TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hangisi oluyor o. :F
2 tane gözlüklü FBI ajanını öldürdükten 1 saat sonra yakalanıp hapishaneye giriş işlemleri yapılan pis, içkici, uyuşturucu bağımlısı gibi yanlamasına poz verdiğin fotoğraf. İtiraf et, ropörtajdan önce birini mi öldürdün? Çünkü aşırı profesyonel bir şekilde poz vermişsin.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
2 tane gözlüklü FBI ajanını öldürdükten 1 saat sonra yakalanıp hapishaneye giriş işlemleri yapılan pis, içkici, uyuşturucu bağımlısı gibi yanlamasına poz verdiğin fotoğraf. İtiraf et, ropörtajdan önce birini mi öldürdün? Çünkü aşırı profesyonel bir şekilde poz vermişsin.
O an uzaklara dalmıştım, efkarlı bir haldeyken geleceği düşünüyordum hemen resmettim. :F Beğenmene sevindim. :A Videoya ne diyorsun. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Takılmamak elde mi ben onların sandığı gibi bi insan değilim,en çok sizlerle muhabbetim var sizde öyle düşünüyorsanız alıp başımı gidiyim ben
Ya benim hakkımda da zamanında benzer bir itiraf gelmişti foruma ilk üye olduğum zamanda, hiçbir şekilde ciddiye almadım. Burada her fırsatta senin iyi ki forumda olduğunu söylüyoruz belli ki bunu kıskanan biri sana bu itirafı yapmış ciddiye alacak bir şey değil o yüzden. ;)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O an uzaklara dalmıştım, efkarlı bir haldeyken geleceği düşünüyordum hemen resmettim. :F Beğenmene sevindim. :A Videoya ne diyorsun. :A
Uzaklara dalmak ile ne alakası var onun. Kendini forumdaki "parlakçılara" beğendirmek için açı çeşitliliği sağlamışsın ahahahaha. Ayrıca, smile emoji kullanmamama laf etmişsin. Yıl sonu yapılan yılın enlerinde hem komik hem de ciddi üye unvanlarını almak için öyle takılıyorum.

Ve yine ayrıca, "özelden verdiğin bilgiler gece çok işime yaradı demişsin". Bildiğin gibi aşırı tehlikeli bir cümle olmuş. Ya da sen tehlikeli olmasını istedin. ÇAKALSIN.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,527
Puanı
1,060
beni en iyi @vadikızı ve @turkuazz bilir bunu da ekleyeyim ne kadar iyi sakin birii olduğumu :) :innocent: ff nin tek kazandırdığı şey onlar. :):kissingheart: ban da yersem yerim sonra pat diye kısaca, herkese iyi akşamlar :)