TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Yarı Final Sonuçları

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
----Genel Duyuru----

Bir kaç arkadaş 'Anket neden yok? ' diye sordu. (DM çöktü yani o derece çok soruldu.:A ) Bunu sebebi şöyle:
Final turunda hiç bir kısıtlama yok. 19 hafta boyunca kullanılan şarkıların dışında ki, her hangi bir şarkı ile gelebilir yarışmacılarımız.

Finalde oy vermeyi unutmayın. @mrt-06 ve @Ahmed 'e finalde gönülden başarılar diliyorum.:bhr:
Yarın saat 20.00'da konu açılır. Şarkınızı seçmenizde size şans diliyorum.

Yarışmanın formatına aykırı bu durum :A iki haftadır yanlış kararlar veriyorsunuz :A

• Sinir Bozucu
Reactions: sokak sanati

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Sana soracak değiliz:A

İsterseniz şarkıyı konuda paylaşmak zorunda değilsiniz. Gizleyebilirsiniz bunun üzerine düşünüyorum.:A @mrt-06
Bence o zorunlu olmalı. Yani 2mizde gizli olarak atmalıyız ve herkes direkt şarkıya oy vermeli. Final haftasına kadar şarkının kimin olması etki etmese de final günü kimin şarkısı kimde bilinmesi haksız durum oluştura biliyor.

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bence o zorunlu olmalı. Yani 2mizde gizli olarak atmalıyız ve herkes direkt şarkıya oy vermeli. Final haftasına kadar şarkının kimin olması etki etmese de final günü kimin şarkısı kimde bilinmesi haksız durum oluştura biliyor.
@mrt-06 da aynısını düşünür bence.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

@kerem ile iki yarışmacı arasında sır olarak kalsın. Öyle bi şey düşündüm ama Kerem ne diyecek bakalım. Yarın ikinizde özelden atın gece başlasın oylama:D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
Bu zamana kadar yarışmak keyifliydi. İlk çok sevdiğim Tarkan şarkısı Kış Güneşi ile gelecektim ama sonradan içime sinmedi ve şarkı değişikliğine gittim, yine de pişman değilim. Hayat Gibi de benim için çok anlamlı bir parçaydı.

@xBUGRAx buraya kadar çok iyi geldin, yarışma için de söylediklerimizi ciddiye almıyorsundur umarım hepsi eğlence için. Tebrikler sana da. :bhr:

@mrt-06 @Ahmed finalde başarılar, hak eden kazansın. :Z

@kerem şu ana kadar çok iyi sundun ve yönettin emeklerine sağlık. Yine @sokak sanati ve @MayısKralı nın da baya emeği var bu etkinlikte onlara da teşekkürler...

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
Al cocugu eledin rahat ettiin mi @sokak sanati :bağır: @dreamy
tumblr_nbpandKyAs1tpostto1_500.gif

CjI_tomWUAAIvsd.jpg
E39BB1B7-4CD3-457D-8A45-0B4C8A107090.jpeg