eTV Diss Savaşları 9. Bölüm - Özel Bölüm

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,804
27,638
1,060
Yok, güncele 10 gün kaldığı için kaldığın yerden okuman yeterli olacaktır. :A Ben öyle yapmıştım, adaşım ses çıkarmadı. :A Seni de maruz görür bu konuda diye düşünüyorum güncele gelmen için. :A

Yok baktım, yapayım kısa bir yorum. :A
Sizden kurtulamıyorum :T:
Bugün tam özgürlüğe kavuştum diyordum yeni şeylere sürüklüyorsunuz beni :A

• Harika
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
14,357
12,283
710
İstanbul
Adaşımın diss sayısında sonuncu olmamış olmasına şaşırırken, @Tolstoyevski gibi beyefendi bir kişiliğin birinci olmasına ise yine bir o kadar şaşırdım. :A Muhtemelen aldığı disslerin 4'de 3'lük bölümü Fatih Terim ve Galatasaray yüzündendir. :A Kendisi Galatasaray'ımızı savunurken, bu ZORLU yolda böyle şeylere maruz kalabiliyor tabii. :A

Adaşım ise SABARSAL bir kişiliğe sahip, SABARSAL olmayan bir tane mesajı dahi yok. Utanmadınız mı güzide adama diss atarken ey forum halkı... SABARSAL güç bunun hesabını soracaktır... :A ( "SABAR..." konusunu açmamızın hemen sonrasında foruma 1 hafta erişim kesildi, adaşıma diss atanlar bu gerçeği görsün ve ona göre vaziyet alsın derim... :A )

Benim diss sayım ise hem beklediğimden sayı olarak azmış, hem de sıralama olarak beklediğimden gerilerde yer almışım. :A İlginç bir durum... :A

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
36,804
27,638
1,060
Adaşımın diss sayısında sonuncu olmamış olmasına şaşırırken, @Tolstoyevski gibi beyefendi bir kişiliğin birinci olmasına ise yine bir o kadar şaşırdım. :A Muhtemelen aldığı disslerin 4'de 3'lük bölümü Fatih Terim ve Galatasaray yüzündendir. :A Kendisi Galatasaray'ımızı savunurken, bu ZORLU yolda böyle şeylere maruz kalabiliyor tabii. :A

Adaşım ise SABARSAL bir kişiliğe sahip, SABARSAL olmayan bir tane mesajı dahi yok. Utanmadınız mı güzide adama diss atarken ey forum halkı... SABARSAL güç bunun hesabını soracaktır... :A ( "SABAR..." konusunu açmamızın hemen sonrasında foruma 1 hafta erişim kesildi, adaşıma diss atanlar bu gerçeği görsün ve ona göre vaziyet alsın derim... :A )

Benim diss sayım ise hem beklediğimden sayı olarak azmış, hem de sıralama olarak beklediğimden gerilerde yer almışım. :A İlginç bir durum... :A
Forumun en sakini @Turkuazz bir kere ama o bile yarışmanın cazibesine kapılıp kendine zorla diss çekmek için hamlelere başvurdu ve en fazla 10 diss kapabildi :A

Tolstoyevski

Favori Üye

Halbuki Raif Efendi gibi kendi halinde takılan bir adamdım, ben de şaşırdım doğrusu ama demokrasinin kestiği parmak kanamaz yapacak bir şey yok :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Tolstoyevski

Favori Üye
senin hassaslığını çok iyi biliyorum. 'İyi bir bölümdü beğeneceksin' dediğimiz zaman bile spoi olarak gören birisin :A
X bölümün sonunda şaşıracaksı dersen tabi ki spoiler olmuş olur, bütün bölüm son sahnede şaşıracağım bir şey olacak diye bekler dururum ve haliyle o sahne geldiğinde de şaşırmam pek mümkün olmaz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
14,357
12,283
710
İstanbul
Ben hikaye bitti sanıyordum :A Umarım animesi final yapmadan yayınlanmaz da spoiler yemeyiz ya da mangadan farklı yollara giderler :A
Yok devam ediyor, en fazla olayların işlenişi değişiyor diye biliyorum. Adaşım öyle söylemişti, malum işin uzmanı o. :A @MEnes

Sen inat etme gel başla mangaya, dört kişi yorumlarız ne güzel işte bölüm bölüm. :A

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
11,504
9,662
710
26
İstanbul
SNK övülen bu mesajı yeni görüyorum, tabii bu zamanlarda henüz @Dosi hanım izlemeye başlamamıştı. Kendisinden artık 10 gün içerisinde mangayı da bitirip, aramıza katılarak her ay yeni bölümü beklemeye koyulmasını bekliyoruz. :A
Dur be şurada negüzel 2 haftalık bildirimlere tek tek dönüyordum beni rahatsız ettin :A

Daha bugün bitirdim SNK efsanesini, hemen manga ile kafamı meşgul etme :A @MEnes Beni bari bugün bu konuda rahat bırak ve burada :F
Adaşım haklı sana rahat yok Zey, 10 gün içinde kendini ayarla güncel bölüme yetiş artık... :A
MERHABA ADAŞLARIM... @enes @enesyldzy

Adaş zorlasak Enes'ler olarak forumu ele geçirecek bir güce sahipmişiz. :A @MEnes
Tehlikeli sularda yüzüyorsun adaşım. Future Enes bunları düşünmedi mi sanıyorsun... Sakin ol ve sus bence, her şeyin zamanı var... :A
@MEnes 'ten 1 haftalık kafa izini istemiştim. Yapmayın böyle Sherlock bey :A SNK'ye iyi odaklanabilmek için forumun yanından geçmedim, şimdi manga için bi 10 gun daha gelme diyorsun galiba :A :A
3 gün süresi var. 10 gün gelmemene gerek yok, şip şap bitecek. Yeter ki ilk kurşunu at... :A
Bence adaşın bana en baştan okutmak ister :( Kaldığım yerden okumak işime gelir :A @MEnes

heyyyy hani senin bu bölüm ile ilgili yorumun? Eminim göz ucu ile bile bakmadın:F
En baştan başlama işi sonraki iş, onun acelesi yok. Şu aşamada 90. bölümden başlayıp güncele gelmen yeterli... :A
Ben hikaye bitti sanıyordum :A Umarım animesi final yapmadan yayınlanmaz da spoiler yemeyiz ya da mangadan farklı yollara giderler :A
Mangadan farklı biterse büyük fiyasko olur. Manga ile bire bir aynı olması ve çok dikkatli, tek bir detayı atlamadan yapılması gerekiyor final sezonunun... Sen de adaşımın dediği gibi gel inat etme ve o destansı bölümleri oku artık...

Son düzenleme: