🍒🕵️Forumda 6. Yılım ve 60.000'ler Kulübü (Dosi-Zeynep) 🕵️🍒

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Vaay be demek 6 yıl olmuş sen buraya geleli. Benim de yakında 5 yılım dolacak şaka maka... Gerçekten zaman çok hızlı geçiyor. İlk muhabbetlerimizi hatırlıyorum ve şimdiki geldiğimiz konuma bakıyorum... İlk zamanlar gerçekten güzel zamanlardı ama birbirimizi tanıyıp samimiyetimizi artırdıktan sonra sanki böyle uzaklaşsak da o hoş sohbet her istediğimizde orada olacakmış gibi geliyor bana. Belki de bundan dolayı biraz böyleyim... Ama aramızdaki diyalog ve samimiyet kolay kolay yok olmaz, bunu biliyorum ve söyleyebilirim... Nice mutlu sağlıklı ve huzurlu senelerin olsun Zey, hem forumda hem hayatında... Nice birlikte goygoy dolu, keyifli ve eğlenceli mesajların olsun bu güzide ortamda...

Sanatsal hediyelerle geliyorum sana...

Şura'dan daha önce şarkı gönderdim mi bilmiyorum ama bunu çok dinledim yakın geçmişte ve sevdiğim bir şarkıdır...

Ve tabi ki bu epik giriş sana tam uyan bir sahne...

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Vaay be demek 6 yıl olmuş sen buraya geleli. Benim de yakında 5 yılım dolacak şaka maka... Gerçekten zaman çok hızlı geçiyor. İlk muhabbetlerimizi hatırlıyorum ve şimdiki geldiğimiz konuma bakıyorum... İlk zamanlar gerçekten güzel zamanlardı ama birbirimizi tanıyıp samimiyetimizi artırdıktan sonra sanki böyle uzaklaşsak da o hoş sohbet her istediğimizde orada olacakmış gibi geliyor bana. Belki de bundan dolayı biraz böyleyim... Ama aramızdaki diyalog ve samimiyet kolay kolay yok olmaz, bunu biliyorum ve söyleyebilirim... Nice mutlu sağlıklı ve huzurlu senelerin olsun Zey, hem forumda hem hayatında... Nice birlikte goygoy dolu, keyifli ve eğlenceli mesajların olsun bu güzide ortamda...

Sanatsal hediyelerle geliyorum sana...

Şura'dan daha önce şarkı gönderdim mi bilmiyorum ama bunu çok dinledim yakın geçmişte ve sevdiğim bir şarkıdır...

Ve tabi ki bu epik giriş sana tam uyan bir sahne...

Kesinlikle aynı fikirdeyim ve bazen bir süre konuşmasakta geçen bahsetmiştim, bendeki değerin hiç bir zaman azalmadı. Biz çok paylaşımlar yaptık zamanında ve zor zamanlarımda dertleştiğim bir kaç arkadaşımdan birisin. Güvendiğim ve bazende gıcık bulduğum birisin :A (her seferinde sıvıyorum of ya :A )

Hediyeler muazzam. Bu şarkıyı zamanında çok dinlemedim. Sonradan değerini anladım :A sesini beğendiğim bir isim. SNK olmazsa olmazdı zaten.

Bu arada sen zaten 5 seneyi aşmış, 6. yılına doğru gitmektesin :A biz burda tarihe bakıyoruz.
Teşekkürler hediyeler için :bhr:

• Harika
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kesinlikle aynı fikirdeyim ve bazen bir süre konuşmasakta geçen bahsetmiştim, bendeki değerin hiç bir zaman azalmadı. Biz çok paylaşımlar yaptık zamanında ve zor zamanlarımda dertleştiğim bir kaç arkadaşımdan birisin. Güvendiğim ve bazende gıcık bulduğum birisin :A (her seferinde sıvıyorum of ya :A )

Hediyeler muazzam. Bu şarkıyı zamanında çok dinlemedim. Sonradan değerini anladım :A sesini beğendiğim bir isim. SNK olmazsa olmazdı zaten.

Bu arada sen zaten 5 seneyi aşmış, 6. yılına doğru gitmektesin :A biz burda tarihe bakıyoruz.
Teşekkürler hediyeler için :bhr:
İşte bu be, o sıva olmadan olur muymuş hiç zaten... :A Ben de aynı durumdayım, her ne kadar haklı olarak gömsen de araya zaman girip muhabbet etmesek de değerin aynı duruyor. Ben de az anlatmadım sana kendimle ilgili kritik mevzuları... :A

Şura'yı güncel dinliyorum hep ve ben de beğeniyorum sesini. SNK olmazsa olmazımız... Aslında Chapter 138 son sahneyi atmak lazımdı da yanlışlıkla açarlar falan olmazdı... :A @Tolstoyevski

