Sohbet & Muhabbet Konusu

Yalnız buna da şimdi ne desem bilemedim... AAT gerçekten başka bir detay... Zamanında kendisi için bir yerli dizi izlediğim olmuştur... İtiraf ediyorum... @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock
Normaldir Enes yoldaşım… Kendisinin yoldan çıkarıcı bir güzelliği var… Senin gibi bir sanat düşkününü bile esir almış…

Sakın daha fazla devam etme... Dur orda... Burası film yorumlama konusu... @MasacRE @Bully @Sherlock

Normaldir Enes yoldaşım… Kendisinin yoldan çıkarıcı bir güzelliği var… Senin gibi bir sanat düşkününü bile esir almış…
SYDNEY SWEENEY Mİ... O zaman o kutsal kelime geliyor hazır mısınız yoldaşlarım...

images (30).jpeg
OOOOOOYYYYYYYYYYŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

@bazinga dünya para döktü dönmemiz için bize bir şey yapmaz.. @Sherlock @MEnes

Öyle ulu orta yerde dillendirmeseydin iyiydi. Kapalı kapılar ardında yapmıştık o anlaşmayı canım yoldaşım :A
Çok tehlikeli konuları böyle konuşarak pek iyi etmedin yoldaşım ama dediğin gibi bize bir şey yapmaz... :A @bazinga
------

Gözü de değerlendireceğiz Gö.ü de canım yoldaşım hiç merakın olmasın bu konuda... @Maskeli Fedai @Sherlock @Bully
Yaaaaa ben bu sapıkların arasına yine nasıl düştüm acaba... :A

Çok tehlikeli konuları böyle konuşarak pek iyi etmedin yoldaşım ama dediğin gibi bize bir şey yapmaz... :A @bazinga
------

Yaaaaa ben bu sapıkların arasına yine nasıl düştüm acaba... :A
En büyük sapık sensin şimdi yoldaşım. Gerçek düşüncelerini buraya döksen forum bir de bu sebepten sallantıya girer :A @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes