Kısa Kısa Yabancı Dizi Haberleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem
Avengers'da da oynayan kadın bu, yakında dizisi çıkacak. İzlersin sen de :A

Yavaş yavaş pişman olmaya başladığını hissediyorum bizimle birlikte izlemediğin için :A Her geçen gün bu pişmanlığın artmaya devam edecek :A
@Yiğitt @Harunnn60 a güveniyorum ben hem beni bekledikleri için uzadı bizim ekip ruhumuzu bozamazsın kütük bey :Z :Z :Z

Showtime, Ray Donovan’ı 7. sezon sonunda iptal etti.

@bazinga @Tolstoyevski @Forumdash
Çok geç kaldılar. 5. sezonda konu olarak tıkanmıştı iyice, 5 final olmalıydı. Ayrıca ben nedense daha önce final sezonunu duyurmuşlardı ve 6 finaldi diye kalmış aklımda. Sonra 7'yi görünce herhalde 7 idi final dedim ama o da aslında öyle değilmiş. :D

@Yiğitt @Afet Güçverir nasıl duruyor? 18 Eylül'de imiş. Şans vereyim mi sizce netten? Bir tanıtıma bakın siz de. Gizem sır korku varmış az da dram.

Eskiden bunun filmi olmuş, çok da beğenilmiş. @Angelica @Turkuazz

1596606237627.png

• Harika
Reactions: mrt-06
IMG_20200911_113506.jpg

@bazinga sen Fresh prince of Bel-Air dizisini izlemişmiydin? 6 sezon 150 bölümdü. Bugünlerde ekip bir araya geldi (dün olması gerek) ve 30. Yıl nedeniyle yeni bölüm çekilecek. Kasım ayında HBO Max orda yayınlanacak bölüm. Ben çok severek izliyordum. Bakarım :Z

Bunun yanı sıra Will Smith bu dizinin drama versiyonunu çekmeyi planlıyor.
Konu olarak açabilirdim ama neyse burda olsun haberi :A

Edit: bu konudaki ilk mesajımmış :A

Ekli dosyayı görüntüle 91927
@bazinga sen Fresh prince of Bel-Air dizisini izlemişmiydin? 6 sezon 150 bölümdü. Bugünlerde ekip bir araya geldi (dün olması gerek) ve 30. Yıl nedeniyle yeni bölüm çekilecek. Kasım ayında HBO Max orda yayınlanacak bölüm. Ben çok severek izliyordum. Bakarım :Z

Yok izlemedim, HBO Max bize de gelirse düşünürüz. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Bu sefer öyle bir şeye takılırsa ilgili firmaya boykot kampanyası düzenlenmesi konusunda öncülük ederim. :A

Forum olarak bu tür bir kampanya başlatabiliriz, arkamızda dünya devi bir firma olmuş olacak sonuçta. :A Hatta içeriklerini burada yayınlamaları için anlaşma falan yaparsın. :A

• Harika
Reactions: bazinga
Ekli dosyayı görüntüle 91927

Şunun tamamını izlemek için sabırsızlanıyorum. Çok güzel görünüyorlar.