Sohbet & Muhabbet Konusu

Vay hain vay... Film puan skalası 9'dan başlayan bir insansın bana laf etmeye hakkı yoktur.. @Maskeli Fedai
------

Balonlara acımayız gereken neyse yaparız...
Hadi oradan iftiracı herif... Benim puanlamalarım tamamen objektif değerlendirmelerdir... @Maskeli Fedai
------

Leo abimin başyapıtına nasıl düşük verir.. @MasacRE
Veriyor işte böyle de leş bir insan maalesef.. @MasacRE

Gerçekten diyecek söz tükendi bende... Bu adam zaten sen pek bilmezsin ama sanata da inanılmaz bir ara verdi taaa ne zamandır... Zorla film izletiyorduk leş herife, adaşım şahittir... @Sherlock
ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ...

Sanat bizim göbek adımız. Biz sanatla iç içe bir bütünüz. Asla ayrılamayız... @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: MEnes
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: MasacRE and MEnes
Yalnız buna da şimdi ne desem bilemedim... AAT gerçekten başka bir detay... Zamanında kendisi için bir yerli dizi izlediğim olmuştur... İtiraf ediyorum... @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock

Forumu parlak boyundurluğundan kurtarıp sultanlarımızın egemenliği haline getirmek boynumuzun borcudur elbette…

En favori P harfi ile başlayan sektördeki oyuncular diye bir etkinlik başlatmamız lazım.. @Sherlock

Aman hocam daha yeni döndük foruma. Gelir gelmez kapattırmayalım şimdi :A

(İki gün sonra komple gittiler) @MasacRE

Hahahahahaha... İşte biz de böyle RUH HASTASI bir topluluğuz... Her şey ama her şey olabilir... @MasacRE @Sherlock
Yaşandı…
Yaşanmadı…
Fes resmi…