TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Yorumun için teşekkür ederim @mrt-06 ben geleceğimi hayli karanlık görüyorum ama umarım iyi düşünmekten zarar gelmez sonuçta. :) Seni daha önce görmüş gibiyim o yüzden yüzüne şaşırmadım, beklediğim gibi çıktın ama sesinin Afet hoca sesine benzediğini düşünüyordum, beklenenden daha kalın ve oturaklı bir ses çıktı umarım Nazım Hikmet şiirleri de seslendirip yüklersin Youtube'a. :D

@DarkLegenD e gereğinden fazla yüklenilmiş, böylesine ironik ve zeka dolu absürd mesajlara sahip birinin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. DarkLegend zirzop mudur? Hayır adamdır. :D
Afet hocanın da sesi kalın aslında. :A Teşekkürler zaten öyle kendi kendime seslendirme yapıyorum arada. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Çok geç, ben hep aileme derim ben çok geç dünyaya gelmişim diye. O yüzden aynı şeyi kendi evladıma yapmıycam mümkün olduğunca genç evlenmek istiyorum. :F Hatta 2 sene içinde bence olacak içimde öyle bir his var. :A
Davetiye konusunu şimdiden bekliyorum :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Onu fark ettim zaten dediğim gibi zaten bir sorun yok ama yazıp çizmiyoruz artık. Ben askere gittim geldim uzun bir süreç geçti üstünden öncesinde geçen onca süre araya mesafeler girdi ve soğuttu ayrı geçen günleri. Yani şu an gelse yine konuşurum forumda ama o kadar :D
Peki. :D Senle düet yapalım mı sen tizden gir ben pesten güzel bir şey çıkarabiliriz. :F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,491
Puanı
1,061
asla algı yapmam sen öyle üdüşünmüşsün neyse senin cde canın sağolsn:)
"banlarsan keyfin bilir ne yapayım yanibanlama mı diyeyim bendn sana teklif direk sil üyeliğimi madem hep dedim bunu :)"
Keyfin bilir banlarsan banla demişsin öyle bir durum yok ki düşünceni söylemekte tabi ki özgürsün ama itirafların pek anlaşılır değil.
Yiğit veya aserat'ın açtığı konuların çoğu tahmin konusu değil kesinleşen haberlerin konusu. Yani adamlar tahmin etmiyor, olanı yazıyor. O yüzden o haberlerin yanlış çıkma ihtimali neredeyse yok. Buna rağmen öyle itiraflar yapman sanki sadece sinirini almak için yazmışsın hissi veriyor bana. :)
Keşke sen de herkes gibi forumda eğlensen çok fazla takıyorsun sanki bazı şeyleri. Ne gerek var. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,527
Puanı
1,060
"banlarsan keyfin bilir ne yapayım yanibanlama mı diyeyim bendn sana teklif direk sil üyeliğimi madem hep dedim bunu :)"
Keyfin bilir banlarsan banla demişsin öyle bir durum yok ki düşünceni söylemekte tabi ki özgürsün ama itirafların pek anlaşılır değil.
Yiğit veya aserat'ın açtığı konuların çoğu tahmin konusu değil kesinleşen haberlerin konusu. Yani adamlar tahmin etmiyor, olanı yazıyor. O yüzden o haberlerin yanlış çıkma ihtimali neredeyse yok. Buna rağmen öyle itiraflar yapman sanki sadece sinirini almak için yazmışsın hissi veriyor bana. :)
Keşke sen de herkes gibi forumda eğlensen çok fazla takıyorsun sanki bazı şeyleri. Ne gerek var. :D
ben sadece artık şunu diyorum kardeşim isterse banlasın silsin kendi bilir bu kadar diyeceğim :) :) :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,527
Puanı
1,060
çok fazla takıyorsun demişsin ayrıca insanın üstüne gelinirse tabii takar biraz ama sonra aman neyse ne diyorum kendileri bilir canı sağolsun onların benim içim rahat ban da olacaksa olsun :)