16 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Aky'de silah patladı @mrt-06. :T: :X

İzliyo musun demedim ki :D Aynı olay izlediklerimden Kavak Yelleri ve Arka Sıradakiler'de de olmuştu o bölümler epey iyi gitmişti bakalım bu nasıl gidecek :D
Anneme sordum fragmanı daha görmemiş emin misin? :D

Ama klişenin dibi fakat ben seviyorum heyecan katıyor dizilere bence Halk'ta seviyor böyle olayları bende seviyorum. :X

23:45 - 00:00 #sbt #reyting'leri
1) STAR: 5.77
2) KANALD: 3.87
3) SHOW: 3.46

Anneme sordum fragmanı daha görmemiş emin misin? :D

Ama klişenin dibi fakat ben seviyorum heyecan katıyor dizilere bence Halk'ta seviyor böyle olayları bende seviyorum. :X
Klişe olmayan dizi mi var benim klişe dememe bakma diziyi kötülediğimden demiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece bu tür hikayeler eskiden tutardı şimdi bir heyecanı yok sonunu tahmin etmek hiç zor değil :A

@mrt-06 AKY 00:15 uzamiş :T: Hala Okan başlayacak:(
Üst üste 3 kez reklama girdi 😱 Bu bir ilk sanırım :D

Klişe olmayan dizi mi var benim klişe dememe bakma diziyi kötülediğimden demiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece bu tür hikayeler eskiden tutardı şimdi bir heyecanı yok sonunu tahmin etmek hiç zor değil :A
Akasya Durağı , Arka Sokaklar senin dediğin KY , AS ve mutlaka izlediğim birçok dizide böyle olaylar olmuştur ve senaryoya heyecan katmıştır o da Reyting'e yansımıştır. :D :D

Şimdide tutar bu konu bence GB'de de olmuştu hafıza kaybı galiba. (b) Zaten Haziran'a kadar idare etse yeter. :F