TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Uzaklara dalmak ile ne alakası var onun. Kendini forumdaki "parlakçılara" beğendirmek için açı çeşitliliği sağlamışsın ahahahaha. Ayrıca, smile emoji kullanmama laf etmişsin. Yıl sonu yapılan yılın enlerinde hem komik hem de ciddi üye unvanlarını almak için öyle takılıyorum.

Ve yine ayrıca, "özelden verdiğin bilgiler gece çok işime yaradı demişsin". Bildiğin gibi aşırı tehlikeli bir cümle olmuş. Ya da sen tehlikeli olmasını istedin. ÇAKALSIN.
Aaaa ben bu fotoyu bura için çekmemiştim 1 hafta önce çektim o zamanlar program daveti almamıştım. :A Evet seni bayağı övdüm o kısmamı takıldın. :A

Hahaha fena anlamda dedim zaten. :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaaa ben bu fotoyu bura için çekmemiştim 1 hafta önce çektim o zamanlar program daveti almamıştım. :A Evet seni bayağı övdüm o kısmamı takıldın. :A

Hahaha fena anlamda dedim zaten. :F
Güzel övmüşsün ama adımın geçtiği 4 itirafın üstünü örtememiş. Bi' dahakine artık.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hangi konuya etiket yaptım la seni :A

Haziranda görüşürüz konusuna etiketlemişsin. @Harunnn60 'da sende etiket yaptınız.:A

O değilde senim reyting yarışma başlıyormuş isteyen beğensin demişsin ama etkisi olmamış. Söndü galiba etkin forumda tatlım :A Bi @S.G.A.T. beğenmiş oda Azeri zaten ne demek istediğini anlamamıştır.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,692
Puanı
1,061
Haziranda görüşürüz konusuna etiketlemişsin. @Harunnn60 'da sende etiket yaptınız.:A

O değilde senim reyting yarışma başlıyormuş isteyen beğensin demişsin ama etkisi olmamış. Söndü galiba etkin forumda tatlım :A Bi @S.G.A.T. beğenmiş oda Azeri zaten ne demek istediğini anlamamıştır.:A
Kimse görmemiştir o yazdığımı ondan beğenmemiştir :D ben bir başlatsam birçok kişi destek verir rahat ol :A havamın sönmesini buna bağlamış olman :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Öncelikle lan'lı konuşmak hakaret değildir. Empati hoşgörü gerektirir, ön yargıyla konuya bakarak empati falan yapamazsın.

"insanın önce ne dediğini anladıktan" sonra yapacağın empati artık empati değil yine senin bakış açındır.

Dini konularda çoğu zaman ikiniz de sınırı aşıp hakaret ediyorsunuz ama aynısı Deist veya ateislere yapıldığında özellikle sen çıldırıyorsun. Empati kuramıyorsun çünkü. "hayır ne alakası var" diyeceğini bildiğim için son kez mesajların linkini atacağım. Burada hakaret yok dersen benim diyecek bir şeyim kalmıyor zaten. :)
Lanlı konuşmanın hakaret seviyesini veya empatinin ne gerektirdiğini tartışan yok ama. Zaten önyargılı olmamak farklı görüşlere saygı duymak anlamına da geliyor.

İnsanın ne dediğini anlamadan empati yapamazsın zaten. İletişim kurmak için önce konuşmak ve birbirini anlamak gerekir. Empati bunlardan sonra yapılır dimi. :)

Konuyu Dark'tan, vadicilere oradan da dini meselelere getirmen mesajların absürtlüğünü ortaya seriyor zaten. Hakaret olduğunu iddia ediyorsan gider şikayet edersin. Her zaman yaptığın şey zaten. :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,995
Puanı
1,060
Ya benim hakkımda da zamanında benzer bir itiraf gelmişti foruma ilk üye olduğum zamanda, hiçbir şekilde ciddiye almadım. Burada her fırsatta senin iyi ki forumda olduğunu söylüyoruz belli ki bunu kıskanan biri sana bu itirafı yapmış ciddiye alacak bir şey değil o yüzden. ;)
Umarım bu yazılanları çok sevdiğim samimi olduğum insanlardan birileri yazmamıştır

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,735
Puanı
1,060
Kralsın. Aslında 'lan' dememek için kendimi tutuyorum bazen. Bilirsin, bazı cümlelerin sonuna 'lan' ifadesi çok yakışır, ama ona rağmen kullanmıyorum.

Kralsın2x. Aa, nesine dikkat edeyim?

Tehlikeli bir kelime. İnsanlar bunu cımbızlayıp üstüme sıfat olarak monte edebilir. Övgü için teşekkürler canım. Yarın falan sana kısa bir soru soracağım özelden.
Bazen farklı olayım derken dozunu kaçırdığın yerler oluyor. Bunu kabullen ve dikkat etmeye çalış. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Sezonu açtık şaka maka :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
Lanlı konuşmanın hakaret seviyesini veya empatinin ne gerektirdiğini tartışan yok ama. Zaten önyargılı olmamak farklı görüşlere saygı duymak anlamına da geliyor.

İnsanın ne dediğini anlamadan empati yapamazsın zaten. İletişim kurmak için önce konuşmak ve birbirini anlamak gerekir. Empati bunlardan sonra yapılır dimi. :)

Konuyu Dark'tan, vadicilere oradan da dini meselelere getirmen mesajların absürtlüğünü ortaya seriyor zaten. Hakaret olduğunu iddia ediyorsan gider şikayet edersin. Her zaman yaptığın şey zaten. :)
Ahmet Çakar avatarını niye değiştirdin, bana bunun hesabını ver?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ayy bana ne kadar düşman varmış mesaj kasıyor demişsiniz,ben kendi kendime konuşmuyorum beni etiketliyorlar bende cevap veriyorum konular uzuyor gidiyor ben tek başıma bi halt yapmıyorum,haftalık mesajda da zirve falan umrumda değil alın zirvenizi başınıza çalın.Benim mesajlarım zaten goygoy mesajlar kalite arayanın kendi aptaldır.
Sen nasıl bir kralsın? Forumdaki konuların dışına çıkılan mesajlar zaten bu forumu ayakta tutuyor. Hâlâ anlayamamışlar.