Ben bilmem kayıt tarihim Ekim 2015 olsa da foruma Nisan 2016'da adım adım attım, ben o tarihe bakarım geçen zamanı düşünürken... :A

Rica ederim ne demek. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bunu yeni gördüm pardon :A
Ayne devam canım 🤗

Şarkıları yeni dinleyebildim. İlki hüzünlü diğeride farklı bir şarkı. Almanca. Hoş bir şarkı ama 😊

Şu fotoyu sonradan ekledin galiba. Yeni gördüm :A Bunu kapak foto yada profil fotosu yapayım bir süre. Çok şirin :bhr:

@Turkuazz paylaştığın şarkılarda Deniz Tekin Ederlezi benim için yeni bir şarkı. Farklı ve güzel. Hangi dil?
o parçayı çok kişi seslendirmiş..şarkının orijinali romancaymış.
Çingeneler Zamanı” filmi ile tanıdığımız şarkı Romanca bir kelimeye aittir.Balkanlardaki Çingene azınlığa ait, popüler bir halk şarkısıdır.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
İşte bu be, o sıva olmadan olur muymuş hiç zaten... :A Ben de aynı durumdayım, her ne kadar haklı olarak gömsen de araya zaman girip muhabbet etmesek de değerin aynı duruyor. Ben de az anlatmadım sana kendimle ilgili kritik mevzuları... :A

Şura'yı güncel dinliyorum hep ve ben de beğeniyorum sesini. SNK olmazsa olmazımız... Aslında Chapter 138 son sahneyi atmak lazımdı da yanlışlıkla açarlar falan olmazdı... :A @Tolstoyevski

Ben bilmem kayıt tarihim Ekim 2015 olsa da foruma Nisan 2016'da adım adım attım, ben o tarihe bakarım geçen zamanı düşünürken... :A

Nisan 2016 bizim aynı anda favori üye olduğunuz tarihdi galiba :A tamam ben de 2015 kayıt ama asıl aktiflik 2016 sonbaharında oldu ve zaten senlede ilk muhabbet ozaman olmuştu. Çok çabuk kaynaştık yani ve ogünden bugüne güzel bir dostluk var :bhr:
Aynen, karşılıklı paylaşımlarımız oldu.
İlk bahar bitmeden bir ara yeni detaylarıda aktarırsın artık :A :A
@Tolstoyevski 'yi sırf etiket ettin diye inadına açar izler :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nisan 2016 bizim aynı anda favori üye olduğunuz tarihdi galiba :A tamam ben de 2015 kayıt ama asıl aktiflik 2016 sonbaharında oldu ve zaten senlede ilk muhabbet ozaman olmuştu. Çok çabuk kaynaştık yani ve ogünden bugüne güzel bir dostluk var :bhr:
İşte ben foruma tam 3 Nisan' da ilk girişimi yaptım. İlk konum da orda duruyor hatta.. Heey gidi hey... Adım attığım gibi favori üyelik vermişlerdi zaten. Ne kadar muazzam bir insan olduğumu hemen çözmüşler demek ki... :A (Yine kendini sıvamadan duramadı)

Dostluk konusuna kesinlikle katılıyorum, konuşmaya başladığımızdan bu yana hep güzel muhabbetlerimiz olmuştu. Kimya tutmuş demek ki bir şekilde. :A O dediğin şeyi de yaparız bir ara güncelleme gelir mevzulara... :A İşler kesat zaten şu sıralar ama neysse... :A

Amacım oydu zaten, açsın izlesin okusun SNK ile ilgili bir şeyler yapsın artık yeter... @Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,335
Puanı
1,060

Seninle aynı yıl ve ay da kayıt olmak paha biçilemez.Paranın satın alamayacağı şeyler vardır, geriye kalan şeyler için MasterCard. 😍

Son düzenleme:
  • Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Seninle aynı yıl ve ay da kayıt olmak paha biçilemez.Paranın satın alamayacağı şeyler vardır, geriye şeyler için MasterCard. 😍
Oha bu kadar sıva fazla geldi yapmayın böyle... :A Ama tabi ki bu sıvaları geri çevirecek değilim... :A Bence de benimle aynı yıl ve aynı ayda kayıt olmak fazla değerli bir şeydir... :A Son cümle ise işin boyutunu değiştirmiş... :A

• Harika
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,335
Puanı
1,060
Oha bu kadar sıva fazla geldi yapmayın böyle... :A Ama tabi ki bu sıvaları geri çevirecek değilim... :A Bence de benimle aynı yıl ve aynı ayda kayıt olmak fazla değerli bir şeydir... :A Son cümle ise işin boyutunu değiştirmiş... :A
Haketttinnnnnn, masumsun çünkü.... :A Suçlu olan adaşın....:A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,335
Puanı
1,060
Ahahahaha öyle miyim acaba... :A Bana adaşım deme, kendisi her seferinde kanımı dondurmayı bir şekilde başarıyor... :A
Desene Aynı dertten muzdaribim kendisi benimde kanımı donduruyor.Çünkü o kansızın teki .... :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

