eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
2.hafta hayırlı uğurlu olsun tüm yarışmacılara başarılar diliyorum bakalım kime veda edeceğiz:D

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,724
Puanı
1,060
Ecünnülerle işim olmaz. :A
LGBTQ şarkıcıları da desteklemiyor musun? :A

İZEL - Hasretim (Denizleri Aş da Gel)
Söz: Ercan Saatçi
Müzik: Aykut Gürel
Yönetmen: Abdullah Oğuz - ANS

“İzel - Çelik - Ercan” ve “İzel - Ercan” olarak müzik kariyerine devam eden İzel, 1995 yılında ilk solo albümü “Adak”ı yayınlar ve 1 milyon barajını geçen satış oranlarıyla tek başına daha da başarılı olacağını ilan eder.

Albümün ilk klibi “Hasretim” kısa sürede hit olur. Öyle ki 1995 Genel Seçimleri’nde Anavatan Partisi tarafından seçim şarkısı olarak bile kullanılır. “Oy Mesut denizleri aş da gel”

Yine o dönem ekranlarda fırtınalar estiren Yasemin Yalçın, programının “Kliptomani” bölümünde Hasretim klibine parodi çeker ve o bölüm unutulmazlar arasına girer.

“Hani bakar dalarsın ya guruba*
Bana da öyle bak kulun olayım…”

*Gurup: Ay, güneş, yıldız vb. gök cisimlerinin ufkun altına inmesi.

@12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf
Recabın? :A
------

Senin jüri başkanların burada oluyor mu ki benden ne bekliyorsun :A
------

Kovsa daha çok kazanır :A
Evet @xemrexxx burdaydı. @Aserat ve @serhatt'ın da kulağını çektik, kimseye tolerans göstermiyoruz. :A
------

Bu arada MusicSurvivor'un 142. Haftasındaymışız. o_O
Yılların programı işte, 142 hafta az değil. Eskisi gibi bir yılda 3 sezon yapsaydık şuan sayamazdık bile. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
LGBTQ şarkıcıları da desteklemiyor musun? :A

Recabın? :A
------

Evet @xemrexxx burdaydı. @Aserat ve @serhatt'ın da kulağını çektik, kimseye tolerans göstermiyoruz. :A
------

Yılların programı işte, 142 hafta az değil. Eskisi gibi bir yılda 3 sezon yapsaydık şuan sayamazdık bile. :A
Kovulmam durumunda @pompy reyis programın altındaki bombaları patlatacak :A @eskici

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,724
Puanı
1,060
Kovulmam durumunda @pompy reyis programın altındaki bombaları patlatacak :A @eskici
Bu hafta puanları sadece göndereceğim o zaman. Hogatha gelmeden önceki son fink atışların. :A
------

Aklımda var, bi bakmak lazım duruma göre. :A Yalnız yakın zamanda kullanmam galiba. :A
Çok sonlara bırakma derim, yeni sonuçta. :A

Ne? :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,455
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Malek