Kısa Kısa Yabancı Dizi Haberleri

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Efsaneler efsanesi oyunun dizisi gümbür gümbür geliyor ve Game of Thrones’un seneler önce bırakmış olduğu koltuğa oturma potansiyeli var. Umarım hayal kırıklığı yaratmayan epik bir yapım olur oyunu gibi...

@Sherlock @bazinga @Harunnn60 @Forumdash @DarkLegenD @Aserat @MasacRE @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Efsaneler efsanesi oyunun dizisi gümbür gümbür geliyor ve Game of Thrones’un seneler önce bırakmış olduğu koltuğa oturma potansiyeli var. Umarım hayal kırıklığı yaratmayan epik bir yapım olur oyunu gibi...

Oyunlarının tamamını oynayamadım bilgisayarım iyi değil diye amma velakin bu fragman beni gaza getirdi gerçekten. Kesinlikle o efsane olma potansiyeline sahip bir iş, batırılmaz umarım...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
  • Üzücü

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Özellikle Henry Cavill baya iyi duruyor, rolü boşuna istemediğini kanıtlayacak sanki Geralt performansıyla. Oyun serisi aslında kitaptan uyarlama, bu dizi ise doğrudan kitaptan uyarlanacak diye biliyorum. Tabii dizinin yapılmasının önünü oyunun kusursuzluğu açtı. Oyunu, oyunun dünyasını, evrenini, karakterlerini, hikayesini ve hatta müziklerini o kadar çok sevdik ki, beklentimiz tavan yaptı. Netflix’in yüksek bütçeli ve uluslararası dizilerinin genelde ilk sezonları muazzam oluyor. Fragmana bakılırsa The Witcher’ın dizisi, bunu bize köküne kadar vaadediyor. Özellikle bu muazzam fragman sonrası diziye olan merakım iyice arttı, umarım yüksek beklentilerimiz sonuna kadar karşılanır.

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Üzücü

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2. sezonumuz da var, iptal etme. Başka bir şeyler de izle bari üye olduysan. :A
Diğer sezon gelince aktifleştiririm tekrar :A Bartu Ben izliyorum şu an, o bitince de Bozkır izleyeceğim :A Ha bir de The Handmaid's Tale'nin kalan bölümlerini oradan izledim o da güzel oldu :D

• Harika
Reactions: Yiğitt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Ohoo Türkiye'ye kim bilir ne zaman gelir bu :A Blu Tv neyine yetmiyor hem Disney+ da neymiş :A
Ben de geçen ay aldım Blu Tv. Behzat bitince de iptal ederim :A
Türkçe sitesi var iyi misin :A
Lizie mcguire dizisi de var disney+ da :oley: o zaman veriyorum müziği @Çiğdem @serhatt @xBUGRAx @vadikızı kaçılın kenara :A.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Lizie mcguire dizisi de var disney+ da :oley: o zaman veriyorum müziği @Çiğdem @serhatt @xBUGRAx @vadikızı kaçılın kenara :A.
Wanda Maximoff varken bunlar da kimmiş :A Biz @Çiğdem le beraber güzeller güzeli Wanda'yı izleyeceğiz :bhr:

latest

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060