Kicktipp ⚽ - Süper Lig 2021-22 Sezonu Tahmin Etkinliği | Başvuru Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Süper Lig'in 2021-2022 sezonunun başlamasına sayılı gün kala skor tahmin yarışması etkinliği olan Kicktipp ile bir kez daha karşınızdayız. :Z

Geçtiğimiz ayda EURO 2020 TAHMİN etkinliğinde yer alan tüm isimler, otomatik olarak etkinliğe sistem tarafından dahil edildi. Bu isimler arasından bu turnuvada yer almak istemeyenlerin bu konu altından bu durumu belirtmeleri yeterlidir.

6ztp4bd.png

Geçtiğimiz sezon Süper Lig adına düzenlenen ve oldukça yüksek bir katılım oranına erişen ve ardından geçtiğimiz ay EURO 2020 Mini etkinliğiyle devam ettirdiğimiz etkinliğin yeni sezonuna katılmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayıp Kicktipp sistemine kayıt olarak kolayca Fav10 Tahmin Ligine kaydolabilirler.

www.kicktipp.com

Fav10 EURO 2020 Tahmin Turnuvası

Predictor game
www.kicktipp.com
www.kicktipp.com

Başvuraların ve anketlerin tamamlanmasının ardından önümüzdeki hafta etkinliğin 2021-2022 sezonuna dair genel konusu açılacaktır. Bu sezon her hafta konu açmak yerine ligin ilk yarısı için tek bir konu, ikinci yarısı için tek bir konu çatısı altından gidilecektir ve etkinliği @Tolstoyevski ile bu plan dahilinde yürüteceğiz.

Etkinliğin içeriği ve puanlama sistemi, önümüzdeki günlerde yarışmacılara sunulan anket neticesinde belirlenecektir.

Etkinliği ilk 3'te bitirenlere sezon sonunda "etiket ödülü" teslim edilecektir.

Geçtiğimiz sezon Süper Lig etkinliğinde yer alan tüm isimler, otomatik olarak etkinliğe sistem tarafından dahil edildi. Bu isimler arasından bu turnuvada yer almak istemeyenlerin bu konu altından bu durumu belirtmeleri yeterlidir.

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Birisi şimdiden tahmin mi yapmış :eek:
Ziyaretçilerden biri olmalı evet :A Ama daha puanlama ve içeriğe dair anketler yapılmadı, 2-3 gün içinde ya da haftaya onları aradan çıkarırız öncelikle katılacak kişiler belli olsun net olarak :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski geçen sezonun son haftasının puan durumu neden yok. Kaç puanla bitirdim bilmiyorum.

• Beğendim
Reactions: Doğan and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Konu olarak açılmış bende kicktipp bölümüne baktım orada gözüme çarpmadı.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...