Zey TV Diss Savaşları 9. Bölüm - Özel Bölüm

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dur be şurada negüzel 2 haftalık bildirimlere tek tek dönüyordum beni rahatsız ettin :A

Daha bugün bitirdim SNK efsanesini, hemen manga ile kafamı meşgul etme :A @MEnes Beni bari bugün bu konuda rahat bırak ve burada :F

Rahatsızlık vermek ve rahatsız etmek bizim işimiz Dosi hanım, hem tüm bildirimlere geri dönüş yapılmaz. Ben bunu bilir bunu söylerim. :A Salın gitsin. :A

10 gün süreniz var Dosi hanım, aksi bir durumu adaşım ve ben kabul etmiyoruz. :A İki Enes'i birden yarı yolda bırakmayacağınızı biliyor ve hemen güncele geleceğinize inanıyoruz. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Rahatsızlık vermek ve rahatsız etmek bizim işimiz Dosi hanım, hem tüm bildirimlere geri dönüş yapılmaz. Ben bunu bilir bunu söylerim. :A Salın gitsin. :A

10 gün süreniz var Dosi hanım, aksi bir durumu adaşım ve ben kabul etmiyoruz. :A İki Enes'i birden yarı yolda bırakmayacağınızı biliyor ve hemen güncele geleceğinize inanıyoruz. :A
ama bildirimleri yarım bırakmak benim kriterlerime aykırı bir durum :A az kaldı zaten.
10 gün sonra başla mı diyorsun yoksa 10 içinde bitir mi diyorsun? :eek:

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@MEnes 'ten 1 haftalık kafa izini istemiştim. Yapmayın böyle Sherlock bey :A SNK'ye iyi odaklanabilmek için forumun yanından geçmedim, şimdi manga için bi 10 gun daha gelme diyorsun galiba :A :A

Manga çok daha seri bitiyor, düşün benim gibi üşengeç bir adam dahi pat pat pat okumuştu. :A Zaten en baştan okuma, animede kaldığın son bölüm mangada kaça denk geliyordu hatırlamıyorum ama ondan sonrasını oku. :A Adaşım gerekli detayları malum ortamda vermiş zaten. :A

• Güldürdün
  • Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Manga çok daha seri bitiyor, düşün benim gibi üşengeç bir adam dahi pat pat pat okumuştu. :A Zaten en baştan okuma, animede kaldığın son bölüm mangada kaça denk geliyordu hatırlamıyorum ama ondan sonrasını oku. :A Adaşım gerekli detayları malum ortamda vermiş zaten. :A
Bence adaşın bana en baştan okutmak ister :( Kaldığım yerden okumak işime gelir :A @MEnes

heyyyy hani senin bu bölüm ile ilgili yorumun? Eminim göz ucu ile bile bakmadın:F

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bence adaşın bana en baştan okutmak ister :( Kaldığım yerden okumak işime gelir :A @MEnes

heyyyy hani senin bu bölüm ile ilgili yorumun? Eminim göz ucu ile bile bakmadın:F

Yok, güncele 10 gün kaldığı için kaldığın yerden okuman yeterli olacaktır. :A Ben öyle yapmıştım, adaşım ses çıkarmadı. :A Seni de maruz görür bu konuda diye düşünüyorum güncele gelmen için. :A

Yok baktım, yapayım kısa bir yorum. :A

• Harika
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok, güncele 10 gün kaldığı için kaldığın yerden okuman yeterli olacaktır. :A Ben öyle yapmıştım, adaşım ses çıkarmadı. :A Seni de maruz görür bu konuda diye düşünüyorum güncele gelmen için. :A

Yok baktım, yapayım kısa bir yorum. :A
Sizden kurtulamıyorum :T:
Bugün tam özgürlüğe kavuştum diyordum yeni şeylere sürüklüyorsunuz beni :A

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Adaşımın diss sayısında sonuncu olmamış olmasına şaşırırken, @Tolstoyevski gibi beyefendi bir kişiliğin birinci olmasına ise yine bir o kadar şaşırdım. :A Muhtemelen aldığı disslerin 4'de 3'lük bölümü Fatih Terim ve Galatasaray yüzündendir. :A Kendisi Galatasaray'ımızı savunurken, bu ZORLU yolda böyle şeylere maruz kalabiliyor tabii. :A

Adaşım ise SABARSAL bir kişiliğe sahip, SABARSAL olmayan bir tane mesajı dahi yok. Utanmadınız mı güzide adama diss atarken ey forum halkı... SABARSAL güç bunun hesabını soracaktır... :A ( "SABAR..." konusunu açmamızın hemen sonrasında foruma 1 hafta erişim kesildi, adaşıma diss atanlar bu gerçeği görsün ve ona göre vaziyet alsın derim... :A )

Benim diss sayım ise hem beklediğimden sayı olarak azmış, hem de sıralama olarak beklediğimden gerilerde yer almışım. :A İlginç bir durum... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Adaşımın diss sayısında sonuncu olmamış olmasına şaşırırken, @Tolstoyevski gibi beyefendi bir kişiliğin birinci olmasına ise yine bir o kadar şaşırdım. :A Muhtemelen aldığı disslerin 4'de 3'lük bölümü Fatih Terim ve Galatasaray yüzündendir. :A Kendisi Galatasaray'ımızı savunurken, bu ZORLU yolda böyle şeylere maruz kalabiliyor tabii. :A

Adaşım ise SABARSAL bir kişiliğe sahip, SABARSAL olmayan bir tane mesajı dahi yok. Utanmadınız mı güzide adama diss atarken ey forum halkı... SABARSAL güç bunun hesabını soracaktır... :A ( "SABAR..." konusunu açmamızın hemen sonrasında foruma 1 hafta erişim kesildi, adaşıma diss atanlar bu gerçeği görsün ve ona göre vaziyet alsın derim... :A )

Benim diss sayım ise hem beklediğimden sayı olarak azmış, hem de sıralama olarak beklediğimden gerilerde yer almışım. :A İlginç bir durum... :A
Forumun en sakini @Turkuazz bir kere ama o bile yarışmanın cazibesine kapılıp kendine zorla diss çekmek için hamlelere başvurdu ve en fazla 10 diss kapabildi :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Forumun en sakini @Turkuazz bir kere ama o bile yarışmanın cazibesine kapılıp kendine zorla diss çekmek için hamlelere başvurdu ve en fazla 10 diss kapabildi :A

Evet @Turkuazz bile diss almış, gerçekten şaşırtıcı. :A İşte Dosi hanım, her şey bu mukaddes yarışma için. :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Halbuki Raif Efendi gibi kendi halinde takılan bir adamdım, ben de şaşırdım doğrusu ama demokrasinin kestiği parmak kanamaz yapacak bir şey yok :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet @Turkuazz bile diss almış, gerçekten şaşırtıcı. :A İşte Dosi hanım, her şey bu mukaddes yarışma için. :A
Ama sen hiç çabalamadın, senin dissler yarışma öncesindeki dissler :A
manga işine gelince okuyunca sararsa elbet manyakça onuda okurum belki ama sevemezsem iş zor. Bakacağız.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock