Kısa Kısa Yabancı Dizi Haberleri

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu başlıkta ayrı konu açmayı gerektirecek kadar önemli olmayan yabancı dizi haberlerini paylaşabilirsiniz.

Eğer isteyen olursa burada paylaşılan kısa haberleri genişleterek ayrı konuya da çevirebilir.

Lütfen önemli olan, forumda ilgi görebilecek haberleri detaylandırarak ayrı konudan açmaya çalışalım. Burası daha önemsiz, kıyıda köşedeki işler için kalsın. :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Konu benim isteklerimi karşılamak için açılmış gibi sanki. :A

Sürekli nereye yazayım diye oraya buraya atıyordum. :T:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Limitless dizi oluyor..

CBC kanalı, Bradley Cooper ile Robert De Niro’nun başrollerde yer aldığı 2011 yapımı Limit Yok (Limitless) filmi için, uyarlama çalışmalarına başlandığını duyurdu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
WE TV, yayınlamaya başladığı ilk dizisi The Divide'ı düşük reytingler nedeniyle iptal etti...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aaaaaa nasıl iptal edildi :eek::eek::eek::eek:
3.sezonu vardı tabikide cnm 2.sezon finali çok heyecanlı bitmişti 3.sezonu bekliyordum merakla kesinmi iptal olduğu :T
Bi satırlık haber olarak paylaşmişlar :X Yalan değildir bence, zaten kanal küçük kanal oldugu içn ağır gelmiştir kanala:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
USA dizisi Royal Pains iki sezon daha yenilenmiş ve sekizinci sezonu görmesi kesinleşmiş.

12 Monkeys Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

1995 Yapımı kült film olan 12 Maymun'un aynı adlı dizisi 2015 yılında SYFY kanalında yayınlanacak.

Dizide James Cole (1995 Yapımı filmdeki Bruce Willis) karakterini Aaron Stanford üstleniyor.

Konu halinde de açılabilirmiş bu. :)

Limitless dizi oluyor..

CBC kanalı, Bradley Cooper ile Robert De Niro’nun başrollerde yer aldığı 2011 yapımı Limit Yok (Limitless) filmi için, uyarlama çalışmalarına başlandığını duyurdu.
Konusunu açacaktım bunu da ama kaldı bari burada yorumlayım. Film güzeldi ama dizide ilginçliği koruması zor. Forever'a dönebilir CBS'te olduğu da düşünülürse. :)

Bradley Cooper yapımcı olacakmış bu arada dizide.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
USA dizisi Royal Pains iki sezon daha yenilenmiş ve sekizinci sezonu görmesi kesinleşmiş.

Konu halinde de açılabilirmiş bu. :)

Konusunu açacaktım bunu da ama kaldı bari burada yorumlayım. Film güzeldi ama dizide ilginçliği koruması zor. Forever'a dönebilir CBS'te olduğu da düşünülürse. :)

Bradley Cooper yapımcı olacakmış bu arada dizide.
Forever'ı niye kötüledin ki şimdi, kendi halinde bir dizi sevimli bişidir. :A

Ben filmi izledim mi onuda hatırlamıyorum, adam bişi içip süper zeka oluyordu onuda fragmanda mı gördüm yoksa bir kesitini mi izledim emin değilim, çok fazla öne çıktığı için yazdım buraya zaten.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Forever'ı niye kötüledin ki şimdi, kendi halinde bir dizi sevimli bişidir. :A

Ben filmi izledim mi onuda hatırlamıyorum, adam bişi içip süper zeka oluyordu onuda fragmanda mı gördüm yoksa bir kesitini mi izledim emin değilim, çok fazla öne çıktığı için yazdım buraya zaten.
Kötülemek değil de yani ilginçliği kayboluyor. Limitless da ilk birkaç bölüm ilginç gelir sonra kendini tekrar edip konudan gelen o ilginçlik azalır. Sağlam senaryosu olup konuyu genişletirlerse o ayrı tabii. :):)

Hatırladığın kısım doğru ama nereden hatırladığını ben bilemem. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
NBC, Marry Me için 5 bölümlük yeni sipariş verdi. Buna göre dizi 18 bölüme uzadı. Fakat dizi için çok da olumlu bir anlama gelmiyor bu...