Zey TV Diss Savaşları 9. Bölüm - Özel Bölüm

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
SNK'nın mı? Yok, devam ediyor. :A
Ben hikaye bitti sanıyordum :A Umarım animesi final yapmadan yayınlanmaz da spoiler yemeyiz ya da mangadan farklı yollara giderler :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
senin hassaslığını çok iyi biliyorum. 'İyi bir bölümdü beğeneceksin' dediğimiz zaman bile spoi olarak gören birisin :A

X bölümün sonunda şaşıracaksı dersen tabi ki spoiler olmuş olur, bütün bölüm son sahnede şaşıracağım bir şey olacak diye bekler dururum ve haliyle o sahne geldiğinde de şaşırmam pek mümkün olmaz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben hikaye bitti sanıyordum :A Umarım animesi final yapmadan yayınlanmaz da spoiler yemeyiz ya da mangadan farklı yollara giderler :A

Yok devam ediyor, en fazla olayların işlenişi değişiyor diye biliyorum. Adaşım öyle söylemişti, malum işin uzmanı o. :A @MEnes

Sen inat etme gel başla mangaya, dört kişi yorumlarız ne güzel işte bölüm bölüm. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
SNK övülen bu mesajı yeni görüyorum, tabii bu zamanlarda henüz @Dosi hanım izlemeye başlamamıştı. Kendisinden artık 10 gün içerisinde mangayı da bitirip, aramıza katılarak her ay yeni bölümü beklemeye koyulmasını bekliyoruz. :A
Dur be şurada negüzel 2 haftalık bildirimlere tek tek dönüyordum beni rahatsız ettin :A

Daha bugün bitirdim SNK efsanesini, hemen manga ile kafamı meşgul etme :A @MEnes Beni bari bugün bu konuda rahat bırak ve burada :F
Adaşım haklı sana rahat yok Zey, 10 gün içinde kendini ayarla güncel bölüme yetiş artık... :A
MERHABA ADAŞLARIM... @enes @enesyldzy

Adaş zorlasak Enes'ler olarak forumu ele geçirecek bir güce sahipmişiz. :A @MEnes
Tehlikeli sularda yüzüyorsun adaşım. Future Enes bunları düşünmedi mi sanıyorsun... Sakin ol ve sus bence, her şeyin zamanı var... :A
@MEnes 'ten 1 haftalık kafa izini istemiştim. Yapmayın böyle Sherlock bey :A SNK'ye iyi odaklanabilmek için forumun yanından geçmedim, şimdi manga için bi 10 gun daha gelme diyorsun galiba :A :A
3 gün süresi var. 10 gün gelmemene gerek yok, şip şap bitecek. Yeter ki ilk kurşunu at... :A
Bence adaşın bana en baştan okutmak ister :( Kaldığım yerden okumak işime gelir :A @MEnes

heyyyy hani senin bu bölüm ile ilgili yorumun? Eminim göz ucu ile bile bakmadın:F
En baştan başlama işi sonraki iş, onun acelesi yok. Şu aşamada 90. bölümden başlayıp güncele gelmen yeterli... :A
Mangadan farklı biterse büyük fiyasko olur. Manga ile bire bir aynı olması ve çok dikkatli, tek bir detayı atlamadan yapılması gerekiyor final sezonunun... Sen de adaşımın dediği gibi gel inat etme ve o destansı bölümleri oku artık...

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
üff evet tamam be :T: ama çarsamba başlayabilirim. 2 gün beni rahat bırak bari :A @MEnes
2 gün rahat bırak dedim, 24 saat geçmeden beni sıkıştırımaya başladı hemen :F @Sherlock
3 gün süresi var. 10 gün gelmemene gerek yok, şip şap bitecek. Yeter ki ilk kurşunu at... :A

En baştan başlama işi sonraki iş, onun acelesi yok. Şu aşamada 90. bölümden başlayıp güncele gelmen yeterli... :A
Beni ne bekliyor bilmiyorum ama okunması zevkliyse yine otomatike bağlarım zaten :A :A Güncel kaçıncı bölümde olacak? hesap kitap işleri yapayım :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
2 gün rahat bırak dedim, 24 saat geçmeden beni sıkıştırımaya başladı hemen :F @Sherlock

Beni ne bekliyor bilmiyorum ama okunması zevkliyse yine otomatike bağlarım zaten :A :A Güncel kaçıncı bölümde olacak? hesap kitap işleri yapayım :A

