2022 En Favori Üye 2022 Başlıyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok tehlikeli bir kadınsın ortağım...

Yoo. :A
Animation Lying GIF

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Aynı Acun.. tehlike yok ama fena olmak isterse kimseyi tanımaz :A
------

Gece gece uyutmayacan beni kesin Akrep videosu :A
Bu arada sen ve @Sherlock bana etkileşim hit vs dedinizde. Konularım 12 olmadan geldi yani gelecek her yorum ve hit hiç bir katkı sağlamayacak yeni haftaya :A ince düşünseydim 5 dakika daha geç açmalıydım :A
Artık final konusunda telefi ederiz bir şekilde :A

Bu arada sen ve @Sherlock bana etkileşim hit vs dedinizde. Konularım 12 olmadan geldi yani gelecek her yorum ve hit hiç bir katkı sağlamayacak yeni haftaya :A ince düşünseydim 5 dakika daha geç açmalıydım :A

Sen şimdi bu şirinlere şenlik şirin hareket ile bizi kandırmaya mı çalıştın. @Sherlock gibi nickinde Sherlock olan birinden bu oyunlar kaçmaz. Birde Akrep burcu Yakamoz bunları yemez. :A :A

Sen şimdi bu şirinlere şenlik şirin hareket ile bizi kandırmaya mı çalıştın. @Sherlock gibi nickinde Sherlock olan birinden bu oyunlar kaçmaz. Birde Akrep burcu Yakamoz bunları yemez. :A :A
@Yakamoz-Asi haklı, böyle yaparak gelecekte yapacağın reyting oyunlarına zemin hazırlamışsın işte. :A

Şu moddasın tam olarak:

Funny (139).JPG

@Yakamoz-Asi haklı, böyle yaparak gelecekte yapacağın reyting oyunlarına zemin hazırlamışsın işte. :A

Şu moddasın tam olarak:

Ekli dosyayı görüntüle 119983
Keşke 5 dakika daha geç açsaydım. Kaybettik tüh sjsjjsjs

Sen enleri çabuk aç bu hafta. O ilk kaoslu konum ile Survivor konusu kapışacak mesaj kısmında, aaaa dur Survivor da benim konu :A
Aynen modum o :A 2022 güzel kapattım, 2023 güzel açacağım :A
F7A04086-CF91-476A-B8B7-9D6C1D8D2CD0.png

Sen enleri çabuk aç bu hafta. O ilk kaoslu konum ile Survivor konusu kapışacak mesaj kısmında, aaaa dur Survivor da benim konu :A
Ekli dosyayı görüntüle 119984
Bu nasıl bir para hırsıymış arkadaş, bütün İsveç'i alacak kadar reyting aldın işte dur artık. :A

Bugs Bunny Money GIF by Looney Tunes

Ekli dosyayı görüntüle 119984

İşte bu bizim bildiğimiz Dosi. Evet yakaladık. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc