TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,505
Puanı
1,061
İtirafları beğenmedim, çoğu iftira tarzında bir şeylere dayanmıyor. İlk hafta acemiliği diyelim. :D

İtiraf 4. Çok saçma bu. Forumun tüm haber yükünü büyük ölçüde bu ikili çekiyor zaten. Aserat ve Yiğit'e yalan haber açıyorsunuz demek neyin kafası. :D

İtiraf 9. Forumda şizofren yok bence. Kimse arkadaş sırf Deniz'in moralini bozmak için yaptığını düşünüyorum. "Askerlik yapmadı aslında" geyiğini ciddiye almanın başka açıklaması olamaz. :D

İtiraf 10. Adam 5 yıl forum için çalıştıktan sonra emekliye ayrıldı, rahatladı. Bu rahatlama sana soğuk havası vermiş olabilir. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
İtirafları beğenmedim, çoğu iftira tarzında bir şeylere dayanmıyor. İlk hafta acemiliği diyelim. :D

İtiraf 4. Çok saçma bu. Forumun tüm haber yükünü büyük ölçüde bu ikili çekiyor zaten. Aserat ve Yiğit'e yalan haber açıyorsunuz demek neyin kafası. :D

İtiraf 9. Forumda şizofren yok bence. Kimse arkadaş sırf Deniz'in moralini bozmak için yaptığını düşünüyorum. "Askerlik yapmadı aslında" geyiğini ciddiye almanın başka açıklaması olamaz. :D

İtiraf 10. Adam 5 yıl forum için çalıştıktan sonra emekliye ayrıldı, rahatladı. Bu rahatlama sana soğuk havası vermiş olabilir. :D
DiziTutkunu'nu kaale alma aşkım. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Tüm sezonların en ağır itirafı bana geldi. Çakma FOX'culuk.. :A

Sesini çok beğendim ben de benim ciyak ciyak çıkıyor videolarda asla dinleyemem kendimi. :F @mrt-06 :bhr:

Özlemişiz eline sağlık. :Z @Ahmed

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
@DarkLegenD'a fena giydirmişler. Abartmayın, insanların konuşma şekli sizi ilgilendirmez.

Aslında biraz dikkat edersen fena olmaz Eros'cum. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Oha @mrt-06 o ses senden mi çıkıyor? :eek: Ben senden daha yumuş ses bekliyordum. Fotoğrafları görmüştük zaten. :Z

Keçiören'e köy demek ne demek? Bakanlıkların arkasındasın oralar da köy. :A Meşhur Ankara kaldırımları ve soğuk havasını da Fav10'a tanıtmışsın. Emeklerinize sağlık canlarım @Ahmed @mrt-06 :bhr:
Niye şaşırdın. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beni sormuşsun konuk arkadaşa keşke sormasaydın @Ahmed :)

Kendisi konuşmuş bende 2 çift laf edeyim. Ölmesi ile ilgili bir şey söylemedin ciddi olarak. O lafı söylediğimde gayet iyi anlaşıyorduk bir anda o şakayı ciddiye alıp beni manipüle etmeye çalıştı ve sonra tehdit vs etti ama sıkıntı yok. Düşüncesini önemsemiyorum o beni iyi bilsin diye uğraşmıyorumda zaten.

Geri döndüğünde beri çeşitli şekilde benimle iletişime geçmeye çalışan kendisi.
Ben o tehditinden sonra ilgilenmediğim için geri dönüş yapmıyorum konuşmuyorum bile. Ama kendisi konuşmak için türlü alıntılar ve etiketler yapıyor. Madem kötü biriyim uzak dur ve alıntı yapıp etiket yapma. BaBy Canım:))

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
İtiraf 5
Ekşi'ye üye olmak, yazarlığa yükselmek falan zor iş diye onunla uğraşmak yerine burada Ekşi yazarı olmaya karar verdim. :-)

Gardaşım sohbetin çok güzel olmuş. Attığın güzide fotoğraflar ve video da gecemi aydınlattı...... @mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Askerdeyken bile yine ön plana düşen itiraflar gelmiş bana popülerliğim hiç sönmüyor anacım :A askere gittim Yalnız :F

Atacanım şahane sesin var benle ilgili düşüncen için de teşekkür ederim :D kot kafalar iyiydi ama ne yapalım :A

Abartmışlar. Yani o kadar askeri üniforma ile resim attın vs düşünülmeden yazılmış o itiraf.:D Ama beni çekemediğin ve kıskandığın konusunda haklı o itiraf.:A
İtiraflarda dedikodu yapmayı özlemişim @Harunnn60 :A