Bizde böyle Dosi hanım, başlatana kadar uğraşırız ve rahat bırakmayız. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Bizde böyle Dosi hanım, başlatana kadar uğraşırız ve rahat bırakmayız. :A
Gerçi bende sana bazı konularda böyle hatırlatmalar yapıyorum :A yani hakediyorum bu muamelleyi :A

Birde özelden işaret vereyim hemen şimdi bir mevzu hakkında :F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok devam ediyor, en fazla olayların işlenişi değişiyor diye biliyorum. Adaşım öyle söylemişti, malum işin uzmanı o. :A @MEnes

Sen inat etme gel başla mangaya, dört kişi yorumlarız ne güzel işte bölüm bölüm. :A
Adaşım haklı sana rahat yok Zey, 10 gün içinde kendini ayarla güncel bölüme yetiş artık... :A

Tehlikeli sularda yüzüyorsun adaşım. Future Enes bunları düşünmedi mi sanıyorsun... Sakin ol ve sus bence, her şeyin zamanı var... :A

Mangadan farklı biterse büyük fiyasko olur. Manga ile bire bir aynı olması ve çok dikkatli, tek bir detayı atlamadan yapılması gerekiyor final sezonunun... Sen de adaşımın dediği gibi gel inat etme ve o destansı bölümleri oku artık...

Şimdi atıyorum Game of Thrones’in de mangası olsaydı daha final yapmadan önce okur muydunuz? :A Benim olaya bakışım bu, eğer okursam animeyi izlerken olacakları bildiğim için kaçınılmaz olarak aşmam gereken keyif ve heyecandan daha azını alacağım için olabildiğince uzak duruyorum. Yine de belli olmaz bir sabah ansızın kim bilir.. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Güncel 126. bölüm olacak ve destansı bölümler okumaya hazır ol. Her şeye hazırlıklı ol çünkü şuan gerçekten masumsun... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şimdi atıyorum Game of Thrones’in de mangası olsaydı daha final yapmadan önce okur muydunuz? :A Benim olaya bakışım bu, eğer okursam animeyi izlerken olacakları bildiğim için kaçınılmaz olarak aşmam gereken keyif ve heyecandan daha azını alacağım için olabildiğince uzak duruyorum. Yine de belli olmaz bir sabah ansızın kim bilir.. :A
Game of Thrones'un kitaplarını okuyanlar hiç pişman değil, hatta daha mutlular. Hollywood effecte mağlup olan dizi yerine kitapta yapılacak finali bekliyor herkes. Ha burada şu avantaj var mangasıyla hikaye bire bir aynı gidiyor çünkü animeyi yapanlar manga finaline göre ayarladılar her şeyi. Yani elde bir kere bu yönden büyük avantaj var. Kafalarına göre hiç bir şey yapmayacaklar.

Game of Thrones'ta nasıl olurdu bilmiyorum ama ben mangasını okumuş olarak, yani olayları bilmiş olarak izlediğim 3. sezondan olabildiğine keyif aldım. Hatta bazı yerlerde manga ile farklı kurgu yapıldı falan bunları direk görme avantajım oldu. Mesela final sezonu için bu konunun daha büyük takipçisi olacağım. Çünkü final sezonunun şakası yok, en ufak bir değişiklik görmek istemiyorum. Ve mangada gördüklerim müzikle birlikte görüntüye aktarılacak diye inanılmaz bir heyecan duyuyorum. Yani olayları biliyorum diye bir heyecan kaçması yok tam tersi heyecan artışı var. SNK 4. sezon işte o kadar DESTANSI bir şey...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Gerçi bende sana bazı konularda böyle hatırlatmalar yapıyorum :A yani hakediyorum bu muamelleyi :A

Birde özelden işaret vereyim hemen şimdi bir mevzu hakkında :F

Adaşım da en az sizin kadar manyak bu konuda Dosi hanım, beni önce animeye sonra mangaya başlatana kadar başımın etini yedi ruh hastası çekik gözlü sevdalısı herif... :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

