🍒🕵️Forumda 6. Yılım ve 60.000'ler Kulübü (Dosi-Zeynep) 🕵️🍒

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
4LZ6nq.gif

Kısa bir süre sonra 60.000 olacağım için yeni bir konu açılmaması için yıldönümü konum ile olsun istedim 😊

Yaklaşık 10 senedir düzenli olarak reytingleri takip ettiğim bu güzel foruma bir kaç sene tereddüt ettikten sonra nihayet karar verip 2015'te üye olmuştum. Başlarda bir kaç yorum yazıp uğramam diye düşündüğüm için o an gözüme çarpan DOS adını verdiğimiz bir cihaza bakarak kullanıcı adımı dosimosi diye yazmıştım.
6 senelik süreçte çok güzel kişiler tanıdım ve çok iyi arkadaşlıklar edindim. Şuan burada aktif olmayıp iletişimim halen devam ettiği güzel insanlar var. Burada reel hayattaki gibi yeri geldi üzüldük, yeri geldi eğlendik, yeri geldi birbirimizin kalplerini kırdık, kayıplar verdik ve sevinçlere ortak olduk. Hayata dair her şeyi forumda da yaşadık. Forum ilk ve tek üye olduğum ve Türkçeyi en çok kullandığım yer olduğu için bendeki yeri özeldir:bhr:

10 Mart 2015 üyelik tarihim.

23 Nisan 2016
1000'ler Kulübü!

12 Temmuz 2016
2000'ler Kulübü!

14 Kasım 2016
3000'ler Kulübü!

24 Aralık 2016
5000'ler Kulübü!

26 Şubat 2017
10.000'ler Kulübü!

5 Mayıs 2017
15.000'ler Kulübü!

11 Şubat 2018
20.000'ler Kulübü!

2 Haziran 2018
25.000'ler Kulübü!

6 Nisan 2019
30.000'ler Kulübü!

6 Ocak 2020
35.000'ler Kulübü!

18 Mayıs 2020
40.000'ler Kulübü!

2-3 Temmuz 2020
45.000'ler Kulübü!

8 Ekim 2020
50.000'ler Kulübü!

10 Ocak 2021
55.000'le Kulübü

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Nice 6 yıllara ve forumda hak ettiğin yerlere yani rütbe olarak çok daha üstlere geleceğin günlere dosimosi :A
Forumda şu an için en aktif 3.sezonumu yaşıyorum. Bu dönemde aktifsem başrolü de kesinlikle sensin :A Yeri geliyor kızdırıyorum yeri geliyor derdimi açıyorum bu sebeple forumda son dönemde yeri benim için en ayrı olan kişilerdensin bu sebeple sana number 1 diyorum :A

Hediyelerime gelecek olursak artık en sevdiğin Türk dizisi olması gereken dizinin şahane müzüğü :mad: :mad: :mad:

Ve hayatta hiçbir şeyi takmama moduna geçmen için bu müzük

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
@Dosi Canım nice mesajlara ve nice yıllara seni tanıdığım için çok mutluydum senden çok şey öğrendim öğrenmenin yaşı yok diye uygulamayı çalıştım senden en çokta kendimi sevmeyi öğrendim bunun için teşekkür ederim zeynep hocam :D tekrar nice mesajlara nice yıllara :D

ne hediye vereyim diye düşünürken aklıma beni Bilal sonsesle tanıştırdığın şarkı geldi onu armağan edeyim dedim:D

Birde Buray Armağan edeyim dedim ah sen deli kız :D

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Nice 6 yıllara ve forumda hak ettiğin yerlere yani rütbe olarak çok daha üstlere geleceğin günlere dosimosi :A
Forumda şu an için en aktif 3.sezonumu yaşıyorum. Bu dönemde aktifsem başrolü de kesinlikle sensin :A Yeri geliyor kızdırıyorum yeri geliyor derdimi açıyorum bu sebeple forumda son dönemde yeri benim için en ayrı olan kişilerdensin bu sebeple sana number 1 diyorum :A

Hediyelerime gelecek olursak artık en sevdiğin Türk dizisi olması gereken dizinin şahane müzüğü :mad: :mad: :mad:

Ve hayatta hiçbir şeyi takmama moduna geçmen için bu müzük

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim :bhr:
Bizde 1 seneyi devirdik ve benimde 2020 de hiç ara vermeyip bu kadar keyif almama sebep olan en yakın arkadaşlarımdansın süphesiz. İlk başlarda fazla ortak noktamız yok sanıyordum ama zamanla baya aynı şeyleri sevdiğimiz ve aynı fikirlerde olduğumuzu gördüm. Birlikte daha nice zamanlara inşallah :bhr:

Hediyelere gelince. Geniş Aile'yi eskiden beri severim ve tekrar izlemem ile dahada arttı tabiki.
Şarkıya gelince, Eylem'in bu şarkısı daima modunu yükseltmek için dinlediğim iki şarkısından biri. Nokta atışı oldu yani :A
Mesajında bile kırmızı kafalar eksik olmamış :A

