🍒🕵️Forumda 6. Yılım ve 60.000'ler Kulübü (Dosi-Zeynep) 🕵️🍒

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Forumdaki 6.yılını ve Yeni Kulübünü canı gönülden tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.Forumda ne zaman sıkıntıya düşsem hemen yardım eden,sıcakkanlı,hoş sohbet,diss sever @Dosi daha nice oçanişeli ,Diss savaşlı, Zey Tv'li hep forumlara daima bizimle kalacağın etkinliklere.
🇹🇷🇸🇪 ♥️

IMG_1408.jpg

• Harika
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Forumdaki 6. yılın ve yakında yazacağın 60.000. mesajın kutlu olsun. İyi ki tanışıp, konuşuyorum dediğim üyelerden birisin ki yerin de ayrı bende. Hep birlikte hem nice senelere hem de nice mesajlara. :bhr: @Dosi

hekimoglu_16_9_1586867759.jpg

bir-zamanlar-cukurova-diz-268_2.jpg

Akrep izlemediğini biliyorum ama Ferda herkese hediye olabilecek özellikte bir kadın. :A
151021918_867209630795805_4046583032477825583_n.jpg

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Forumdaki 6.yılını ve Yeni Kulübünü canı gönülden tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.Forumda ne zaman sıkıntıya düşsem hemen yardım eden,sıcakkanlı,hoş sohbet,diss sever @Dosi daha nice oçanişeli ,Diss savaşlı, Zey Tv'li hep forumlara daima bizimle kalacağın etkinliklere.
🇹🇷🇸🇪 ♥️
Çok teşekkürler :bhr: herzaman kapımı çalabilirsin. Aramızdaki samimiyetten dolayı arada sana sitem ettiğimde olabiliyor ve sende çok anlayışlısın. Birlikte nice güzel goygoylu zamanlara :bhr:

• Harika
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Forumdaki 6. yılın ve yakında yazacağın 60.000. mesajın kutlu olsun. İyi ki tanışıp, konuşuyorum dediğim üyelerden birisin ki yerin de ayrı bende. Hep birlikte hem nice senelere hem de nice mesajlara. :bhr: @Dosi

Ekli dosyayı görüntüle 100267
Ekli dosyayı görüntüle 100268
Akrep izlemediğini biliyorum ama Ferda herkese hediye olabilecek özellikte bir kadın. :A
Ekli dosyayı görüntüle 100269
Çok teşekkür :bhr: hediyeler harika.
Güneşin Kızları dizisini izlemiştim, oyüzden Ferda'yı da seve seve kabul ediyorum :A seninlede sohbet etmek herzaman çok keyifli. Birlikte nice mesajlara 🤗
------

Bu arada çok merak ettim. Etiket kısmında neden Hekimoğlu var? :A
Şu sıralar gününde izlediğim tek dizi olduğu için :A :A Salı günleri canlı izliyorum.

• Harika
Reactions: slhttnmtl

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Çok teşekkürler :bhr: herzaman kapımı çalabilirsin. Aramızdaki samimiyetten dolayı arada sana sitem ettiğimde olabiliyor ve sende çok anlayışlısın. Birlikte nice güzel goygoylu zamanlara :bhr:
Amin canım.Övgü dolu sözlerin beni herzaman olduğu gibi mest etti. :bhr: 😍

• Harika

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Forumda başarılı konular açan,detayları bulmada başarı sağlayan,fikir sunan,yardımda bulunan,forumda yıldönüm ile başarılı klüpler mesajına ulaşmayı başarmış üyesi konumunda @Dosi tebrikler başarıların daim olmasını diliyorum 🤗🎉✨🎁🍇🍒🍉😍😊🤗🤗🎁✨🎉✨🤗🤗