İşte ben foruma tam 3 Nisan' da ilk girişimi yaptım. İlk konum da orda duruyor hatta.. Heey gidi hey... Adım attığım gibi favori üyelik vermişlerdi zaten. Ne kadar muazzam bir insan olduğumu hemen çözmüşler demek ki... :A (Yine kendini sıvamadan duramadı)

Dostluk konusuna kesinlikle katılıyorum, konuşmaya başladığımızdan bu yana hep güzel muhabbetlerimiz olmuştu. Kimya tutmuş demek ki bir şekilde. :A O dediğin şeyi de yaparız bir ara güncelleme gelir mevzulara... :A İşler kesat zaten şu sıralar ama neysse... :A

Amacım oydu zaten, açsın izlesin okusun SNK ile ilgili bir şeyler yapsın artık yeter... @Tolstoyevski
Bir gece ansızın bam bam bam ilerleyeceğin de, tek tek bölüm yorumu yapar mıyım yoksa sezonluk yorum mu olur orası şu aşamada muamma gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060

Beni geç çözdüler maalesef :A. Sadece Survivor yorumladığım için varlığımdan pek habersizlerdi. 13 ayda 1000 mesaj yazıp ordaki tayfadan biri konumu açınca herhalde o ay farkettip Nisan'da benide favori üye yaptılar ama ben 2016 sonbaharda Survivor dışına çıkıp aktif olmaya başlamıştım.
İşlerin nezaman kesat değil acaba. Düzelir herşey kısmet artık :A
@Tolstoyevski ve sizin yakındalarınız uzak zaman olduğu anlamına geliyor. Benim yorumları beğenmedin ama ben en azından izledim aradan çıkardım. Yapmayanlar utansın :A
Bir gece ansızın bam bam bam ilerleyeceğin de, tek tek bölüm yorumu yapar mıyım yoksa sezonluk yorum mu olur orası şu aşamada muamma gibi. :A
Bir gece dediğin belki 2022dir :A
------

Haketttinnnnnn, masumsun çünkü.... :A Suçlu olan adaşın....:A
Çok yüz verme ya. Sonra durduramıyoruz :A sıva dozu fazla olmuş. Kaldıramaz :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Beni geç çözdüler maalesef :A. Sadece Survivor yorumladığım için varlığımdan pek habersizlerdi. 13 ayda 1000 mesaj yazıp ordaki tayfadan biri konumu açınca herhalde o ay farkettip Nisan'da benide favori üye yaptılar ama ben 2016 sonbaharda Survivor dışına çıkıp aktif olmaya başlamıştım.
İşlerin nezaman kesat değil acaba. Düzelir herşey kısmet artık :A
@Tolstoyevski ve sizin yakındalarınız uzak zaman olduğu anlamına geliyor. Benim yorumları beğenmedin ama ben en azından izledim aradan çıkardım. Yapmayanlar utansın :A

Bir gece dediğin belki 2022dir :A
------

Çok yüz verme ya. Sonra durduramıyoruz :A sıva dozu fazla olmuş. Kaldıramaz :A
Aşk olsun ben öyle bir insan mıyım :eek: :A (hedef 2023 dedi, 2024'te izledi :A )

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Hayır bilmiyorum, duymadık, göremedik.. :A Ayrıca uygun bir gif cevabı daha var, en sevdiklerinden bakalım görmek nasip olacak mı. :A
Birgün elbet nasip olur. Bakacağız. Kısmet bu işler :A
Bu arada şuan film için uygunmusun?
Boşluk oluştu :A
Olmadı akşama olsun.
@Araf 'ın önerdiği filmi bugün izleyeyim bari.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Birgün elbet nasip olur. Bakacağız. Kısmet bu işler :A
Bu arada şuan film için uygunmusun?
Boşluk oluştu :A
Olmadı akşama olsun.
@Araf 'ın önerdiği filmi bugün izleyeyim bari.
tumblr_nyaw62xB0E1uxif41o4_400.gifv

Umarım nasip olur bir gün o halde. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Dediğin bumuydu :eek: ben diğeri sandık :A bu bende kayıtlı değil. Forum gif kısmında aradım bugün ama bulamadım bunu :A
Filme cevap vermediğine göre kendim bakarım :A
Bu değil tabii ki, onu atmadığın için bu devreye girdi otomatik olarak trip maksatlı. :A

Ayrıca cevap vermediğine emin misin :A

• Güldürdün