Zey TV Diss Savaşları 9. Bölüm - Özel Bölüm

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Keşke hep masum kalsak :A izin vermiyorsunuz:T:

Sende bizden farklı değilsin, SNK gazını verirkenki kendini kaptırışını unutmadım :A
Şuan izleyip bitirmemdeki en büyük etken :A
aa ben daha yorum yazacaktım sahi o konuya
Mümkün değil kalamazsın, o mangayı okuyup o destansılığa şahit olman için gereken her şeyi yapacağım... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Eğer @Sherlock da Avatar The Last Airbender efsanesine başlarsa söz ben de mangayı güncelden okumaya başlayacağım. :A Avatar bence animelerin animesidir, destansı bir başyapıttır, Mart ayında @Dosi nin de başının etini yiyeceğim ama şimdilik rahat bırakıyorum daha yeni bitirdiği için cinnet geçirmesin şimdi mazallah :A
Oooffff çok iyi bir teklif. Destansı eser Avatar'ı adaşım izler bence neden izlemesin. Ben kendisine güveniyorum, senin SNK okuyup bizimle güncel olarak teoriler kasman için Avatar'ı şip şak izleyip aradan çıkarır. :A @Sherlock Zey için şimdilik biraz sakin kalalım dediğin gibi çok fazla yüklendi kendine bir anda... :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oooffff çok iyi bir teklif. Destansı eser Avatar'ı adaşım izler bence neden izlemesin. Ben kendisine güveniyorum, senin SNK okuyup bizimle güncel olarak teoriler kasman için Avatar'ı şip şak izleyip aradan çıkarır. :A @Sherlock Zey için şimdilik biraz sakin kalalım dediğin gibi çok fazla yüklendi kendine bir anda... :A

I made him an offer he couldn’t refuse :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Eğer @Sherlock da Avatar The Last Airbender efsanesine başlarsa söz ben de mangayı güncelden okumaya başlayacağım. :A Avatar bence animelerin animesidir, destansı bir başyapıttır, Mart ayında @Dosi nin de başının etini yiyeceğim ama şimdilik rahat bırakıyorum daha yeni bitirdiği için cinnet geçirmesin şimdi mazallah :A

Daha önce izlemiştim ama hiç ama hiç hatırlamıyorum, birinci sezonu hemen Netflix'ten açıp izlemeye başlıyorum. Çünkü malum bizim diğer yollarla işimiz olmaz. :A Hayırlı uğurlu olsun, kaliteli bir anlaşma oldu. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Mart ayında @Dosi nin de başının etini yiyeceğim ama şimdilik rahat bırakıyorum daha yeni bitirdiği için cinnet geçirmesin şimdi mazallah :A
Mümkün değil kalamazsın, o mangayı okuyup o destansılığa şahit olman için gereken her şeyi yapacağım... :A
Şuan okurken hissettiğim duyguyu bu görsel ile belirteyim 😏

A_1vepxCMAAjgFZ.jpg

@Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O duygular gerçek sanata bulaştığında girdi bir kere kanına... :A Artık kurtuluşun yok... :A
Çok üstüme gelmeyin patlarım en sonunda :Aiçimde bir yerlerde gizlenmiş aksi inatçı ve rest çeken canavarı uyandırmayın derim ben :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yok merak etme onu biz ayarlarız. Sen patlamadan o işi çözer bitiririz. :A
Yalnız şuan o aşamadayım, bana yeni bölüme kadar bitir dediğiniz için inanılmaz baskı hissediyorum :T: Bugün cidden hiç havamda değilim ve bugün akşam üstü şansımı deneyeceğim, başlayamazsam iş yaş :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yalnız şuan o aşamadayım, bana yeni bölüme kadar bitir dediğiniz için inanılmaz baskı hissediyorum :T: Bugün cidden hiç havamda değilim ve bugün akşam üstü şansımı deneyeceğim, başlayamazsam iş yaş :A
Evet adaşım ve ben sana inanıyoruz, başarabilirsin. :A Bir başlasan sonunu getirmen çok kolay olacak inan buna... :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet geldik dis savaşlarına :A @Dosi