• Harika
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim :bhr:
Bizde 1 seneyi devirdik ve benimde 2020 de hiç ara vermeyip bu kadar keyif almama sebep olan en yakın arkadaşlarımdansın süphesiz. İlk başlarda fazla ortak noktamız yok sanıyordum ama zamnala baya aynı şeyleri sevdiğimiz ve aynı fikirlerde olduğumuzu gördüm. Birlikte daha nice zamanlara inşallah :bhr:

Hediyelere gelince. Geniş Aile'yi eskiden beri severim ve tekrar izlemem ile dahada arttı tabiki.
Şarkıya gelince, Eylem'in bu şarkısı daima modunu yükseltmek için dinlediğim iki şarkısından biri. Nokta atışı oldu yani :A
Mesajında bile kırmızı kafalar eksik olmamış :A
Yine atacaktım da neyse atmayım dedim bu konuda özgürsün :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle forumdaki 6.senen ve şimdiden 60.000'ler kulübün dolu dolu kutlu olsun Zeydos :bhr: :Z

İyi ki survivor'u izledin ve bu foruma iyi ki üye oldun. İyi ki arkadaş, sonsuz dost ve sırdaş olduk ve hayatımdan biri oldun. Seneler geldi geçti, birçok zevk konusunda farklılıklarımız olmasına rağmen kafa yapımız hiç farklılık yaşamadı, çok güzel bir ahenk yakaladık ve dilerim ki bu daima böyle devam eder. Forum nezdinde emeğin çok büyük ve emeğin de ötesinde, ortamda yakaladığın enerji ve pozitif ruhunu yansıtman forumun adeta tadı tuzu oldu. Foruma ara verdiğin dönemlerde hissedilen en önemli detay buydu. Benim üzerimdeki hakkın da çok fazladır ve ödenemez... O yüzden öncelikle foruma üye olduğun için ve varlığın için teşekkür ederiz; iyi ki varsın. :Z :bhr: Fazla da uzun yazmama gerek yok zaten biliyorsun ve yazamıyorum da :A

Hediyelere geçelim;

Geçen haftalarda hava almak için çıktığımda Üsküdar sahilinde çekmiş olduğum Kız Kulesi..

NplTuH.jpg

İki fincan Türk kahvesi... Kırk yıl hatrı olsun..

her-gun-2-fincan-turk-kahvesi-tuketirseniz-3c700c.jpg

Ve ortak sevilen şarkılar:

Ve bir de

depositphotos_72038609-stock-illustration-white-paper-sheet.jpg

faber-castell-sinav-kursun-kalemi-12590-29-O.jpg

9554717081650.jpg

İstediğini yaz, istediğini çiz, istediğini sil ömür boyu bembeyaz bir sayfayla... :bhr: :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Öncelikle forumdaki 6.senen ve şimdiden 60.000'ler kulübün dolu dolu kutlu olsun Zeydos :bhr: :Z

İyi ki survivor'u izledin ve bu foruma iyi ki üye oldun. İyi ki arkadaş, sonsuz dost ve sırdaş olduk ve hayatımdan biri oldun. Seneler geldi geçti, birçok zevk konusunda farklılıklarımız olmasına rağmen kafa yapımız hiç farklılık yaşamadı, çok güzel bir ahenk yakaladık ve dilerim ki bu daima böyle devam eder. Forum nezdinde emeğin çok büyük ve emeğin de ötesinde, ortamda yakaladığın enerji ve pozitif ruhunu yansıtman forumun adeta tadı tuzu oldu. Foruma ara verdiğin dönemlerde hissedilen en önemli detay buydu. Benim üzerimdeki hakkın da çok fazladır ve ödenemez... O yüzden öncelikle foruma üye olduğun için ve varlığın için teşekkür ederiz; iyi ki varsın. :Z :bhr: Fazla da uzun yazmama gerek yok zaten biliyorsun ve yazamıyorum da :A

Hediyelere geçelim;

Geçen haftalarda hava almak için çıktığımda Üsküdar sahilinde çekmiş olduğum Kız Kulesi..

NplTuH.jpg

İki fincan Türk kahvesi... Kırk yıl hatrı olsun..

her-gun-2-fincan-turk-kahvesi-tuketirseniz-3c700c.jpg

Ve ortak sevilen şarkılar:

