🍒🕵️Forumda 6. Yılım ve 60.000'ler Kulübü (Dosi-Zeynep) 🕵️🍒

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Off gece gece zaten karnım kazınmış ne iyi geldi bu 😤 :A

Öyleyse son bir hediye olarak şunu da bırakayım gece gece afiyetle. :A

HeVcEhU_5rqmXmJgkd4VMDnwxx4nDQMR36UBqPAZMKk2_Y9QoO3pTXcVeCVTsevmghI0FPaUOU1FbB31VqgB2fqTlfgncFsoD3X20u_CAuHdu11FSOk
Bundan anca bir kaç lokma yerim :A cidden bu nasıl bir iştahsızlık. Belkide yemeye yemeye mide küçüldü :A
Pandemide aldığım kilolar kayboldu resmen :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bundan anca bir kaç lokma yerim :A cidden bu nasıl bir iştahsızlık. Belkide yemeye yemeye mide küçüldü :A
Pandemide aldığım kilolar kayboldu resmen :A
Az kaldı emin ol her şey çözülecek ve yoluna girecek geçmişte girdiği gibi illa ki dönem dönem gri dönemler olur ama ne de olsa gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden önceki andır demişler. :A

Yarın iştah konusunda projelerle start vereceğiz sorun yok o iş bende. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Az kaldı emin ol her şey çözülecek ve yoluna girecek geçmişte girdiği gibi illa ki dönem dönem gri dönemler olur ama ne de olsa gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden önceki andır demişler. :A

Yarın iştah konusunda projelerle start vereceğiz sorun yok o iş bende. :A
Teşekkürler ama şimdilik sıkıntı yaratmıyorum :A alıştı bünye çok çok az yemeye. Eve geçen çikolata almıştım ama hiç canım çekmiyor. İlerde yerim umarım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,979
Puanı
610
Nice yıllara @Dosi forumun güzel renklerinden birisin.Iyiki varsınız.

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@Dosi 60.000'i de görmüş oldun böylelikle, bir kez daha tebrik ediyorum :bhr: :Z

İkinci kez hediyeye gerek yok diyeceksin fakat uğraşmışken sevdiğin ve sevme olasılığının olduğu şarkıları da bırakayım bari :A

2 ayri konu olmasin diye 60.000'i ayni konuya eklemistim :A
aynen hediyeye gerek yoktu :A tesekkür ederim :bhr:
Sarki olarak sadece Kirac'in ki yeni. Dinlerim bir ara :A

@MasacRE 'den sadece kutlama isterim madem konu uplandi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2 ayri konu olmasin diye 60.000'i ayni konuya eklemistim :A
aynen hediyeye gerek yoktu :A tesekkür ederim :bhr:
Sarki olarak sadece Kirac'in ki yeni. Dinlerim bir ara :A

@MasacRE 'den sadece kutlama isterim madem konu uplandi :A
Korkarak girdim konuya en son kaç hediye istenecek diye :A Sadece kutlama ise sorun yok o halde 60.000+ mesajınızı ve forumda geçirdiğiniz 6 yılınızı kutluyor ve daha nice yıllar bizimle olup değerli mesajlarınızı bizlerle paylaşmanızı diliyorum Dosi hanım :bhr: :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Korkarak girdim konuya en son kaç hediye istenecek diye :A Sadece kutlama ise sorun yok o halde 60.000+ mesajınızı ve forumda geçirdiğiniz 6 yılınızı kutluyor ve daha nice yıllar bizimle olup değerli mesajlarınızı bizlerle paylaşmanızı diliyorum Dosi hanım :bhr: :A
Aslında orda kutlama olarak hediye demek istemiştim ama ifadem yanlış :A fakat baya zaman geçmiş, bunu en son yazdığımda o güne istemiştim. Yine vakit araya girdiği için uplatmayada gerek yoktu :A

Ben artık gönlü tok biriyim. Kuru bir kutlama yetiyor :A
Artık daha sık gir. Özledim goygoylarımızı :bhr:
Yakında güzeller başlayacak. Sensiz olmaz :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aslında orda kutlama olarak hediye demek istemiştim ama ifadem yanlış :A fakat baya zaman geçmiş, bunu en son yazdığımda o güne istemiştim. Yine vakit araya girdiği için uplatmayada gerek yoktu :A

Ben artık gönlü tok biriyim. Kuru bir kutlama yetiyor :A
Artık daha sık gir. Özledim goygoylarımızı :bhr:
Yakında güzeller başlayacak. Sensiz olmaz :A
Sadece kutlama deyince hediyesiz kuru kutlama gibi anlaşılıyor ama :A Evet çok zaman geçmiş dediğin gibi ama geç de olsa kutlayayım dedim görmüşken :A

Bir türlü alışamadım düzenli foruma girmeye, biraz girmeyince de bir soğukluk giriyor oraya ondan sonra bir bakıyorum haftalar geçmiş :A

