16 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bugünün saraylısı beklediğim gibi yükselmiş haftaya özetli yayınlanırsa rahat 5 reyting alır
buda cumartesi atv için fena bir sonuç değil,çünkü atv haftasonlarnı boş geçiriyordu
atv yakında ab grubunda da kanal d'den 2'inciliği alacaktır.
bu senenin ençok dizi tutturan kanalı oldu.
Bence Cumartesi dengeleri değeşecek gibi Bugünün Saraylısı ve Adını Kalbime Yazdım her hafta artıyorlar Arka Sokaklar ve Yetenek Sizsiniz artık çaptan düşmeye başladılar bile. :) :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Arka sokaklar tekrarına göre çok düşük. Ah tns bu ne kanal d düşmanlığı :kiki:
Adamlar Türk bayrağını ve Atatürk resmini sansürlemiyor sTara kızdığımda açtım ozaman şefkat tepeyi Atatürk resmiyle Türk bayrağını sansürlemişler PKK bayrağı görünüyordu sansürlememişler Mehter takımın şeriat bayrağıınıda sansürlememişler @yakup09

@xemrexxx @destere

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şefkat Tepe sonunda Acun'u geçip zirveye oturmayı başarmış. Süresinin uzamasıyla birlikte geç de olsa Acun'u geçebileceğini gördük. Artık zirveyi bırakmaz gibi.

Arka Sokaklar düşüş yaşasa da totalde Kanal D'nin gururu olmaya devam ediyor.

Fatih Harbiye iki grupta da iyi gitmiş tebrikler.

Adını Kalbime Yazdım ve Bugünün Saraylısı da iyi gitmişler tebrikler.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şefkat Tepe sonunda Acun'u geçip zirveye oturmayı başarmış. Süresinin uzamasıyla birlikte geç de olsa Acun'u geçebileceğini gördük. Artık zirveyi bırakmaz gibi.

Arka Sokaklar düşüş yaşasa da totalde Kanal D'nin gururu olmaya devam ediyor.

Fatih Harbiye iki grupta da iyi gitmiş tebrikler.

Adını Kalbime Yazdım ve Bugünün Saraylısı da iyi gitmişler tebrikler.
Sürece açık gönderme yapılmaz tabikide kırarlar puan ve Türk bayrağı ve Atatürk posterini sansürlemediği için kırıyor puan TNS ve SBT Yandaş TNS :bağır:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sürece açık gönderme yapılmaz tabikide kırarlar puan ve Türk bayrağı ve Atatürk posterini sansürlemediği için kırıyor puan TNS ve SBT Yandaş TNS :bağır:
Doğru haklısın. Tns Şefkat Tepe'ye de ayar çekip yükseltmiş herhalde. Bu kadar geç yayınlandığına göre sonuçlar. :)