Ve bir de

depositphotos_72038609-stock-illustration-white-paper-sheet.jpg

faber-castell-sinav-kursun-kalemi-12590-29-O.jpg

9554717081650.jpg

İstediğini yaz, istediğini çiz, istediğini sil ömür boyu bembeyaz bir sayfayla... :bhr: :Z
Çok teşekkür ederim :bhr: yine döktürmüşsün :A
2016'dan beri senle olan iletişimim özellikle 2017den beri hiç kopmadı. Tarihçeme baktım ve 2019da sadece bir kere kutlama konum olmuş, bunun sebebide yarısında forumda yoktum ama senle herzaman iletişim devam etti ve ilk zamanlar karamsar biri iken zamanla daha neşeli biri oldun ve katkım olduysa ne mutlu bana. Çok iyi bir dostsun ve herzaman özellikle zor zamanlarımda yanımda oldun. Ben de sana teşekkür ederim :bhr:
Hediyeler harika. Son hediyeye ne yazayım bilemedim ama anlamlı :A
Kahvenin de ayrı bir anlamı var zaten. Şarkılar ise hepsi en sevdiklerim. Farklı fikirlerdeyiz genelde ama eskiye göre değişti bu nedense ama biz çok farklı kişiler olupta anlaşmayı bilen kişiler olduk.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok teşekkür ederim :bhr: yine döktürmüşsün :A
2016'dan beri senle olan iletişimim özellikle 2017den beri hiç kopmadı. Tarihçeme baktım ve 2019da sadece bir kere kutlama konum olmuş, bunun sebebide yarısında forumda yoktum ama senle herzaman iletişim devam etti ve ilk zamanlar karamsar biri iken zamanla daha neşeli biri oldun ve katkım olduysa ne mutlu bana. Çok iyi bir dostsun ve herzaman özellikle zor zamanlarımda yanımda oldun. Ben de sana teşekkür ederim :bhr:
Hediyeler harika. Son hediyeye ne yazayım bilemedim ama anlamlı :A
Kahvenin de ayrı bir anlamı var zaten. Şarkılar ise hepsi en sevdiklerim. Farklı fikirlerdeyiz genelde ama eskiye göre değişti bu nedense ama biz çok farklı kişiler olupta anlaşmayı bilen kişiler olduk.
Türk kahvesi canım çekti gece gece, şimdi ne iyi giderdi ah.. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Dosi Canım nice mesajlara ve nice yıllara seni tanıdığım için çok mutluydum senden çok şey öğrendim öğrenmenin yaşı yok diye uygulamayı çalıştım senden en çokta kendimi sevmeyi öğrendim bunun için teşekkür ederim zeynep hocam :D tekrar nice mesajlara nice yıllara :D

ne hediye vereyim diye düşünürken aklıma beni Bilal sonsesle tanıştırdığın şarkı geldi onu armağan edeyim dedim:D

Birde Buray Armağan edeyim dedim ah sen deli kız :D
Çok teşekkürler Melek :bhr: bunlara vesile olduysam ne mutlu bana. Sevindim.
Şarkılar ise sevdiklerimden. Bilal Sonses'i bu şarkı ile forumda tanıttıp sevdirmiştim :bhr:
Buray'ın bu şarkısıda çok hoş. Biraz benim deli dolu halime uyuyor :A
Kendini düşünüp başkalarının seni üzmesine izin vermemeye devam.
------

Dayanamadım attım yine :A
Sen de beni kızdırıyon baya ödeşiyoz işte ve evet gördüm beğendim sklgjskl
Ben seni kızdırmıyorum. Sen kendin yer arıyorsun kızmaya :A bana atılan sinir bozucu mesajların %80'i sana ait olabilir :A
Diss Savaşları'na geçen seneden beri sinir bozucu kısmınıda eklemeyi düşünüyordum. Ekmeğime yağ sürdün :A
------

Türk kahvesi canım çekti gece gece, şimdi ne iyi giderdi ah.. :A
Yarın aynı saatte içeriz olmadı yada dur yarın öbürgün olmaz. Cuma karar veririz saate :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şarkılar ise sevdiklerimden. Bilal Sonses'i bu şarkı ile forumda tanıttıp sevdirmiştim :bhr:
------

Ben seni kızdırmıyorum. Sen kendin yer arıyorsun kızmaya :A bana atılan sinir bozucu mesajların %80'i sana ait olabilir :A
Diss Savaşları'na geçen seneden beri sinir bozucu kısmınıda eklemeyi düşünüyordum. Ekmeğime yağ sürdün :A
------

Yarın aynı saate içeriz olmadı yada dur yarın öbürgün olmaz. Cuma karar veririz saate :A
Şakalarımı ciddiye alınca kızıyorum :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
------

------

Yarın aynı saate içeriz olmadı yada dur yarın öbürgün olmaz. Cuma karar veririz saate :A
Klasik kahve molamızı aradan çıkarırız o halde tamamdır, aslında meşhur o kupa bardağı da hediye atacaktım ama Türk kahvesi ağır bastı şimdi. :A

• Güldürdün

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560
Nice uzun senelerin olsun inşallah form da canım tebrik ederim :love1:

Not : Patlatayım mı sana bi "Hercai" hediyesi :J

Bunu da senden öğrenmiştim hani ;)

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Happy Birthday Pasta GIF by TRT

• Harika
Reactions: Dosi and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
------

------

Yarın aynı saatte içeriz olmadı yada dur yarın öbürgün olmaz. Cuma karar veririz saate :A

Bildiğim için bu şarkıyı armağan ettim Devam hocamm :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060