1385389527-446.jpg

mutluluk_1752674.gif

tumblr_inline_n86dmoTQ0h1s2hyrm.gif

7+mutluluk.gif

b40e2af1411fa5350732eeeb74f76bed.gif

• Harika

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,790
Puanı
559
Tebrikler @Dosi, bu forumu canlı ve ayakta tutan en önemli üyelerdensin. Gerçekten emeğin çok fazla, daha nice senelere umarım. :bhr:
Hediye olarak en sevdiğin dizilerden Suskunlar'dan Ahmet Kaya eşliğindeki bu sahneyi,
Ve yine en sevdiğin filmlerden Forrest Gump'dan -geçen konuda bahsettiğini gördüm, ne tesadüf ki ben de o anda Forrest Gump izliyordum :A- bu sahneyi hediye ediyorum. Benim en sevdiğim sahne. :bhr:
Ve son olarak en sevdiğim grubun en sevdiğim şarkılarından birini hediye ediyorum. Mor ve Ötesi'ni, bu şarkıyı sever misin bilmiyorum ama hep sevdiğini bildiğim şeyleri hediye ediyorum. Biraz farklılık olsun. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Tebrikler @Dosi, bu forumu canlı ve ayakta tutan en önemli üyelerdensin. Gerçekten emeğin çok fazla, daha nice senelere umarım. :bhr:
Hediye olarak en sevdiğin dizilerden Suskunlar'dan Ahmet Kaya eşliğindeki bu sahneyi,
Ve yine en sevdiğin filmlerden Forrest Gump'dan -geçen konuda bahsettiğini gördüm, ne tesadüf ki ben de o anda Forrest Gump izliyordum :A- bu sahneyi hediye ediyorum. Benim en sevdiğim sahne. :bhr:
Ve son olarak en sevdiğim grubun en sevdiğim şarkılarından birini hediye ediyorum. Mor ve Ötesi'ni, bu şarkıyı sever misin bilmiyorum ama hep sevdiğini bildiğim şeyleri hediye ediyorum. Biraz farklılık olsun. :A
Teşekkür ederim sözlerin için :bhr: hediyeler çok güzel.
Ahmet Kaya ve Suskunlar bir arada en sevdiğim sahnelerden.
Aynen Forrest Gump sevdiğim bir film. Dikkatli bir gözlemleyici olduğunu belli etmişsin :A

Mor ve Ötesi'ne çok hakim olduğum söylenemez. Bu şarkıyı bilmiyorum galiba ama adı tanıdık. Gün içinde dinlerim.

• Harika
Reactions: phoebebuffay

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,039
Puanı
1,061
Tebrikler canım hep birlikte nice güzel yıllara. :Z Kısa zamanda forumun unutulmazlarından biri oldun iyi ki varsın. :bhr: @Dosi

Hediyelerin:
5d6fc41ad6a3cc2ab4012d29

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Tebrikler canım hep birlikte nice güzel yıllara. :Z Kısa zamanda forumun unutulmazlarından biri oldun iyi ki varsın. :bhr: @Dosi

Hediyelerin:
5d6fc41ad6a3cc2ab4012d29
Teşekkür ederim :bhr:
Offff en dokunaklı sahne ile gelmişsin :bhr:
Aleyna Tilki'nin en sevdiğin şarkısı bu demek :A.
Hayat Şarkısı İlk yorumladığımız ortak dizilerimizden. Tüm hediyeler harika :Z

• Harika
Reactions: Aserat

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,790
Puanı
559
Teşekkür ederim sözlerin için :bhr: hediyeler çok güzel.
Ahmet Kaya ve Suskunlar bir arada en sevdiğim sahnelerden.
Aynen Forrest Gump sevdiğim bir film. Dikkatli bir gözlemleyici olduğunu belli etmişsin :A

Mor ve Ötesi'ne çok hakim olduğum söylenemez. Bu şarkıyı bilmiyorum galiba ama adı tanıdık. Gün içinde dinlerim.
Ahmet Kaya çok dinlemem ama dizilerde kullanılınca çok etkileyici oluyor. Ben de ilk defa izledim sahneyi ve sevdim. :A Bu şarkıyı bilmediğine göre Mor ve Ötesi'ne pek hakim olmadığın belli. Fazla rock tınıları içermeyen -rock sever misin bilmiyorum ama çok sevmezsin gibi geldi :A-, senin sevebileceğin türde bir şarkı seçmeye çalıştım. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,039
Puanı
1,061
Teşekkür ederim :bhr:
Offff en dokunaklı sahne ile gelmişsin :bhr:
Aleyna Tilki'nin en sevdiğin şarkısı bu demek :A.
Hayat Şarkısı İlk yorumladığımız ortak dizilerimizden. Tüm hediyeler harika :Z
Beğenmene sevindim. :Z Diziye de sempatin var diye aynı adlı şarkısını koydum yoksa hepsi eşit nefrette. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Ahmet Kaya çok dinlemem ama dizilerde kullanılınca çok etkileyici oluyor. Ben de ilk defa izledim sahneyi ve sevdim. :A Bu şarkıyı bilmediğine göre Mor ve Ötesi'ne pek hakim olmadığın belli. Fazla rock tınıları içermeyen -rock sever misin bilmiyorum ama çok sevmezsin gibi geldi :A-, senin sevebileceğin türde bir şarkı seçmeye çalıştım. :A
maNga ve 84 severim mesela. Müzik zevkim karışıktır benim :A
Bence kendi zevkin ile gelmen daha iyi oldu :bhr: Dinleyince severim belki ve vesile olmuş olursun :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,678
Puanı
1,060
Teşekkür ederim :bhr: Arı Maya tabirini seviyorum :A hatta bir ara avatar bile yapmıştım :A
Şarkılardan 2 tanesini biliyorum. Diğer ikisini yarın dinleyip yorumlarım :bhr:
Mesjın yine bir konu edasında olmuş 🤗
------

Teşekkür ederim :bhr: Önceki konularıma hediye gelmemişti bu sürpriz oldu :A (tipik Dosi hareketi :A )
Aynen 2017 sonlarında başlamıştı iletişim :A iki gurbetçi.
Hediyelerim harika. Hele Bilal Sonses ve Yıldız Tilbe ekstra harika ve kesinlikle manidar :A

Çikolata olarak sütlü olanı almışsın. Fazla tüketmem ama bir dahaki sefere fındıklı olsa fena olmaz :A
Bu konuda yalnız değilsin, tebrik etmem gereken ama unuttuğum birkaç kişi var. Şimdi gidip tebrik edesim var aslında ama ayıp olur diye gıkımı çıkarmamayı tercih ediyorum. :A Yıl dönümleri kulüplerden daha önemli birde, atlamam mümkün değil. :bhr:

Not aldım o zaman. Kısmet gelecek sefere. ✍️

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Forumda başarılı konular açan,detayları bulmada başarı sağlayan,fikir sunan,yardımda bulunan,forumda yıldönüm ile başarılı klüpler mesajına ulaşmayı başarmış üyesi konumunda @Dosi tebrikler başarıların daim olmasını diliyorum 🤗🎉✨🎁🍇🍒🍉😍😊🤗🤗🎁✨🎉✨🤗🤗

1385389527-446.jpg

mutluluk_1752674.gif

tumblr_inline_n86dmoTQ0h1s2hyrm.gif

7+mutluluk.gif

b40e2af1411fa5350732eeeb74f76bed.gif

Çok teşekkür ederim :bhr: forumda en eskiden beri iletişimim olan saygı duyduğum bir arkadaşımsın. Hiç bir zaman aramızda en ufak bir tartışma dahi yaşanmadı. Sakin biri olmanında faydası var elbet. Hediyelerim hepsi çok güzel. Yine bol keseden olmuş :A
Seninlede forumda nice zamanlara inşallah 🤗

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,774
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tebrikler @Dosi nice yıllara, iyi ki aramızdasın. :Z

Hediyen bu senenin sevdiğin filmlerinden birinden ilham alınarak Rose Adası Cumhuriyeti. :A

rose-island-film-konusu.jpg

Yıl dönümü pastan da Sookie'den gelsin. :A

0401a52d8f788d37a0b76b04536f193f.jpg

• Harika