirmizi karttir

Ratingler aky yuzunden coktu dun cok coştuk
@mrt-06
gol tehlikesi değil gol oldu gol

birinizde farklı bişeyle gelin la işlerine gelmeyince hemen vadiyi araya sokarlar sana yakışmıyo aga
sevdaluk mevdaluk tutacak diziler değil açık ve net