Ben ortalarda yer almayı beklediğimi söylemiştim. Zirveye yakın bir performans göstermişim. Aslında ortalama bir performans bu ama rakiplerimde de genel olarak bir düşüş olunca sonuç böyle olmuş demek :A

Evet elinize emeğinize sağlık Dosi hanım. Azıcık geç de olsa (1 ay :eek: ) geldim konuya. Bir sonraki bölümde böyle bir şey yaşanmayacağından, konu açılır açılmaz damlayacağıma emin olabilirsiniz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Evet geldik dis savaşlarına :A @Dosi

Ben ortalarda yer almayı beklediğimi söylemiştim. Zirveye yakın bir performans göstermişim. Aslında ortalama bir performans bu ama rakiplerimde de genel olarak bir düşüş olunca sonuç böyle olmuş demek :A

Evet elinize emeğinize sağlık Dosi hanım. Azıcık geç de olsa (1 ay :eek: ) geldim konuya. Bir sonraki bölümde böyle bir şey yaşanmayacağından, konu açılır açılmaz damlayacağıma emin olabilirsiniz :A
Yalnız @Silinmiş Üye garanti zirvede olacak, ondan 100% eminiz. Tüm forumdan herkesten dissler yiyip duruyor :A

Demek ki yeni bölüm istiyorsunuz :A Yaz gibi yada seneye yılbaşında yaparız :A :A
Senlik olmayan hareket yazamaman ama forumun kapanma zamanı araya girdi, anlayışla karşilıyormuşum gibi yapayim :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yalnız @Silinmiş Üye garanti zirvede olacak, ondan 100% eminiz. Tüm forumdan herkesten dissler yiyip duruyor :A

Demek ki yeni bölüm istiyorsunuz :A Yaz gibi yada seneye yılbaşında yaparız :A :A
Senlik olmayan hareket yazamaman ama forumun kapanma zamanı araya girdi, anlayışla karşilıyormuşum gibi yapayim :A :A
Ben @Silinmiş Üye un bu bölüm bile zirvede olmasını bekliyordum :A

Yeni bölüm olmayacak mıydı, ben mi soktum aklına bu fikri :A Sizin gibi anlayışlı bir insandan da bu beklenirdi zaten Dosi hanım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben @Silinmiş Üye un bu bölüm bile zirvede olmasını bekliyordum :A

Yeni bölüm olmayacak mıydı, ben mi soktum aklına bu fikri :A Sizin gibi anlayışlı bir insandan da bu beklenirdi zaten Dosi hanım :A
siz çok mırin kırın ettiniz bu bölüm için, özel bölüm diye sizden zorla aldım dissleri ama madem bukadar heveslisin, yaparız yeni bölüm ama korkma çok çok ilerde :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bense sonuncu olmayı bekliyordum yeni üye olarak ama şaşırdım. :A

Bu konuda sana bir sürü etiket yağdırmıştım ama hiçbirini görmedin. :(
Yeni üyesin ama her tarafta dis topluyorsun maşallah, ben en aktif zamanlarımda bile bu kadar dis almıyordum insanlardan :A

Foruma girdiğimde çok fazla bildirim ile karşılaştım. Üşendim valla o kadar bildirime bakmaya ne yalan söyleyeyim :A
siz çok mırin kırın ettiniz bu bölüm için, özel bölüm diye sizden zorla aldım dissleri ama madem bukadar heveslisin, yaparız yeni bölüm ama korkma çok çok ilerde :A
Evet fazla aceleye etmeye gerek yok, zaten çoğumuzda doğru düzgün dis yoktur şu anda :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Diss alma amacıyla atmıyorum aslında yorumlarımı, kendi fikirlerimi söylüyorum ama rahatsız olan diss atıyor. :A

Utkucum dikkat ettiysen aynı puandayız. 😍 Kader mi, tesadüf mü artık sen düşün ama normalde kadere inanmazdım fakat artık inanıyorum, zevklerimiz de uyuşuyorken. Bu kadar uyumlu başka biri çıkabilir miydi karşına bir düşün? :A
derken tekrarladı @MasacRE :A :A