16 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Ben Okan için dedim yani o kadar kibar davranmasını beklemiyordum. Laf sokar nasılsa Türkçe bilmiyorlar diye bekledim ben. :X
Ben bu zamana kadar görmedim :X Ama çevirmene takılsaydı iyi olurdu:X Kendisi ingilizce bilmediğinden çevirmenle de dalga geçemiyor işidir diyip onada kibar davranıyor:X

Ben bu zamana kadar görmedim :X Ama çevirmene takılsaydı iyi olurdu:X Kendisi ingilizce bilmediğinden çevirmenle de dalga geçemiyor işidir diyip onada kibar davranıyor:X
Daha önce oldu diye hatırlıyorum ben. Genelde Beyaz daha çok yapıyor bunu ama Okan'da yapmıştı diye hatırlıyorum ben. :X(b)

Aslında Gülse Avrupa Yakası'ndan sonra çarşambadan başka güne geçmeseydi:X Çarşambaya geri dönse yine izlenir:X AB'si yine 8-9'ları görürdü:X
Gerçekten Kanal D niye görmüyor bunu? :T

Geçen sene Cuma bomboştu sürekli Cumaya geçsin dedim almadılar. 5 reyting alan A/B`de 1. oluyordu. Bu sene Cuma doldu Cumaya aldılar.

Şimdi Çarşamba uygun. Çünkü Muhteşemden başka elle tutulur bir rakip yok. Muhteşemin özeti de 5 alıyor. Yalan Dünya banko 2. olur o gün. Muhteşem bittikten sonra zirveye çıkar. Totali de düzelir. Evet Kanal D al Çarşambaya son kararım. :bağır:

Gerçekten Kanal D niye görmüyor bunu? :T

Geçen sene Cuma bomboştu sürekli Cumaya geçsin dedim almadılar. 5 reyting alan A/B`de 1. oluyordu. Bu sene Cuma doldu Cumaya aldılar.

Şimdi Çarşamba uygun. Çünkü Muhteşemden başka elle tutulur bir rakip yok. Muhteşemin özeti de 5 alıyor. Yalan Dünya banko 2. olur o gün. Muhteşem bittikten sonra zirveye çıkar. Totali de düzelir. Evet Kanal D al Çarşambaya son kararım. :bağır:
carsambaya sevdaluk gelecek bosuna hayal kurma iki grupta da zirvede :d

haftasonu reytingler geç çıkıyo hala öğrenemediniz mi :D

Kiskirtma beni sevdaluk ofsaytsa kurtlar vadisi pusu 1. Dereceden gol tehlikesini kasti faulle engellemekten kirmizi karttir :D

Ratingler aky yuzunden coktu dun cok coştuk :D @mrt-06
gol tehlikesi değil gol oldu gol :kiki:
birinizde farklı bişeyle gelin la işlerine gelmeyince hemen vadiyi araya sokarlar sana yakışmıyo aga :D sevdaluk mevdaluk tutacak diziler değil açık ve net