GoT’un final sezonu yayınlanmadan önce kitabı çıkmış olsa dayanamaz okuyabilirdim bak. :A Ama çıkmadığı için bunu asla bilemeyiz. :A Bir de manga ile anime çok benzer. Karakterlerin çizimlerinden, olayların işlenişine kadar. Yani olay örgüsünün değiştirildiği kısımlar olmuş ama sonuçta hep aynı noktaya çıkmış hikayenin sonu. Ben de mangadan keyif almam diye düşünüyordum ama animeyi daha yeni bitirmişken başladım ve ona rağmen peşi sıra bölümleri okudukça muazzam bir keyif aldım. Tek kötü yanı ise bir ay beklemek... :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Güncel 126. bölüm olacak ve destansı bölümler okumaya hazır ol. Her şeye hazırlıklı ol çünkü şuan gerçekten masumsun... :A
Keşke hep masum kalsak :A izin vermiyorsunuz:T:
Adaşım da en az sizin kadar manyak bu konuda Dosi hanım, beni önce animeye sonra mangaya başlatana kadar başımın etini yedi ruh hastası çekik gözlü sevdalısı herif... :A @MEnes
Sende bizden farklı değilsin, SNK gazını verirkenki kendini kaptırışını unutmadım :A
Şuan izleyip bitirmemdeki en büyük etken :A
aa ben daha yorum yazacaktım sahi o konuya

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Keşke hep masum kalsak :A izin vermiyorsunuz:T:

Sende bizden farklı değilsin, SNK gazını verirkenki kendini kaptırışını unutmadım :A
Şuan izleyip bitirmemdeki en büyük etken :A
aa ben daha yorum yazacaktım sahi o konuya

O gece büyük bir gaza geliş sonrası çok büyük bir SNK sıvama operasyonu gerçekleştirmiştim Dosi hanım, geriye dönüp baktığım zaman ben bile kendimi tanıyamadım. :A Çılgınlar gibi övmüşüm, muhtemelen adaşım bile bu durum karşısında dehşete düşmüştür. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
O gece büyük bir gaza geliş sonrası çok büyük bir SNK sıvama operasyonu gerçekleştirmiştim Dosi hanım, geriye dönüp baktığım zaman ben bile kendimi tanıyamadım. :A Çılgınlar gibi övmüşüm, muhtemelen adaşım bile bu durum karşısında dehşete düşmüştür. :A
Düşmüştü düşmüştü, ben bile gaza geldim tarzı bir yorumunu hatırliyorum onun. Resmen içinden bir canavar çıkmıştı senin :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Game of Thrones'un kitaplarını okuyanlar hiç pişman değil, hatta daha mutlular. Hollywood effecte mağlup olan dizi yerine kitapta yapılacak finali bekliyor herkes. Ha burada şu avantaj var mangasıyla hikaye bire bir aynı gidiyor çünkü animeyi yapanlar manga finaline göre ayarladılar her şeyi. Yani elde bir kere bu yönden büyük avantaj var. Kafalarına göre hiç bir şey yapmayacaklar.

Game of Thrones'ta nasıl olurdu bilmiyorum ama ben mangasını okumuş olarak, yani olayları bilmiş olarak izlediğim 3. sezondan olabildiğine keyif aldım. Hatta bazı yerlerde manga ile farklı kurgu yapıldı falan bunları direk görme avantajım oldu. Mesela final sezonu için bu konunun daha büyük takipçisi olacağım. Çünkü final sezonunun şakası yok, en ufak bir değişiklik görmek istemiyorum. Ve mangada gördüklerim müzikle birlikte görüntüye aktarılacak diye inanılmaz bir heyecan duyuyorum. Yani olayları biliyorum diye bir heyecan kaçması yok tam tersi heyecan artışı var. SNK 4. sezon işte o kadar DESTANSI bir şey...
GoT’un final sezonu yayınlanmadan önce kitabı çıkmış olsa dayanamaz okuyabilirdim bak. :A Ama çıkmadığı için bunu asla bilemeyiz. :A Bir de manga ile anime çok benzer. Karakterlerin çizimlerinden, olayların işlenişine kadar. Yani olay örgüsünün değiştirildiği kısımlar olmuş ama sonuçta hep aynı noktaya çıkmış hikayenin sonu. Ben de mangadan keyif almam diye düşünüyordum ama animeyi daha yeni bitirmişken başladım ve ona rağmen peşi sıra bölümleri okudukça muazzam bir keyif aldım. Tek kötü yanı ise bir ay beklemek... :A

Eğer @Sherlock da Avatar The Last Airbender efsanesine başlarsa söz ben de mangayı güncelden okumaya başlayacağım. :A Avatar bence animelerin animesidir, destansı bir başyapıttır, Mart ayında @Dosi nin de başının etini yiyeceğim ama şimdilik rahat bırakıyorum daha yeni bitirdiği için cinnet geçirmesin şimdi mazallah :A