Güzeller nereden çıktı, yapmamış mıydık onu daha önce :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Sadece kutlama deyince hediyesiz kuru kutlama gibi anlaşılıyor ama :A Evet çok zaman geçmiş dediğin gibi ama geç de olsa kutlayayım dedim görmüşken :A

Bir türlü alışamadım düzenli foruma girmeye, biraz girmeyince de bir soğukluk giriyor oraya ondan sonra bir bakıyorum haftalar geçmiş :A

Güzeller nereden çıktı, yapmamış mıydık onu daha önce :A
O bende de oluyordu ama yönetime girdiğimden beri uzun araları veremiyorum artık :A Tm kapanma geliyor, sende bir zahmet uğra artık günlük :A

Yerli güzeller olacak bu. En son hani 225 güzel olmasını sağlamıştın :F ama bu kez işi sağlama alacağım :A 2019 senesi hani Beren Saat- Hazal Kaya eşleşmesi olmuştu. Bu sene bakalım Aşk-ı Memnu'nun saltanatının sona ermesi gibi Beren Saat egemenliği yok olacak mı :A 2 senede bir yapıyorız yerli güzelleri :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O bende de oluyordu ama yönetime girdiğimden beri uzun araları veremiyorum artık :A Tm kapanma geliyor, sende bir zahmet uğra artık günlük :A

Yerli güzeller olacak bu. En son hani 225 güzel olmasını sağlamıştın :F ama bu kez işi sağlama alacağım :A 2019 senesi hani Beren Saat- Hazal Kaya eşleşmesi olmuştu. Bu sene bakalım Aşk-ı Memnu'nun saltanatının sona ermesi gibi Beren Saat egemenliği yok olacak mı :A 2 senede bir yapıyorız yerli güzelleri :A
Denerim günlük girmeyi :A

Vay be 2 yıl olmuş demek ha :A Yabancılarda güzel ismiyle değil de en favori oyuncu olarak yapmıştık sanırım. İstersen bunu da öyle yapabilirsin. Zaten her halükarda güzelliğe göre değil en sevilene verilecek oylar. Bari o şekilde formata uyulmuş olur :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Denerim günlük girmeyi :A

Vay be 2 yıl olmuş demek ha :A Yabancılarda güzel ismiyle değil de en favori oyuncu olarak yapmıştık sanırım. İstersen bunu da öyle yapabilirsin. Zaten her halükarda güzelliğe göre değil en sevilene verilecek oylar. Bari o şekilde formata uyulmuş olur :A
Zaten öyleydi :A Yabancılarda da güzelliğe oy verdik oyunculuk değil :A biz sdece erkeklerde oyunculuk yaptık ve geçen sefer olduğu gibi bu da güzellik olacak zaten. Siz erkekler o kriteri göze alıyorsunuz söz konusu kadınlar olunca :A ve ekrandaki güzeller, yani şarkıcı olur sunucu olur vs vs.

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Zaten öyleydi :A Yabancılarda da güzelliğe oy verdik oyunculuk değil :A biz sdece erkeklerde oyunculuk yaptık ve geçen sefer olduğu gibi bu da güzellik olacak zaten. Siz erkekler o kriteri göze alıyorsunuz söz konusu kadınlar olunca :A ve ekrandaki güzeller, yani şarkıcı olur sunucu olur vs vs.
Aa doğru ya, hatta Scarlett ile Margot birinciliği paylaşmıştı, muhteşem bir sonuç çıkmıştı ortaya :A Doğru tamam tüm güzeller olsun ama sonuç olarak belli oyuncular yine ön planda olacaktır her zamanki gibi :A

Bu arada En favori şarkı 2020 yapıldı mı. Ona da sen el atabilirsin yapılmadıysa, iyi oluyor o da forumun klasiklerindendir :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Aa doğru ya, hatta Scarlett ile Margot birinciliği paylaşmıştı, muhteşem bir sonuç çıkmıştı ortaya :A Doğru tamam tüm güzeller olsun ama sonuç olarak belli oyuncular yine ön planda olacaktır her zamanki gibi :A

Bu arada En favori şarkı 2020 yapıldı mı. Ona da sen el atabilirsin yapılmadıysa, iyi oluyor o da forumun klasiklerindendir :A
Yok yapılmadı daha :A yaz başı yada içinde oluyor genelde. Bende bir kaç güne onun mevzusunu açacağım zaten :A Bully olmayınca bana kalacak :A
Güzellerden sonra hemen start verilir :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok yapılmadı daha :A yaz başı yada içinde oluyor genelde. Bende bir kaç güne onun mevzusunu açacağım zaten :A Bully olmayınca bana kalacak :A
Güzellerden sonra hemen start verilir :A
İyi güzel, forumu canlandıracak etkinlikler başlamadan yetişmişim en azından onlara katılırız :A

• Harika