TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Beni sormuşsun konuk arkadaşa keşke sormasaydın @Ahmed :)

Kendisi konuşmuş bende 2 çift laf edeyim. Ölmesi ile ilgili bir şey söylemedin ciddi olarak. O lafı söylediğimde gayet iyi anlaşıyorduk bir anda o şakayı ciddiye alıp beni manipüle etmeye çalıştı ve sonra tehdit vs etti ama sıkıntı yok. Düşüncesini önemsemiyorum o beni iyi bilsin diye uğraşmıyorumda zaten.

Geri döndüğünde beri çeşitli şekilde benimle iletişime geçmeye çalışan kendisi.
Ben o tehditinden sonra ilgilenmediğim için geri dönüş yapmıyorum konuşmuyorum bile. Ama kendisi konuşmak için türlü alıntılar ve etiketler yapıyor. Madem kötü biriyim uzak dur ve alıntı yapıp etiket yapma. BaBy Canım:))
Ben 10 kişi ismi verdim, kaç tanesini isterse cevaplamasını söyledim. Atacan da kimseyi kırmadan hepsini cevaplamış. :X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,491
Puanı
1,061
Yalnız bir konuşma adabı vardır birde konuşma tarzı. @DarkLegenD hiçbir zaman lanlı lunlu konuşmadı, sadece yorum tarzı biraz daha farklıydı. Empati yapmadan önce karşındaki insanın ne dediğini anlamak lazım ama. :)
Öncelikle lan'lı konuşmak hakaret değildir. Empati hoşgörü gerektirir, ön yargıyla konuya bakarak empati falan yapamazsın.

"insanın önce ne dediğini anladıktan" sonra yapacağın empati artık empati değil yine senin bakış açındır.

Dini konularda çoğu zaman ikiniz de sınırı aşıp hakaret ediyorsunuz ama aynısı Deist veya ateislere yapıldığında özellikle sen çıldırıyorsun. Empati kuramıyorsun çünkü. "hayır ne alakası var" diyeceğini bildiğim için son kez mesajların linkini atacağım. Burada hakaret yok dersen benim diyecek bir şeyim kalmıyor zaten. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben 10 kişi ismi verdim, kaç tanesini isterse cevaplamasını söyledim. Atacan da kimseyi kırmadan hepsini cevaplamış. :X

Evet yine çok yapıcı aşırı titiz bir cevap olmuş. Kötü niyetli vs diyerek ne kadar özenle kimseyi kırmadan yazdığını bir kez daha ispatlamış:X

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Sinirini öyle çıkarmış işte arkadaş. :A
Bu işe de bi el atmak lazım. Milleti karalamak bu kadar kolay olmamalı. Çamur at izi kalsın olmaz ki. Bence 1 üye başka üye(veya üye grubu) hakkında sadece 1 itiraf yapabilsin. Fazla yapınca da sormadan birleştirilmeli. @Ahmed @mrt-06 @Aserat
Yok zaten tek o kişide öyle durum vardı, ben de 2 itiraf halinde paylaşdım. 1i ayrı, digerleri hepsi bi arada. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yalnız bir konuşma adabı vardır birde konuşma tarzı. @DarkLegenD hiçbir zaman lanlı lunlu konuşmadı, sadece yorum tarzı biraz daha farklıydı. Empati yapmadan önce karşındaki insanın ne dediğini anlamak lazım ama. :)
Kralsın. Aslında 'lan' dememek için kendimi tutuyorum bazen. Bilirsin, bazı cümlelerin sonuna 'lan' ifadesi çok yakışır, ama ona rağmen kullanmıyorum.

@DarkLegenD'a fena giydirmişler. Abartmayın, insanların konuşma şekli sizi ilgilendirmez.

Aslında biraz dikkat edersen fena olmaz Eros'cum. :A
Kralsın2x. Aa, nesine dikkat edeyim?

Yorumun için teşekkür ederim @mrt-06 ben geleceğimi hayli karanlık görüyorum ama umarım iyi düşünmekten zarar gelmez sonuçta. :) Seni daha önce görmüş gibiyim o yüzden yüzüne şaşırmadım, beklediğim gibi çıktın ama sesinin Afet hoca sesine benzediğini düşünüyordum, beklenenden daha kalın ve oturaklı bir ses çıktı umarım Nazım Hikmet şiirleri de seslendirip yüklersin Youtube'a. :D

@DarkLegenD e gereğinden fazla yüklenilmiş, böylesine ironik ve zeka dolu absürd mesajlara sahip birinin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. DarkLegend zirzop mudur? Hayır adamdır. :D
Tehlikeli bir kelime. İnsanlar bunu cımbızlayıp üstüme sıfat olarak monte edebilir. Övgü için teşekkürler canım. Yarın falan sana kısa bir soru soracağım özelden.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Ölmem için beddua eden insana gül mü atacaktım lafa bak? Az bile dedim. :X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,491
Puanı
1,061
çok fazla takıyorsun demişsin ayrıca insanın üstüne gelinirse tabii takar biraz ama sonra aman neyse ne diyorum kendileri bilir canı sağolsun onların benim içim rahat ban da olacaksa olsun :)
Ban alacağını düşünmüyorum.
İnsanın üstüne gelinirse diyorsun 10'dan fazla itiraf yapmışsın tabi ki kendilerini savunacaklar. :D Dediğim gibi yaptığın itirafları anlayamadım. Bir şeye dayanmıyor. Sinir hali ile yapmışsın gibi. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,527
Puanı
1,060
Ban alacağını düşünmüyorum.
İnsanın üstüne gelinirse diyorsun 10'dan fazla itiraf yapmışsın tabi ki kendilerini savunacaklar. :D Dediğim gibi yaptığın itirafları anlayamadım. Bir şeye dayanmıyor. Sinir hali ile yapmışsın gibi. :D
ben benim onlar hepsi demedim neyse sen bilirsin sinirle ne alaka size öyle geliyor neyse :D kendileri bilir :D